Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kramtomi saldainiai CHEWITS TROPIC SALAD, 30g

    Kramtomi saldainiai CHEWITS TROPIC SALAD, 30g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,67 €/kg

  • Sald. ant pag. FIZZY FIESTA MALLOW POP, 35 g
    1
    39 €
    39,71 €/kg

    Sald. ant pag. FIZZY FIESTA MALLOW POP, 35 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 65,43 €/kg

  • Guminukai VIDAL SOUR MULTICOLOR BELTS, 90 g

    Guminukai VIDAL SOUR MULTICOLOR BELTS, 90 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Ledinukas FIZZY DRINK FIZZ COLA, 12,25 g

    Ledinukas FIZZY DRINK FIZZ COLA, 12,25 g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,92 €/kg

  • Saldainiai su RIGAS BALZAMS kr. įdaru, 420 g

    Saldainiai su RIGAS BALZAMS kr. įdaru, 420 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,79 €/kg

  • Pien. šokoladas PERGALĖ su lazd. rieš., 85 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pien. šokoladas PERGALĖ su lazd. rieš., 85 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,94 €/kg

  • Mėtų sk. kramt. guma su saldikl. ORBIT, 64 g

    Mėtų sk. kramt. guma su saldikl. ORBIT, 64 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,53 €/kg

  • Pien. šokoladas M&M'S trašk. glajuje, 176 g

    Pien. šokoladas M&M'S trašk. glajuje, 176 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,67 €/kg

  • Moliūgų sėklų branduoliai ALVO, 150 g
    Rinkis sveikiau

    Moliūgų sėklų branduoliai ALVO, 150 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,60 €/kg

  • Guminukai VIDAL DULCI PICA MULTICOLOR, 90 g

    Guminukai VIDAL DULCI PICA MULTICOLOR, 90 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,44 €/kg

  • Guminukai VAMZDELIAI FINI, 125 g

    Guminukai VAMZDELIAI FINI, 125 g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,40 €/kg

  • Rūgštūs guminukai TROPICAL MIX FINI, 90 g

    Rūgštūs guminukai TROPICAL MIX FINI, 90 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,11 €/kg

  • Vaisių skonio guminukai VIDAL, 90 g

    Vaisių skonio guminukai VIDAL, 90 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,44 €/kg

  • Karameliniai saldainiai RIMI FRESH MINT, 16 g

    Karameliniai saldainiai RIMI FRESH MINT, 16 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,37 €/kg

  • Traškūs krekeriai ELEPHANT su pom. žol. 70 g

    Traškūs krekeriai ELEPHANT su pom. žol. 70 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,86 €/kg

  • Pusryčių mišinys AWAKE, 400 g

    Pusryčių mišinys AWAKE, 400 g

    4.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,87 €/kg

  • Pien. šokolad. su pienišku įdaru RIMI, 100 g

    Pien. šokolad. su pienišku įdaru RIMI, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Vaisių sk. ledinukai ant pag. SALLING, 200 g

    Vaisių sk. ledinukai ant pag. SALLING, 200 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Braškių sk. kramt. sald. CHEWITS JUICY, 115 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Braškių sk. kramt. sald. CHEWITS JUICY, 115 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,91 €/kg

  • Pieninis šokoladas MILKA, 45 g

    Pieninis šokoladas MILKA, 45 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,56 €/kg

  • Batonėlis 3BIT Nut, 46 g

    Batonėlis 3BIT Nut, 46 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,52 €/kg

  • Džiovintų persikų puselės FRUNICA, 150 g

    Džiovintų persikų puselės FRUNICA, 150 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,60 €/kg

  • Razinų ir rieš. mišinys ALVO FRIEND MIX, 70 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Razinų ir rieš. mišinys ALVO FRIEND MIX, 70 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,43 €/kg

  • Kep. sūd. žemės rieš. ir raz. miš. ALVO, 70 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kep. sūd. žemės rieš. ir raz. miš. ALVO, 70 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,57 €/kg

  • Žemės riešutai luob. RIMI, paprikos sk. 140 g
    1
    49 €
    10,64 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutai luob. RIMI, paprikos sk. 140 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,50 €/kg

  • Marcip. batonėlis kakav. glaiste RIMI, 40 g

    Marcip. batonėlis kakav. glaiste RIMI, 40 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,25 €/kg

  • Bulvių traškučiai ESTRELLA SPICY, 115 g

    Bulvių traškučiai ESTRELLA SPICY, 115 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,13 €/kg

  • Šokoladinių saldainių rinkinys BALTIJA, 140 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladinių saldainių rinkinys BALTIJA, 140 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,36 €/kg

  • Sausainiai TS PALMETTE BREEZE, 225 g

    Sausainiai TS PALMETTE BREEZE, 225 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,51 €/kg

  • Papr., citrinų sk. bulvių trašk. LAYS, 170 g

    Papr., citrinų sk. bulvių trašk. LAYS, 170 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,35 €/kg

  • Zefyrai SWEETPEOPLE CREEPY EYES, 20 g
    1
    79 €
    89,50 €/kg

    Zefyrai SWEETPEOPLE CREEPY EYES, 20 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 124,50 €/kg

  • Sausainiai su šokol. l. riešut. MILKA, 1,35 g

    Sausainiai su šokol. l. riešut. MILKA, 1,35 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,41 €/kg

  • Rūgštūs saldainiai BRAIN BLASTERZ, 48 g

    Rūgštūs saldainiai BRAIN BLASTERZ, 48 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,71 €/kg

  • Ledinukas MINIONS, 10 g

    Ledinukas MINIONS, 10 g

    0.33 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,00 €/kg

  • Šokoladinių saldain.rink.ČIURLIONIS, 185 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladinių saldain.rink.ČIURLIONIS, 185 g

    13.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 72,38 €/kg

  • Ledinukas CHUPA CHUPS XXL PLAY LIST, 29 g

    Ledinukas CHUPA CHUPS XXL PLAY LIST, 29 g

    0.87 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,00 €/kg

  • Šok. saldainiai su lazd. rieš. GEISHA, 185 g

    Šok. saldainiai su lazd. rieš. GEISHA, 185 g

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 58,32 €/kg

  • Brašk. skonio saldainiai RED BAND SNORE, 100g

    Brašk. skonio saldainiai RED BAND SNORE, 100g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

  • Guminukai susipynę kirminai TROLLI, 175 g

    Guminukai susipynę kirminai TROLLI, 175 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,37 €/kg

  • Aštr.žemės riešutai su luobele ESTRELLA, 140g
    1
    65 €
    11,79 €/kg

    Aštr.žemės riešutai su luobele ESTRELLA, 140g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,07 €/kg

Filtrai

Filtrai