Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kr. guma šaltm. sk. su sald. RUZZ, 40,5 g
    Be cukraus

    Kr. guma šaltm. sk. su sald. RUZZ, 40,5 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,59 €/kg

  • Ledinukas CHCH STRANGER THINGS, 120 g

    Ledinukas CHCH STRANGER THINGS, 120 g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,08 €/kg

  • Pieninis šokoladas su draže KARL FAZER, 180 g
    3
    29 €
    18,28 €/kg

    Pieninis šokoladas su draže KARL FAZER, 180 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,50 €/kg

  • Pieninio šokolado skonio gaminys DIOREL, 80 g

    Pieninio šokolado skonio gaminys DIOREL, 80 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,13 €/kg

  • Pien. šok. su smulk. lazd. rieš. MILKA, 45 g

    Pien. šok. su smulk. lazd. rieš. MILKA, 45 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,56 €/kg

  • Džiovintų mangų rutuliukai FRUNICA, 150 g

    Džiovintų mangų rutuliukai FRUNICA, 150 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,93 €/kg

  • Riešutų ir uogų mišinys ALVO ENERGY MIX, 70 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Riešutų ir uogų mišinys ALVO ENERGY MIX, 70 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,43 €/kg

  • Skrud. ir sūdytų riešutų mišinys ALVO, 70 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Skrud. ir sūdytų riešutų mišinys ALVO, 70 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,00 €/kg

  • Žemės rieš. luob. RIMI, ait. papr. sk. 140 g
    1
    49 €
    10,64 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės rieš. luob. RIMI, ait. papr. sk. 140 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,50 €/kg

  • Žemės riešutai luob. RIMI, sūrio sk. 140 g
    1
    49 €
    10,64 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutai luob. RIMI, sūrio sk. 140 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,50 €/kg

  • Žemės riešutai RIMI, griet. svog. sk. 140 g
    1
    49 €
    10,64 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutai RIMI, griet. svog. sk. 140 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,50 €/kg

  • Marcip. bat. s. karam. kakav. gl. RIMI, 40 g

    Marcip. bat. s. karam. kakav. gl. RIMI, 40 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,25 €/kg

  • Krekeriai TUC, rūkyto bekono skonio, 100 g

    Krekeriai TUC, rūkyto bekono skonio, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Kramt. pipirmėčių sk. saldainiai POESIA, 38 g

    Kramt. pipirmėčių sk. saldainiai POESIA, 38 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,42 €/kg

  • Sau. ROSHEN MULTICAKE, su pien. kr. įd. 180 g

    Sau. ROSHEN MULTICAKE, su pien. kr. įd. 180 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/kg

  • Prieskonių mišinys SALLING HOLIDAY, 20 g

    Prieskonių mišinys SALLING HOLIDAY, 20 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,50 €/kg

  • Prieskonių mišinys SALLING BBQ, 20 g

    Prieskonių mišinys SALLING BBQ, 20 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,50 €/kg

  • Skrud., sūd. saulėgrąžų sėklos KARAT, 120 g

    Skrud., sūd. saulėgrąžų sėklos KARAT, 120 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,92 €/kg

  • Guminukai ZOZOLE SPAGHETTI MANGO&PASS., 150 g
    1
    19 €
    7,93 €/kg

    Guminukai ZOZOLE SPAGHETTI MANGO&PASS., 150 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,93 €/kg

  • Krekeriai su pomid. ir kmynais ELEPHANT, 80 g

    Krekeriai su pomid. ir kmynais ELEPHANT, 80 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,38 €/kg

  • Vaisių sk. gumin. ROWNTREES PASTILLES, 143 g

    Vaisių sk. gumin. ROWNTREES PASTILLES, 143 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,92 €/kg

  • Kramtomoji guma HUBBA BUBBA STRAWBERRY, 56 g

    Kramtomoji guma HUBBA BUBBA STRAWBERRY, 56 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,46 €/kg

  • Šokolado skonio dražė M&M'S, 82 g

    Šokolado skonio dražė M&M'S, 82 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,71 €/kg

  • Juodojo šokolado saldainiai ČIURLIONIS, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juodojo šokolado saldainiai ČIURLIONIS, 240 g

    11.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,96 €/kg

  • Saldainiai KARALIENĖ BARBORA RADVILAITĖ, 115g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai KARALIENĖ BARBORA RADVILAITĖ, 115g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 69,48 €/kg

  • Pusiau džiovintos slyvos MANGŲ MANGAS, 200 g

    Pusiau džiovintos slyvos MANGŲ MANGAS, 200 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,95 €/kg

  • Zefyrai MARSHMALLOW CASTLE, 45 g
    1
    59 €
    35,33 €/kg

    Zefyrai MARSHMALLOW CASTLE, 45 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,89 €/kg

  • Rūgštūs guminukai ZOZOLE MINIONS, 75 g
    0
    87 €
    11,60 €/kg

    Rūgštūs guminukai ZOZOLE MINIONS, 75 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,53 €/kg

  • Sausain. NORDTHY HALLOWEEN BLACK&WHITE, 146 g
    2
    39 €
    16,37 €/kg

    Sausain. NORDTHY HALLOWEEN BLACK&WHITE, 146 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,48 €/kg

  • Ledinukai ant pagaliuko FIZZY MONSTER, 40 g
    1
    39 €
    34,75 €/kg

    Ledinukai ant pagaliuko FIZZY MONSTER, 40 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,75 €/kg

  • Bulvių traškučiai LORENZ su druska, 175 g
    2
    29 €
    13,09 €/kg
    Tinka veganams

    Bulvių traškučiai LORENZ su druska, 175 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,23 €/kg

  • Barbekiu skonio žirnių traškučiai OHO, 100 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Barbekiu skonio žirnių traškučiai OHO, 100 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/kg

  • Batonėlis NESTLÉ LION PEANUT, 62 g

    Batonėlis NESTLÉ LION PEANUT, 62 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,19 €/kg

  • Vais. sk. guminukai FINI MAGIŠKOS JUOSTOS,90g

    Vais. sk. guminukai FINI MAGIŠKOS JUOSTOS,90g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,56 €/kg

  • Vais. ledinukas FRUTO GĖLYTĖ, 26 g

    Vais. ledinukas FRUTO GĖLYTĖ, 26 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,85 €/kg

  • Vafliai su grietininiu įdaru SKAWA, 80 g

    Vafliai su grietininiu įdaru SKAWA, 80 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,63 €/kg

  • Kramt. saldainiai MENTOS COLA, 3 vnt., 114 g

    Kramt. saldainiai MENTOS COLA, 3 vnt., 114 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,84 €/kg

  • Kramt.saldainiai MENTOS RAINBOW, 3vnt. 112,5g

    Kramt.saldainiai MENTOS RAINBOW, 3vnt. 112,5g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,23 €/kg

  • Braškių skonio guminukai VIDAL DULCI PICA,90g

    Braškių skonio guminukai VIDAL DULCI PICA,90g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,44 €/kg

  • Saldainių rinkinys VIDAL PARTY MIX, 150 g

    Saldainių rinkinys VIDAL PARTY MIX, 150 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

Filtrai

Filtrai