Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Spalvoti cukrin. pabarstukai DR.OETKER, 80 g
    1
    09 €
    13,63 €/kg

    Spalvoti cukrin. pabarstukai DR.OETKER, 80 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,13 €/kg

  • Kav. kap. STARBUCKS BLONDE ESPR., 10 v. 53 g

    Kav. kap. STARBUCKS BLONDE ESPR., 10 v. 53 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Balt. batonėlis su žem. rieš. ir sald., 60 g

    Balt. batonėlis su žem. rieš. ir sald., 60 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,50 €/kg

  • Rūk. laš. kr. PESTO pad. SEL. BY RIMI, 185 g

    Rūk. laš. kr. PESTO pad. SEL. BY RIMI, 185 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,32 €/kg

  • Prieskon. mišinys šašlykams BBQ STEAK, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskon. mišinys šašlykams BBQ STEAK, 200 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Kavos kapsulės STRBUCKS LATTE PUMPKIN, 129 g
    5
    99 €
    0,50 €/vnt.

    Kavos kapsulės STRBUCKS LATTE PUMPKIN, 129 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,75 €/vnt.

  • Keturių rūšių pipirai SALDVA, 25 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Keturių rūšių pipirai SALDVA, 25 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,00 €/kg

  • Alyvuogės MIKADO su krev. įd., 280 g / 90 g

    Alyvuogės MIKADO su krev. įd., 280 g / 90 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • BBQ prieskoniai jautienai RIMI, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    BBQ prieskoniai jautienai RIMI, 240 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,54 €/kg

  • BBQ prieskoniai vištienai RIMI, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    BBQ prieskoniai vištienai RIMI, 240 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,54 €/kg

  • Batonėlis su sald. GO ON COOKIE & CREAM, 40 g

    Batonėlis su sald. GO ON COOKIE & CREAM, 40 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,25 €/kg

  • Rafinuot. saulėgrąžų aliejus NATURALISIMO, 1l

    Rafinuot. saulėgrąžų aliejus NATURALISIMO, 1l

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,29 €/l

  • Gr. paruoš. makaronai MAGGI CHEESE, 59,2 g
    0
    52 €
    8,81 €/kg

    Gr. paruoš. makaronai MAGGI CHEESE, 59,2 g

    0.87 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Šokoladu padengti žemės riešutai DIABLO, 40 g

    Šokoladu padengti žemės riešutai DIABLO, 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Gertuvė ISOSTAR FINISHER, juoda, 650 ml
    2
    59 €
    2,59 €/vnt.

    Gertuvė ISOSTAR FINISHER, juoda, 650 ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,29 €/vnt.

  • Balt. sausainis su pistacijų sk. GO ON, 50 g

    Balt. sausainis su pistacijų sk. GO ON, 50 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,80 €/kg

  • Balt. batonėlis su sald. MYPROTEIN BR., 75 g

    Balt. batonėlis su sald. MYPROTEIN BR., 75 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,53 €/kg

  • Vyšnių skon. gelis su saldik. MYPROTEIN, 48 g

    Vyšnių skon. gelis su saldik. MYPROTEIN, 48 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,96 €/kg

  • Padažas SANTA MARIA S. CHILI & GARLIC, 100 g

    Padažas SANTA MARIA S. CHILI & GARLIC, 100 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Kavos pupelės MERRILD VIENNA ROAST, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės MERRILD VIENNA ROAST, 1 kg

    25.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,99 €/kg

  • Makaronai CARBONARA SALLING, 70 g

    Makaronai CARBONARA SALLING, 70 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,29 €/kg

  • Bol. makaronai su pom., jaut. SALLING, 68 g

    Bol. makaronai su pom., jaut. SALLING, 68 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,91 €/kg

  • Greit. par. višt. sk. makar. RIMI SMART, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Greit. par. višt. sk. makar. RIMI SMART, 60 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,50 €/kg

  • Pistacijų kremas RIMI, 200 g

    Pistacijų kremas RIMI, 200 g

    7.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,95 €/kg

  • Žalioji Ceilono arbata IMPRA, 100 g
    -40%
    1
    97 €
    19,70 €/kg

    Žalioji Ceilono arbata IMPRA, 100 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,90 €/kg

  • Padažas BARILLA ARRABBIATA, 400 g
    Tinka veganams Be laktozės Tinka vegetarams

    Padažas BARILLA ARRABBIATA, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Malta kava ILLY SELECTION GVATEMALA, 125 g
    4
    99 €
    39,92 €/kg

    Malta kava ILLY SELECTION GVATEMALA, 125 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,92 €/kg

  • Baltyminis batonėlis GRENADE OREO WHITE, 60 g

    Baltyminis batonėlis GRENADE OREO WHITE, 60 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,50 €/kg

  • Rizotas su vištiena WILLIAM SAURIN, 280 g

    Rizotas su vištiena WILLIAM SAURIN, 280 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,04 €/kg

  • Makaronai su jautiena WILLIAM SAURIN, 300 g

    Makaronai su jautiena WILLIAM SAURIN, 300 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/kg

  • Mar. AGURKĖLIAI KĖDAINIŲ KONSERVAI, 295g/550g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mar. AGURKĖLIAI KĖDAINIŲ KONSERVAI, 295g/550g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,80 €/kg

  • Kavos kap. AROMA GOLD ESPRESSO INTENSO, 128 g

    Kavos kap. AROMA GOLD ESPRESSO INTENSO, 128 g

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • BBQ padažas SANTA MARIA SWEET & SPICY, 335 g

    BBQ padažas SANTA MARIA SWEET & SPICY, 335 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,81 €/kg

  • Makaronai NOODZIE CHICKEN & CHEESE, 120 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai NOODZIE CHICKEN & CHEESE, 120 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Imb. citrinžolių arbata TEEKANNE, 20 x 1,75 g
    -40%
    1
    85 €
    52,86 €/kg

    Imb. citrinžolių arbata TEEKANNE, 20 x 1,75 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 88,29 €/kg

  • Pipirmėčių arbata TEEKANNE, 20 x 1,5 g
    -40%
    1
    85 €
    61,67 €/kg

    Pipirmėčių arbata TEEKANNE, 20 x 1,5 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 103,00 €/kg

  • Miltų mišinys namin. blyn. CITY TASTE, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltų mišinys namin. blyn. CITY TASTE, 400 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Jautienos skonio Ramen makaronai MAGGI, 90 g
    1
    29 €
    14,33 €/kg

    Jautienos skonio Ramen makaronai MAGGI, 90 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,33 €/kg

  • Padažas su krapais ir citrin. FELIX, 335 ml

    Padažas su krapais ir citrin. FELIX, 335 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,34 €/kg

  • Traš. kar. saus. kremas LOTUS BISCOFF, 380 g

    Traš. kar. saus. kremas LOTUS BISCOFF, 380 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,76 €/kg

Filtrai

Filtrai