Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Skrudinta malta kava JACOBS KRONUNG, 500 g

    Skrudinta malta kava JACOBS KRONUNG, 500 g

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,78 €/kg

  • Batonėlis RIMI su pekan. karijos rieš., 35 g
    Be pieno

    Batonėlis RIMI su pekan. karijos rieš., 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Mar. agurkai KKF LEGENDINIAI, 850 g / 440 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mar. agurkai KKF LEGENDINIAI, 850 g / 440 g

    3.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,98 €/kg

  • Vasabio skonio jūržolės užkandis SAMLIP, 12g
    Gera kaina kasdien

    Vasabio skonio jūržolės užkandis SAMLIP, 12g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 182,50 €/kg

  • Gvazdikėliai SANTA MARIA, 10g

    Gvazdikėliai SANTA MARIA, 10g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 139,00 €/kg

  • Ekol. aviž. dribsniai MALSENA ENERGIJA, 400 g
    1
    49 €
    3,72 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. aviž. dribsniai MALSENA ENERGIJA, 400 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,47 €/kg

  • Padažas makar.mask., SELECTION BY RIMI, 350g

    Padažas makar.mask., SELECTION BY RIMI, 350g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,83 €/kg

  • Juod. alyv. SELECTION be kaul., 345 g / 160 g
    1
    69 €
    10,56 €/kg

    Juod. alyv. SELECTION be kaul., 345 g / 160 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Maltas cinamonas SANTA MARIA, 22g

    Maltas cinamonas SANTA MARIA, 22g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 76,82 €/kg

  • Makaronai RIMI PLANET CONCHIGLIE, 500 g

    Makaronai RIMI PLANET CONCHIGLIE, 500 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Kvietiniai miltai RIMI, 405 D, 2 kg
    1
    19 €
    0,60 €/kg

    Kvietiniai miltai RIMI, 405 D, 2 kg

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,90 €/kg

  • Juodoji arbata AHMAD TEA EARL GREY, 100 g
    -40%
    2
    69 €
    26,90 €/kg

    Juodoji arbata AHMAD TEA EARL GREY, 100 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,90 €/kg

  • Jūržolės užkandis AJI, 5 g

    Jūržolės užkandis AJI, 5 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 118,00 €/kg

  • Prieskonių mišinys SANTA MARIA FAJITA, 28g

    Prieskonių mišinys SANTA MARIA FAJITA, 28g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,21 €/kg

  • Klasikinis SUSLAVIČIAUS pomid. kečupas, 500g
    1
    79 €
    3,58 €/kg

    Klasikinis SUSLAVIČIAUS pomid. kečupas, 500g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Plikyti ryžiai GALINTA AUKSINIAI, 4 x 100 g

    Plikyti ryžiai GALINTA AUKSINIAI, 4 x 100 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,72 €/kg

  • Avinžirniai RIMI PLANET, 400 g
    0
    95 €
    2,37 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Avinžirniai RIMI PLANET, 400 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,97 €/kg

  • Makaronai SPIRALI RIMI GREATLIFE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Makaronai SPIRALI RIMI GREATLIFE, 500 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,78 €/kg

  • Rudosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Rudosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,13 €/kg

  • Sausainiai GULLON FIBRE be cukraus, 170g
    Tinka veganams Be cukraus

    Sausainiai GULLON FIBRE be cukraus, 170g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,59 €/kg

  • Marinatas su česnak.žolel., SANTA MARIA, 75g

    Marinatas su česnak.žolel., SANTA MARIA, 75g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,53 €/kg

  • Ryžių trapučiai RIMI su sūriu, 25 g
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Ryžių trapučiai RIMI su sūriu, 25 g

    0.53 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,20 €/kg

  • Balt. batonėlis su ananas. THE BEGINNINGS,40g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Balt. batonėlis su ananas. THE BEGINNINGS,40g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Traškus žemės riešutų kremas ULDUKAS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškus žemės riešutų kremas ULDUKAS, 300 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,97 €/kg

  • Raudonėliai KOTANYI, 12 g
    0
    83 €
    103,75 €/kg

    Raudonėliai KOTANYI, 12 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 148,75 €/kg

  • Česnakin. vištienos prieskoniai KOTANYI, 30g
    0
    83 €
    27,67 €/kg

    Česnakin. vištienos prieskoniai KOTANYI, 30g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,67 €/kg

  • Terijakio padažas SANTA MARIA, 300ml

    Terijakio padažas SANTA MARIA, 300ml

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,30 €/l

  • Viso grūdo speltų kviet. miltai MALSENA, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo speltų kviet. miltai MALSENA, 1 kg

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,39 €/kg

  • Raudon. pupelės čili pad., BONDUELLE, 430 g

    Raudon. pupelės čili pad., BONDUELLE, 430 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,33 €/kg

  • Raug. agurkų sriuba KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Raug. agurkų sriuba KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,40 €/kg

  • Įvairių grūdų trapučiai RIMI, 100 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Įvairių grūdų trapučiai RIMI, 100 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,50 €/kg

  • Nulupti pomidorai RIMI, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Nulupti pomidorai RIMI, 400 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,37 €/kg

  • Grikių kruopos RIMI SMART, 4 x 100 g, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Grikių kruopos RIMI SMART, 4 x 100 g, 400 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,47 €/kg

  • Itališki lakštiniai BARILLA LASAGNE, 500 g

    Itališki lakštiniai BARILLA LASAGNE, 500 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,78 €/kg

  • Makaronai PASAKA, sraigteliai, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai PASAKA, sraigteliai, 400 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,62 €/kg

  • Bazilikai SANTA MARIA, 6g

    Bazilikai SANTA MARIA, 6g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 248,33 €/kg

  • Laurų lapai SANTA MARIA, 4g

    Laurų lapai SANTA MARIA, 4g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 422,50 €/kg

  • Žaliųjų citrinų sultys, 200ml

    Žaliųjų citrinų sultys, 200ml

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/l

  • Malta kalendra SALDVA, 25g

    Malta kalendra SALDVA, 25g

    0.76 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,40 €/kg

  • Malta raudonoji saldžioji paprika SALDVA, 25g

    Malta raudonoji saldžioji paprika SALDVA, 25g

    0.80 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,00 €/kg

Filtrai

Filtrai