Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Skrudinta malta kava RIMI, 500 g

    Skrudinta malta kava RIMI, 500 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,98 €/kg

  • Makaronai ICA RAMEN, 200 g

    Makaronai ICA RAMEN, 200 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,75 €/kg

  • Tirpi kava JACOBS CRONAT GOLD REFILL, 150 g

    Tirpi kava JACOBS CRONAT GOLD REFILL, 150 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,93 €/kg

  • Padaž. salotoms KUHNE AMERICAN CAESAR, 500 ml

    Padaž. salotoms KUHNE AMERICAN CAESAR, 500 ml

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,18 €/l

  • Dribsniai KELLOGG'S CRUNCHY NUT, 375 g
    3
    09 €
    8,24 €/kg

    Dribsniai KELLOGG'S CRUNCHY NUT, 375 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,97 €/kg

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD FLAT WHITE, 187,2 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsulės AROMA GOLD FLAT WHITE, 187,2 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/vnt.

  • Ryžių ir darž. miš. BONDUELLE MEXIC., 250 g

    Ryžių ir darž. miš. BONDUELLE MEXIC., 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Pers. citr. sk. vaisinė arbata LOYD, 20 x 2 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg

    Pers. citr. sk. vaisinė arbata LOYD, 20 x 2 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Baklažanų užtepėlė UKRAINIAN NIZHYN, 450 g

    Baklažanų užtepėlė UKRAINIAN NIZHYN, 450 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Aviečių ir spanguolių arbata LIPTON, 32 g
    -40%
    1
    79 €
    55,94 €/kg

    Aviečių ir spanguolių arbata LIPTON, 32 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 93,44 €/kg

  • Šok. skon. dribsn. NESTLÉ COOKIE CRISP, 375 g

    Šok. skon. dribsn. NESTLÉ COOKIE CRISP, 375 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Moliūgų aliejus SELECTION, 250 ml

    Moliūgų aliejus SELECTION, 250 ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/l

  • Juodieji malti pipirai RIMI, 16g

    Juodieji malti pipirai RIMI, 16g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,37 €/kg

  • Aitriųjų paprikų milteliai RIMI, 22g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aitriųjų paprikų milteliai RIMI, 22g

    0.82 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,27 €/kg

  • Izot.milteliai ISOSTAR HYDRATE & PERFORM,400g
    9
    99 €
    24,97 €/kg
    Tinka vegetarams

    Izot.milteliai ISOSTAR HYDRATE & PERFORM,400g

    12.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,22 €/kg

  • Greitai paruošiami makaronai SUN YAN DUCK,65g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Greitai paruošiami makaronai SUN YAN DUCK,65g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,46 €/kg

  • Grybų mišinys su priesk. žolel., 290 g/167g

    Grybų mišinys su priesk. žolel., 290 g/167g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,07 €/kg

  • Maltos mėsos prieskoniai SANTA MARIA,38g

    Maltos mėsos prieskoniai SANTA MARIA,38g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 68,16 €/kg

  • Vanilės skonio pudingas DR.OETKER, 38 g
    0
    35 €
    9,21 €/kg

    Vanilės skonio pudingas DR.OETKER, 38 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,53 €/kg

  • Gr.paruoš.mak.višt.sk.MAGGI MAGIC ASIA,121g
    1
    65 €
    13,64 €/kg

    Gr.paruoš.mak.višt.sk.MAGGI MAGIC ASIA,121g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,06 €/kg

  • Aštrus padaž. darž.raugti KIKKOMAN,300ml

    Aštrus padaž. darž.raugti KIKKOMAN,300ml

    7.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,97 €/kg

  • Kavos kapsulės LAVAZZA AMM INTENSO, 120 g
    4
    99 €
    0,31 €/vnt.

    Kavos kapsulės LAVAZZA AMM INTENSO, 120 g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,41 €/vnt.

  • Pil. žirniai su rūk. mėsa RIMI EXPRESS, 480 g

    Pil. žirniai su rūk. mėsa RIMI EXPRESS, 480 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,73 €/kg

  • Ypač grynas alyvuogių aliejus GUSTOLU, 500 ml

    Ypač grynas alyvuogių aliejus GUSTOLU, 500 ml

    10.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/l

  • Kečupas DAUMANTŲ TRADICINIS, 780 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kečupas DAUMANTŲ TRADICINIS, 780 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Greitai paruoš. makar. BOLOGNESE REEVA, 70 g

    Greitai paruoš. makar. BOLOGNESE REEVA, 70 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,57 €/kg

  • Pusryčių dribsniai JERRY HONEY RINGS, 375 g
    Be glitimo Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Pusryčių dribsniai JERRY HONEY RINGS, 375 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Gr. paruoš. mak. jautienos skonio REEVA, 75 g

    Gr. paruoš. mak. jautienos skonio REEVA, 75 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,87 €/kg

  • Barbekiu padažas HELLMANN'S,  250 ml
    2
    85 €
    11,40 €/l

    Barbekiu padažas HELLMANN'S, 250 ml

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,36 €/l

  • Pomidorų padažas DAUMANTŲ GURMANIŠKAS, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų padažas DAUMANTŲ GURMANIŠKAS, 500 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/kg

  • Kečupas HEINZ HOT CHILI, 460 g

    Kečupas HEINZ HOT CHILI, 460 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,76 €/kg

  • Juod. arbata JUST A MINUTE LEMON, 20 x 1,4 g
    -40%
    0
    53 €
    18,93 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Juod. arbata JUST A MINUTE LEMON, 20 x 1,4 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,79 €/kg

  • Juodoji arbata JUST A MINUTE, 20 x 1,4 g
    -40%
    0
    53 €
    18,93 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Juodoji arbata JUST A MINUTE, 20 x 1,4 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,79 €/kg

  • Juodoji arbata SPECIALTY ENGLISH AFT., 100 g
    -40%
    3
    29 €
    32,90 €/kg

    Juodoji arbata SPECIALTY ENGLISH AFT., 100 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,90 €/kg

  • Šalt. uogų tyrė en. gėrimui MASHIE HP, 40 ml
    -40%
    0
    89 €
    19,78 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šalt. uogų tyrė en. gėrimui MASHIE HP, 40 ml

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,11 €/kg

  • Juodoji arbata JUST A MINUTE, 100 x 1,4 g
    -40%
    1
    79 €
    12,79 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Juodoji arbata JUST A MINUTE, 100 x 1,4 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,36 €/kg

  • Izot.gėr.tabletės ISOSTAR HYDRATE,120g,10x12g
    5
    49 €
    45,75 €/kg
    Tinka vegetarams

    Izot.gėr.tabletės ISOSTAR HYDRATE,120g,10x12g

    6.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,42 €/kg

  • Kav. kap. STARBUCKS BLONDE ESPR., 10 v. 53 g

    Kav. kap. STARBUCKS BLONDE ESPR., 10 v. 53 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Rūk. laš. kr. PESTO pad. SEL. BY RIMI, 185 g

    Rūk. laš. kr. PESTO pad. SEL. BY RIMI, 185 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,32 €/kg

  • Prieskon. mišinys šašlykams BBQ STEAK, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskon. mišinys šašlykams BBQ STEAK, 200 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

Filtrai

Filtrai