Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Batonėlis ISOSTAR ENERGY su bananų sk., 40 g
    1
    35 €
    33,75 €/kg

    Batonėlis ISOSTAR ENERGY su bananų sk., 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Padažas SANTA MARIA SWEET MANGO&CHILI, 155 ml

    Padažas SANTA MARIA SWEET MANGO&CHILI, 155 ml

    3.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,17 €/l

  • Indiškas čatnis su mangais SANTA MARIA, 350 g

    Indiškas čatnis su mangais SANTA MARIA, 350 g

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,97 €/kg

  • Saldus aitr. papr. pad. SANTA MARIA, 250 ml

    Saldus aitr. papr. pad. SANTA MARIA, 250 ml

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,89 €/l

  • Sausi pusryčiai CHOCO SHELLS AWAKE, 500 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai CHOCO SHELLS AWAKE, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Pusryčių dribsniai LION TRIPLE CRUNCHY, 300 g

    Pusryčių dribsniai LION TRIPLE CRUNCHY, 300 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • BBQ sk. traškučiai MEX. TORTILLA CHIPS, 90 g

    BBQ sk. traškučiai MEX. TORTILLA CHIPS, 90 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,78 €/kg

  • Makaronai vištienos skonio REEVA, 85 g

    Makaronai vištienos skonio REEVA, 85 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,00 €/kg

  • Juod. arbata su mang. pers. LOYD, 20 x 1,7 g
    -40%
    1
    79 €
    49,72 €/kg

    Juod. arbata su mang. pers. LOYD, 20 x 1,7 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,06 €/kg

  • Padažas BARILLA OLIVE, 400 g
    Tinka veganams Be laktozės Tinka vegetarams

    Padažas BARILLA OLIVE, 400 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Pomidorų kečupas HEINZ PICKLE, 460 g

    Pomidorų kečupas HEINZ PICKLE, 460 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Šokoladinis padažas SALLING PRINCIP, 250 g

    Šokoladinis padažas SALLING PRINCIP, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Kavos pup. LAVAZZA ESPRESSO ITALIANO, 500 g
    10
    49 €
    20,98 €/kg

    Kavos pup. LAVAZZA ESPRESSO ITALIANO, 500 g

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,98 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA DECAF CLASSICO, 500 g
    10
    49 €
    20,98 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA DECAF CLASSICO, 500 g

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,98 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA QUALITA ORO, 500 g
    10
    49 €
    20,98 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA QUALITA ORO, 500 g

    20.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,98 €/kg

  • Lazanija su jautiena WILLIAM SAURIN, 300 g

    Lazanija su jautiena WILLIAM SAURIN, 300 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/kg

  • Medaus-garstyčių padažas RiIMI, 320 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Medaus-garstyčių padažas RiIMI, 320 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,34 €/kg

  • Manų kruopų makaronai DALLA COSTA, 500 g

    Manų kruopų makaronai DALLA COSTA, 500 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/kg

  • BBQ padažas SM GARLIC & BLACK PEPPER, 280 g

    BBQ padažas SM GARLIC & BLACK PEPPER, 280 g

    4.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,18 €/kg

  • BBQ padažas SANTA MARIA SWEET & FRUITY, 320 g

    BBQ padažas SANTA MARIA SWEET & FRUITY, 320 g

    4.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,28 €/kg

  • Žalioji arbata IMPRA JASMINE, 100 g
    -40%
    2
    63 €
    26,30 €/kg

    Žalioji arbata IMPRA JASMINE, 100 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,90 €/kg

  • Garstyčios FELIX ORIGINAL, 360 g

    Garstyčios FELIX ORIGINAL, 360 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Makaronai su sald. GLADS RAMEN KIMCHI, 105 g

    Makaronai su sald. GLADS RAMEN KIMCHI, 105 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,00 €/kg

  • Wok pad. SANTA MARIA ALLROUND CHOP SUEY, 150g

    Wok pad. SANTA MARIA ALLROUND CHOP SUEY, 150g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Wok padažas SANTA MARIA SWEET KOREAN, 150 g

    Wok padažas SANTA MARIA SWEET KOREAN, 150 g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Pad. su česnakais KIKKOMAN TERIYAKI, 250 ml

    Pad. su česnakais KIKKOMAN TERIYAKI, 250 ml

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,36 €/l

  • Padažas OLD EL PASO SALSA, švelnus, 312 g

    Padažas OLD EL PASO SALSA, švelnus, 312 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,54 €/kg

  • Brašk. sk. dribsniai NESQUIK STRAWBERRY, 330g

    Brašk. sk. dribsniai NESQUIK STRAWBERRY, 330g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,61 €/kg

  • Kavos gėr. JACOBS ESPRESSO ORIGINAL, 485 ml
    4
    99 €
    10,29 €/l

    Kavos gėr. JACOBS ESPRESSO ORIGINAL, 485 ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,54 €/l

  • Batonėlis MISSO CURRANT ALMOND, 30 g

    Batonėlis MISSO CURRANT ALMOND, 30 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,00 €/kg

  • Ekol. batonėlis FIRST BITE TREATFULS, 2x20 g
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. batonėlis FIRST BITE TREATFULS, 2x20 g

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 71,25 €/kg

  • Ekol. batonėlis YOUR LAST TREATFULS, 2x20 g
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. batonėlis YOUR LAST TREATFULS, 2x20 g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 78,75 €/kg

  • MCT C8 aliejus HONESTBITE, 250 ml
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    MCT C8 aliejus HONESTBITE, 250 ml

    13.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,00 €/l

  • Braškių sk. ledinukas JOE GLOW, 8 g
    Tinka veganams Be cukraus Tinka vegetarams

    Braškių sk. ledinukas JOE GLOW, 8 g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 106,25 €/kg

  • Kreminis KORIO medus, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kreminis KORIO medus, 500 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,98 €/kg

  • Balt. batonėlis GRENADE FUDGED UP, 60 g

    Balt. batonėlis GRENADE FUDGED UP, 60 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,50 €/kg

  • Saldž. aštr. pad. sk. trašk. DORITOS, 90 g
    1
    39 €
    15,44 €/kg

    Saldž. aštr. pad. sk. trašk. DORITOS, 90 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Gr. paruoš. makaronai OTOKI JIN SPICY, 120 g

    Gr. paruoš. makaronai OTOKI JIN SPICY, 120 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Makaronai MAC&CHEESE JELAPENOS, 184 g

    Makaronai MAC&CHEESE JELAPENOS, 184 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,25 €/kg

  • Ryžių ir darž. miš. BONDUELLE MEXIC., 250 g

    Ryžių ir darž. miš. BONDUELLE MEXIC., 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

Filtrai

Filtrai