Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vidurž. jūros priesk. mišinys SANTA MARIA,12g

    Vidurž. jūros priesk. mišinys SANTA MARIA,12g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 90,83 €/kg

  • Valgomoji druska RIMI SMART, 1 kg
    Gera kaina kasdien

    Valgomoji druska RIMI SMART, 1 kg

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/kg

  • Batonėliai su bananais SALLING, 6x25 g

    Batonėliai su bananais SALLING, 6x25 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,93 €/kg

  • Bulvių krakmolas RIMI SMART, 400 g

    Bulvių krakmolas RIMI SMART, 400 g

    0.71 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,77 €/kg

  • Kokosų gėrimas SANTA MARIA LIGHT, 250 ml
    Tinka veganams Be laktozės

    Kokosų gėrimas SANTA MARIA LIGHT, 250 ml

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,00 €/l

  • Bulvių prieskoniai SANTA MARIA, 350 g

    Bulvių prieskoniai SANTA MARIA, 350 g

    6.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,14 €/kg

  • Ryžių lapai AJI, 100g

    Ryžių lapai AJI, 100g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

  • Makaronai BARILLA FETTUCINE, 500 g

    Makaronai BARILLA FETTUCINE, 500 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • Sojų padažas KIKKOMAN, 150ml

    Sojų padažas KIKKOMAN, 150ml

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,60 €/l

  • Aviž. dribsnių košė su braškėm. ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aviž. dribsnių košė su braškėm. ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Sojų padažas HEINZ, 150 ml

    Sojų padažas HEINZ, 150 ml

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,27 €/l

  • Ekologiški avinžirniai sūryme ACTIVUS, 250 g
    1
    29 €
    5,16 €/kg
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiški avinžirniai sūryme ACTIVUS, 250 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/kg

  • Spelta manai MALSENA, 400 g
    0
    90 €
    2,25 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Spelta manai MALSENA, 400 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,22 €/kg

  • Padažas RIMI PLANET TIKKA MASALA, 480 g
    2
    79 €
    5,81 €/kg

    Padažas RIMI PLANET TIKKA MASALA, 480 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Sausi pusryčiai OHO TRYS DRAUGAI, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai OHO TRYS DRAUGAI, 500 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/kg

  • Pilno grūdo avižų dribsniai DOBELE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Pilno grūdo avižų dribsniai DOBELE, 500 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai GALINTA BASMATI, 800 g

    Ilgagrūdžiai ryžiai GALINTA BASMATI, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Baltųjų ryžių actas JADE BRIDGE, 150 ml

    Baltųjų ryžių actas JADE BRIDGE, 150 ml

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,93 €/l

  • Cinamonas SALDVA, 22g

    Cinamonas SALDVA, 22g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,91 €/kg

  • Makaronai RIMI PLANET FARFALLE, 500 g

    Makaronai RIMI PLANET FARFALLE, 500 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Picų prieskoniai SANTA MARIA, 5g

    Picų prieskoniai SANTA MARIA, 5g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 210,00 €/kg

  • Lęšiai BONDUELLE VAPEUR, 310 g/265 g
    Rinkis sveikiau

    Lęšiai BONDUELLE VAPEUR, 310 g/265 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,40 €/kg

  • Makaronai BARILLA FUSILLI Nr. 98, 500 g

    Makaronai BARILLA FUSILLI Nr. 98, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Cukrus RIMI SMART, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Cukrus RIMI SMART, 1 kg

    0.67 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,67 €/kg

  • Pomidorų padažas TIKRAS ITALAS, 490g

    Pomidorų padažas TIKRAS ITALAS, 490g

    3.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,86 €/kg

  • Penkių grūdų dribsniai DOBELE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Penkių grūdų dribsniai DOBELE, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Jūros dumblių užkandis su druska ZIGMAS, 5 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jūros dumblių užkandis su druska ZIGMAS, 5 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 130,00 €/kg

  • Sojų padažas prie sušio AJI, 150ml

    Sojų padažas prie sušio AJI, 150ml

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,60 €/l

  • Chalapos paprikos RIMI PLANET, 335/160g
    3
    39 €
    21,19 €/kg

    Chalapos paprikos RIMI PLANET, 335/160g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,56 €/kg

  • Vištienos sultinys petraž.krap., MAGGI, 120g
    0
    77 €
    6,42 €/kg

    Vištienos sultinys petraž.krap., MAGGI, 120g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,75 €/kg

  • Rapsų aliejus RIMI SMART, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Rapsų aliejus RIMI SMART, 1 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

  • Skaldyti žirniai RIMI SMART, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Skaldyti žirniai RIMI SMART, 800 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,74 €/kg

  • Kept. marinuotos paprikos RIMI, 670 g / 395 g

    Kept. marinuotos paprikos RIMI, 670 g / 395 g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,22 €/kg

  • Kvietiniai minkšti TAKO RIMI PLANET, 240g
    1
    59 €
    6,63 €/kg

    Kvietiniai minkšti TAKO RIMI PLANET, 240g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,79 €/kg

  • Pupelės pomidorų padaže RIMI, 400 g / 200 g

    Pupelės pomidorų padaže RIMI, 400 g / 200 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,45 €/kg

  • Sūrio ir žolelių skonio makaronai KNORR, 61 g

    Sūrio ir žolelių skonio makaronai KNORR, 61 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,15 €/kg

  • Ekologiškas daržovių sultinys I LOVE ECO, 66g
    Ekologiškas

    Ekologiškas daržovių sultinys I LOVE ECO, 66g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,73 €/kg

  • Viso grūdo kapotos avižos MALSENA, 1,2 kg
    2
    79 €
    2,32 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo kapotos avižos MALSENA, 1,2 kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,32 €/kg

  • Juod. alyvuogės be kaul., RIMI, 350 g / 150 g

    Juod. alyvuogės be kaul., RIMI, 350 g / 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Kukurūzų dribsniai RIMI, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Kukurūzų dribsniai RIMI, 500 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/kg

Filtrai

Filtrai