Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kavos pupelės PELLINI ESPRESSO VIVACE, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės PELLINI ESPRESSO VIVACE, 1 kg

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,99 €/kg

  • Kavos pupelės PELLINI CREMOSO, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės PELLINI CREMOSO, 1 kg

    34.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,99 €/kg

  • Kavos pupelės JACOBS ESPRESSO, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės JACOBS ESPRESSO, 1 kg

    28.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,99 €/kg

  • Kavos pupelės LOFBERGS CREMA, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės LOFBERGS CREMA, 1 kg

    34.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,99 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA QUALITA ORO, 1 kg
    18
    99 €
    18,99 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA QUALITA ORO, 1 kg

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,99 €/kg

  • Kavos pupelės PAULIG ARABICA, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės PAULIG ARABICA, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Kavos pupelės SELECTION COLOMBIA, 1 kg

    Kavos pupelės SELECTION COLOMBIA, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Kavos pupelės SELECTION BRAZIL, 1 kg

    Kavos pupelės SELECTION BRAZIL, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Kav. pup. GUATEMALA SELECTION BY RIMI, 1 kg

    Kav. pup. GUATEMALA SELECTION BY RIMI, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Kavos pupelės PAULIG CLASSIC CREMA, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės PAULIG CLASSIC CREMA, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Kavos pupelės PAULIG CLASSIC, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės PAULIG CLASSIC, 1 kg

    23.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,99 €/kg

  • Kavos pupelės JACOBS CREMA, 1 kg

    Kavos pupelės JACOBS CREMA, 1 kg

    28.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,99 €/kg

  • Kavos pupelės JACOBS KRONUNG, 1 kg

    Kavos pupelės JACOBS KRONUNG, 1 kg

    28.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,99 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA CREMA E AROMA, 1 kg
    17
    99 €
    17,99 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA CREMA E AROMA, 1 kg

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/kg

  • Kavos pupelės LOFBERGS MEDIUM ROAST, 1 kg

    Kavos pupelės LOFBERGS MEDIUM ROAST, 1 kg

    33.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,29 €/kg

  • Kavos pupelės MERRILD CREMA DOLCE, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės MERRILD CREMA DOLCE, 1 kg

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/kg

  • Kavos pup. STARBUCKS BLONDE ESPRESSO, 450 g

    Kavos pup. STARBUCKS BLONDE ESPRESSO, 450 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,31 €/kg

  • Kavos pupelės STARBUCKS PIKE PLACE, 450 g

    Kavos pupelės STARBUCKS PIKE PLACE, 450 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,31 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA ORO DARK ROAST, 1 kg
    18
    99 €
    18,99 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA ORO DARK ROAST, 1 kg

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,99 €/kg

  • Kavos pupelės MERRILD CREMA 1KG

    Kavos pupelės MERRILD CREMA 1KG

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/kg

  • Kavos pupelės MERRILD ARABICA, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės MERRILD ARABICA, 1 kg

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/kg

  • Kavos pup. SELECT. BY RIMI ESPRESSO, 1 kg
    12
    59 €
    12,59 €/kg

    Kavos pup. SELECT. BY RIMI ESPRESSO, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Kavos pupelės LOFBERGS BRAZIL, 1 kg

    Kavos pupelės LOFBERGS BRAZIL, 1 kg

    33.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,29 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA TALES OF ROMA, 450 g
    10
    49 €
    23,31 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA TALES OF ROMA, 450 g

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,20 €/kg

  • Kavos pup. LAVAZZA BARISTA GRAN CREMA, 1 kg
    18
    99 €
    18,99 €/kg

    Kavos pup. LAVAZZA BARISTA GRAN CREMA, 1 kg

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,99 €/kg

  • Kavos pupelės JACOBS BARISTA CREMA, 1 kg

    Kavos pupelės JACOBS BARISTA CREMA, 1 kg

    30.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,99 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA ROSSA, 1 kg
    17
    99 €
    17,99 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA ROSSA, 1 kg

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA TALES OF NAPOLY, 450 g
    10
    49 €
    23,31 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA TALES OF NAPOLY, 450 g

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,20 €/kg

  • Kavos pupelės JACOBS BARISTA ESPRESSO, 1 kg

    Kavos pupelės JACOBS BARISTA ESPRESSO, 1 kg

    30.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,99 €/kg

  • Skrudintos kavos pupelės RIMI, 1 kg

    Skrudintos kavos pupelės RIMI, 1 kg

    19.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/kg

  • Skrudintos kavos pupelės VESPUCCI, 1 kg
    Gera kaina kasdien

    Skrudintos kavos pupelės VESPUCCI, 1 kg

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,99 €/kg

  • Kavos pupelės JACOBS BRAZIL & COLOMBIA, 1 kg

    Kavos pupelės JACOBS BRAZIL & COLOMBIA, 1 kg

    30.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,99 €/kg

  • Kavos pup. LAVAZZA ESPRESSO ITALIANO, 500 g
    10
    49 €
    20,98 €/kg

    Kavos pup. LAVAZZA ESPRESSO ITALIANO, 500 g

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,98 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA DECAF CLASSICO, 500 g
    10
    49 €
    20,98 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA DECAF CLASSICO, 500 g

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,98 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA QUALITA ORO, 500 g
    10
    49 €
    20,98 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA QUALITA ORO, 500 g

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,98 €/kg

  • Kavos pupelės MERRILD VIENNA ROAST, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės MERRILD VIENNA ROAST, 1 kg

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/kg

  • Kavos pupelės MERRILD BARISTA CREMOSO, 1 kg

    Kavos pupelės MERRILD BARISTA CREMOSO, 1 kg

    33.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,99 €/kg

  • Kavos pupelės MERRILD BARISTA ESPRESSO, 1 kg

    Kavos pupelės MERRILD BARISTA ESPRESSO, 1 kg

    33.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,99 €/kg

  • Kavos pup. JACOBS ORIG. UGANDA & KENYA, 1 kg

    Kavos pup. JACOBS ORIG. UGANDA & KENYA, 1 kg

    30.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,99 €/kg

  • Kavos pupelės PAULIG ARABICA COLOMBIA, 1 kg
    Naujiena

    Kavos pupelės PAULIG ARABICA COLOMBIA, 1 kg

    Šiuo metu prekės nėra

Filtrai

Filtrai