Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Žirneliai BONDUELE KIDS, 200g/130g

    Žirneliai BONDUELE KIDS, 200g/130g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,15 €/kg

  • Kons. anan. griež. sirupe RIMI, 567 g / 340 g
    Gera kaina kasdien

    Kons. anan. griež. sirupe RIMI, 567 g / 340 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,44 €/kg

  • Ramunėlių žiedų arbata RIMI BASIC, 20 g
    -40%
    0
    15 €
    7,50 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Ramunėlių žiedų arbata RIMI BASIC, 20 g

    0.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,50 €/kg

  • Kukurūzų dribsniai RIMI, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Kukurūzų dribsniai RIMI, 500 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/kg

  • Kukurūzų traškuč.RIMI NACHO CLASSIC,200g
    1
    59 €
    7,95 €/kg

    Kukurūzų traškuč.RIMI NACHO CLASSIC,200g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,45 €/kg

  • Aitr.papr. padažas UNI-EAGLE SRIRACHA, 230g

    Aitr.papr. padažas UNI-EAGLE SRIRACHA, 230g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,48 €/kg

  • Konservuotos rūgštynės KKF, 280 g

    Konservuotos rūgštynės KKF, 280 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,61 €/kg

  • Kvietiniai miltai EKSTRA, 405 D, 900 g
    0
    99 €
    1,10 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai EKSTRA, 405 D, 900 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/kg

  • Granuliuoti česnakai KOTANYI, 28g
    0
    97 €
    34,64 €/kg

    Granuliuoti česnakai KOTANYI, 28g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,64 €/kg

  • Lęšiai RIMI, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Lęšiai RIMI, 400 g / 240 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,04 €/kg

  • Šviesi sumuštinių duona BALVITEN, 190 g
    1
    59 €
    8,37 €/kg
    Be glitimo Be laktozės

    Šviesi sumuštinių duona BALVITEN, 190 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,47 €/kg

  • Malta kava ILLY ESPRESSO, 250 g
    7
    29 €
    29,16 €/kg

    Malta kava ILLY ESPRESSO, 250 g

    13.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,96 €/kg

  • Ilg. basmati ryžiai RIMI PLANET, 4 x 100 g
    1
    45 €
    3,62 €/kg

    Ilg. basmati ryžiai RIMI PLANET, 4 x 100 g

    2.08 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,20 €/kg

  • Padažas makaronams su bazilikais RIMI, 390 g

    Padažas makaronams su bazilikais RIMI, 390 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,54 €/kg

  • Batonėlis su brazilišk. riešutais RIMI, 35 g
    Be pieno

    Batonėlis su brazilišk. riešutais RIMI, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Saldžiarūgštis padažas RIMI PLANET,500 g
    2
    79 €
    5,58 €/kg

    Saldžiarūgštis padažas RIMI PLANET,500 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • Troškinių prieskoniai SANTA MARIA, 40g

    Troškinių prieskoniai SANTA MARIA, 40g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • Arbata ETNO ŠILTAS PRISIMINIMAS, 22 pak. 33 g
    -40%
    1
    79 €
    54,24 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata ETNO ŠILTAS PRISIMINIMAS, 22 pak. 33 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 90,61 €/kg

  • Jūržolės užkandis AJI, 15 g

    Jūržolės užkandis AJI, 15 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 132,67 €/kg

  • Pomidorų padažas su bazilikais BARILLA, 400g

    Pomidorų padažas su bazilikais BARILLA, 400g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Ekologiški BASMATI ryžiai BUDGET, 1 kg
    3
    19 €
    3,19 €/kg
    Ekologiškas

    Ekologiški BASMATI ryžiai BUDGET, 1 kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Kokosų drožlės RIMI, 150g

    Kokosų drožlės RIMI, 150g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,60 €/kg

  • Marin. agurkai RIMI su medumi, 350 g / 180 g

    Marin. agurkai RIMI su medumi, 350 g / 180 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,06 €/kg

  • Skaldyti raudonieji lęšiai RIMI, 400 g

    Skaldyti raudonieji lęšiai RIMI, 400 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,37 €/kg

  • Vištienos prieskoniai SANTA MARIA, 275g

    Vištienos prieskoniai SANTA MARIA, 275g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,87 €/kg

  • Žalieji grikiai RIMI, 800 g
    1
    59 €
    1,99 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Žalieji grikiai RIMI, 800 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,86 €/kg

  • Rapsų aliejus RIMI, 1l

    Rapsų aliejus RIMI, 1l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Čiobreliai SANTA MARIA, 10 g

    Čiobreliai SANTA MARIA, 10 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 125,00 €/kg

  • Vištienos marinatas SANTA MARIA, 75g

    Vištienos marinatas SANTA MARIA, 75g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Raudonojo kario pasta KANOKWAN, 50g

    Raudonojo kario pasta KANOKWAN, 50g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,80 €/kg

  • Makaronai GIGLI SELECTION BY RIMI, 500 g

    Makaronai GIGLI SELECTION BY RIMI, 500 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

  • Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 185 g
    1
    79 €
    9,68 €/kg

    Kukurūzų traškučiai NACHO SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Bulguras RIMI, 400 g
    1
    05 €
    2,62 €/kg

    Bulguras RIMI, 400 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,37 €/kg

  • Makaronai RIMI VERMICELLI, 500 g

    Makaronai RIMI VERMICELLI, 500 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/kg

  • Picų padažas RIMI, 390 g

    Picų padažas RIMI, 390 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/kg

  • Laurų lapai KOTANYI, 4g
    0
    83 €
    207,50 €/kg

    Laurų lapai KOTANYI, 4g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 297,50 €/kg

  • Maltos mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 80g

    Maltos mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 80g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,13 €/kg

  • Petražolės SANTA MARIA, 4 g

    Petražolės SANTA MARIA, 4 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 287,50 €/kg

  • Obuolių actas 6 % BAJORIŠKIŲ, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Obuolių actas 6 % BAJORIŠKIŲ, 1 l

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,65 €/l

  • Be glitimo bulvių virtinukai AL DENTE, 500 g
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo Be pieno

    Be glitimo bulvių virtinukai AL DENTE, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

Filtrai

Filtrai