Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Wok padažas SANTA MARIA TERIYAKI&SESAME, 150g

    Wok padažas SANTA MARIA TERIYAKI&SESAME, 150g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Tirpi citrinų skonio arbata EKLAND, 350 g
    -40%
    2
    09 €
    5,97 €/kg

    Tirpi citrinų skonio arbata EKLAND, 350 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Kavos kap. STARBUCKS BY NES. GUATEMALA, 52 g

    Kavos kap. STARBUCKS BY NES. GUATEMALA, 52 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Greitai par. makar. MAGGI SWEET CHILI, 185 g
    1
    39 €
    7,51 €/kg

    Greitai par. makar. MAGGI SWEET CHILI, 185 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,70 €/kg

  • Greitai par. makar. MAGGI SOY-GARLIC, 185 g

    Greitai par. makar. MAGGI SOY-GARLIC, 185 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,70 €/kg

  • Teriyaki padažas KIKKOMAN BBQ KOREAN, 250 ml

    Teriyaki padažas KIKKOMAN BBQ KOREAN, 250 ml

    7.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,56 €/l

  • Aštrūs keptų ryžių krekeriai AJI, 250 g

    Aštrūs keptų ryžių krekeriai AJI, 250 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/kg

  • Traškučiai su aitr. papr. OLD EL PASO, 185 g
    Be glitimo

    Traškučiai su aitr. papr. OLD EL PASO, 185 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,84 €/kg

  • Maistinė soda DR. OETKER, 70 g

    Maistinė soda DR. OETKER, 70 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,29 €/kg

  • Juod. žal. arbat. rinkinys DOLCE DE LUXE, 50g
    -40%
    1
    55 €
    31,00 €/kg

    Juod. žal. arbat. rinkinys DOLCE DE LUXE, 50g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,80 €/kg

  • Juod. arbata DOLCE DE LUXE TROP.FANTASY, 50 g
    -40%
    1
    55 €
    31,00 €/kg

    Juod. arbata DOLCE DE LUXE TROP.FANTASY, 50 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,80 €/kg

  • Juod. arbata DOLCE DE LUXE WILD. DESERT, 50 g
    -40%
    1
    55 €
    31,00 €/kg

    Juod. arbata DOLCE DE LUXE WILD. DESERT, 50 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,80 €/kg

  • Juod. arbata DOLCE DE LUXE 1001 NIGHT, 50 g
    -40%
    1
    55 €
    31,00 €/kg

    Juod. arbata DOLCE DE LUXE 1001 NIGHT, 50 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 51,80 €/kg

  • Batonėlis MISSO DATE HAZELNUT, 30 g

    Batonėlis MISSO DATE HAZELNUT, 30 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,00 €/kg

  • Batonėlis MISSO CRANBERRY ALMOND, 30 g

    Batonėlis MISSO CRANBERRY ALMOND, 30 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,00 €/kg

  • Batonėlis MISSO MANGO CASHEW, 30 g

    Batonėlis MISSO MANGO CASHEW, 30 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,00 €/kg

  • Ekol. picos sk. bol.bal. užkandis BETTR, 50 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Tinka vegetarams

    Ekol. picos sk. bol.bal. užkandis BETTR, 50 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,00 €/kg

  • Balt. batonėlis ALMOND CARAMEL FIZI, 40 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Balt. batonėlis ALMOND CARAMEL FIZI, 40 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,25 €/kg

  • Balt. batonėlis SALTED CARAMEL FIZI, 40 g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Balt. batonėlis SALTED CARAMEL FIZI, 40 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,25 €/kg

  • Greitai paruoš. makaronai OTOKI YEUL, 120 g

    Greitai paruoš. makaronai OTOKI YEUL, 120 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Gr. paruoš. makaronai OTOKI JIN MILD, 120 g

    Gr. paruoš. makaronai OTOKI JIN MILD, 120 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Priesk. mišinys MAGGI tr. sūriui gaminti, 40g
    0
    95 €
    23,75 €/kg

    Priesk. mišinys MAGGI tr. sūriui gaminti, 40g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,75 €/kg

  • Tirpus cikorijų gėr. su ženšeniu GALCA, 100 g

    Tirpus cikorijų gėr. su ženšeniu GALCA, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Troškinys NIZHYN, 450 g

    Troškinys NIZHYN, 450 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,87 €/kg

  • Kavos kapsul. AROMA GOLD LATTE CARAMEL, 180 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsul. AROMA GOLD LATTE CARAMEL, 180 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/vnt.

  • Kavos kap. JACOBS ESPRESSO 10 INTENSO, 10 vnt

    Kavos kap. JACOBS ESPRESSO 10 INTENSO, 10 vnt

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Diet. br. sk.kokteilis ICONFIT su sald., 495g
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Diet. br. sk.kokteilis ICONFIT su sald., 495g

    15.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,30 €/kg

  • Rafinuotas kukurūzų aliejus RIMI SMART, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Rafinuotas kukurūzų aliejus RIMI SMART, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Nori lakštai ICA ASIA, 14g

    Nori lakštai ICA ASIA, 14g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 120,71 €/kg

  • Balt. batonėlis MAX SPORT ROYAL MANGO, 60 g
    Be glitimo

    Balt. batonėlis MAX SPORT ROYAL MANGO, 60 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,17 €/kg

  • Balt. batonėlis MAX SPORT ROYAL MALIBU, 60 g
    Be glitimo

    Balt. batonėlis MAX SPORT ROYAL MALIBU, 60 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,17 €/kg

  • Balt. batonėlis MAX SPORT ROYAL CRÈME, 60g
    Be glitimo

    Balt. batonėlis MAX SPORT ROYAL CRÈME, 60g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,17 €/kg

  • Mar. česnakai su žolelėm. RIMI, 230 g / 140 g

    Mar. česnakai su žolelėm. RIMI, 230 g / 140 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,50 €/kg

  • Klasikiniai makaronai YAKISOBA puodelyje,93g

    Klasikiniai makaronai YAKISOBA puodelyje,93g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,70 €/kg

  • Makaronai su vištiena YAKISOBA puod.,93g

    Makaronai su vištiena YAKISOBA puod.,93g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,70 €/kg

  • Žuvies prieskoniai su krapais SANTA MARIA,23g

    Žuvies prieskoniai su krapais SANTA MARIA,23g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,52 €/kg

  • Kavos kapsulės NESCAFE ESPRESSO ROMA, 16 vnt.
    5
    81 €
    0,36 €/vnt.

    Kavos kapsulės NESCAFE ESPRESSO ROMA, 16 vnt.

    8.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/vnt.

  • Aitriosios grūstos paprikos SALDVA, 130 g

    Aitriosios grūstos paprikos SALDVA, 130 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,38 €/kg

  • Česnakai smulkinti SALDVA, 180 g

    Česnakai smulkinti SALDVA, 180 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,72 €/kg

  • Kanapinė druska SALDVA, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kanapinė druska SALDVA, 100 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,90 €/kg

Filtrai

Filtrai