Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Žemės riešutai trašk.luob.MR.CHECK,įv.sk.150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutai trašk.luob.MR.CHECK,įv.sk.150g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,60 €/kg

  • Žem.riešutai trašk.luob.MR.CHECK su sūr.150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žem.riešutai trašk.luob.MR.CHECK su sūr.150g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,60 €/kg

  • Skrud.žemės riešutai su him.dr.MR.CHECK,150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Skrud.žemės riešutai su him.dr.MR.CHECK,150g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,60 €/kg

  • Želė lazdelės BAZOOKA JUICY DROP DIPPERZ, 96g

    Želė lazdelės BAZOOKA JUICY DROP DIPPERZ, 96g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,65 €/kg

  • Kr.saldainiai BAZOOKA JUICY DROP BLASTS, 120g

    Kr.saldainiai BAZOOKA JUICY DROP BLASTS, 120g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,58 €/kg

  • Ledinukas BAZOOKA MEGA PUSH POP DUO, 30 g

    Ledinukas BAZOOKA MEGA PUSH POP DUO, 30 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 133,00 €/kg

  • Kramt. saldainiai TUTTI FRUTTI TWISTS, 100 g

    Kramt. saldainiai TUTTI FRUTTI TWISTS, 100 g

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,50 €/kg

  • Riešutų ir dž. uogų mišinys energijai, 40 g

    Riešutų ir dž. uogų mišinys energijai, 40 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,25 €/kg

  • Guminukai ZOZOLE COLA, 75 g
    0
    79 €
    10,53 €/kg

    Guminukai ZOZOLE COLA, 75 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,20 €/kg

  • Kramtomoji guma SPORTSLIFE SMASHMINT, 18 g

    Kramtomoji guma SPORTSLIFE SMASHMINT, 18 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,00 €/kg

  • Kramtomoji guma SPORTSLIFE PEPPERMINT, 18 g

    Kramtomoji guma SPORTSLIFE PEPPERMINT, 18 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,00 €/kg

  • Ledinukas apelsinų skiltelės DESEN, 20 g

    Ledinukas apelsinų skiltelės DESEN, 20 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,50 €/kg

  • Rūgšt. vaisių sk. sald. SKITTLES  CRAZY, 95 g

    Rūgšt. vaisių sk. sald. SKITTLES CRAZY, 95 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,95 €/kg

  • Guminukai su brašk. sk. įd. TWISTED FINI, 85g

    Guminukai su brašk. sk. įd. TWISTED FINI, 85g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,06 €/kg

  • Guminukai VIDAL FAB MIX, 100 g

    Guminukai VIDAL FAB MIX, 100 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,90 €/kg

  • Vaisių skonio guminukai VIDAL BOTTLES, 90 g

    Vaisių skonio guminukai VIDAL BOTTLES, 90 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,44 €/kg

  • Kramtomieji saldainiai RIMI, 150 g

    Kramtomieji saldainiai RIMI, 150 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Zefyras CASTLE HALLOWEEN, 45 g
    1
    59 €
    35,33 €/kg

    Zefyras CASTLE HALLOWEEN, 45 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 50,89 €/kg

  • Pien. šokol. ir sūr. karam. baton. RIMI, 42 g

    Pien. šokol. ir sūr. karam. baton. RIMI, 42 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,81 €/kg

  • Pien. šokol. ir žemės rieš. baton. RIMI, 42 g

    Pien. šokol. ir žemės rieš. baton. RIMI, 42 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,81 €/kg

  • Braškiniai guminukai SOUR PATCH KIDS, 80 g

    Braškiniai guminukai SOUR PATCH KIDS, 80 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,63 €/kg

  • Guminukai ZOZOLE HALLOWEEN JELLIES, 75 g
    0
    79 €
    10,53 €/kg

    Guminukai ZOZOLE HALLOWEEN JELLIES, 75 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,20 €/kg

  • Kramt. saldainiai CHEWITS XTREME SOUR, 115 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Kramt. saldainiai CHEWITS XTREME SOUR, 115 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,91 €/kg

  • Saldainiai BAZOOKA JUICY DROP POP, 26 g
    Tinka veganams Be laktozės

    Saldainiai BAZOOKA JUICY DROP POP, 26 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 107,31 €/kg

  • Arbūziniai guminukai SOUR PATCH, 80 g

    Arbūziniai guminukai SOUR PATCH, 80 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,63 €/kg

  • Tropiniai guminukai SOUR PATCH, 80 g

    Tropiniai guminukai SOUR PATCH, 80 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,63 €/kg

  • Saldainiai KIDDY CRUNCH, 200 g

    Saldainiai KIDDY CRUNCH, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Mango skonio guminukai TUBES FINI, 80 g

    Mango skonio guminukai TUBES FINI, 80 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,13 €/kg

  • Saldainiai KIDDY NOUGAT, 200 g

    Saldainiai KIDDY NOUGAT, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Karamelė BAZOOKA TRIPLE POWER PUSH POP, 34 g
    Tinka veganams

    Karamelė BAZOOKA TRIPLE POWER PUSH POP, 34 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 82,06 €/kg

  • Rieš. ir dž. vaisių miš. ALVO FAMILY, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rieš. ir dž. vaisių miš. ALVO FAMILY, 300 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Vais. ir rieš. mišinys ALVO FRIEND MIX, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vais. ir rieš. mišinys ALVO FRIEND MIX, 500 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,98 €/kg

  • Cukruotos spanguolės ALVO, 100 g

    Cukruotos spanguolės ALVO, 100 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,90 €/kg

  • Traškučiai CRUNCHIPS X-CUT griet. sk., 130 g
    1
    69 €
    13,00 €/kg

    Traškučiai CRUNCHIPS X-CUT griet. sk., 130 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,15 €/kg

  • Kramt. vaisių skonio saldainiai POESIA, 38 g

    Kramt. vaisių skonio saldainiai POESIA, 38 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,42 €/kg

  • Kramtom. saldainiai MENTOS DISCOVERY, 37,5 g

    Kramtom. saldainiai MENTOS DISCOVERY, 37,5 g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,38 €/kg

  • Saldainiai su mėlynių sk.įd. FAZER, 250 g
    6
    59 €
    26,36 €/kg

    Saldainiai su mėlynių sk.įd. FAZER, 250 g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,96 €/kg

  • Vaisių sk. gumin. ROWNTREES  SQUIDGERS, 120 g

    Vaisių sk. gumin. ROWNTREES SQUIDGERS, 120 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Saldainių rinkinys CLOWN, 150 g
    3
    19 €
    21,27 €/kg

    Saldainių rinkinys CLOWN, 150 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

  • Rūgštūs saldainiai WOOGIE MONSTER, 60 g
    1
    19 €
    19,83 €/kg

    Rūgštūs saldainiai WOOGIE MONSTER, 60 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,83 €/kg

Filtrai

Filtrai