Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Viduržem.jūros preisk.mišinys SANTA MARIA,24g

    Viduržem.jūros preisk.mišinys SANTA MARIA,24g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 102,08 €/kg

  • Gr. česn. kuk. traškučiai SANTA MARIA, 185 g
    1
    79 €
    9,68 €/kg

    Gr. česn. kuk. traškučiai SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Ekol.kanapių sėklų aliejus BIONATURALIS,250ml
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol.kanapių sėklų aliejus BIONATURALIS,250ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/l

  • Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 181 g

    Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 181 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,67 €/kg

  • Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 500 ml
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 500 ml

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,98 €/l

  • Kvapieji pipirai RIMI SMART, 12 g
    Gera kaina kasdien

    Kvapieji pipirai RIMI SMART, 12 g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,17 €/kg

  • Prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys TASTE FROM GARDEN, 80 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,63 €/kg

  • Milt. mišinys blynams CITY TASTE, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Milt. mišinys blynams CITY TASTE, 400 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Vynuogių kauliukų aliejus GUSTOLU, 500 ml

    Vynuogių kauliukų aliejus GUSTOLU, 500 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/l

  • Ypač grynas alyvuogių aliejus GUSTOLU, 750 ml

    Ypač grynas alyvuogių aliejus GUSTOLU, 750 ml

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/l

  • Makaronų padažas MAGGI PAD THAI, 65 g
    0
    95 €
    14,62 €/kg

    Makaronų padažas MAGGI PAD THAI, 65 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,46 €/kg

  • Vištienos padažas MAGGI TIKKA MASALA, 65 g
    0
    95 €
    14,62 €/kg

    Vištienos padažas MAGGI TIKKA MASALA, 65 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,46 €/kg

  • Lazdyno riešutų batonėlis KETO BITES, 60 g
    Tinka veganams Be pieno Pagaminta Lietuvoje

    Lazdyno riešutų batonėlis KETO BITES, 60 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,50 €/kg

  • Burnočių miltai RIMI FREE FROM, 300 g
    Rinkis sveikiau Be glitimo

    Burnočių miltai RIMI FREE FROM, 300 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,30 €/kg

  • Skrudintos kavos pupelės VESPUCCI, 1 kg
    Gera kaina kasdien

    Skrudintos kavos pupelės VESPUCCI, 1 kg

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,99 €/kg

  • Pien. šok. sk. batonėlis PULSE GUARANA, 23 g
    0
    79 €
    34,35 €/kg

    Pien. šok. sk. batonėlis PULSE GUARANA, 23 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,04 €/kg

  • Kavos pupelės JACOBS BRAZIL & COLOMBIA, 1 kg

    Kavos pupelės JACOBS BRAZIL & COLOMBIA, 1 kg

    30.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,99 €/kg

  • Padažas makaronams su bazilikais, 360 g
    Tinka veganams Be laktozės Tinka vegetarams

    Padažas makaronams su bazilikais, 360 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,42 €/kg

  • Cinamonas RIMI SMART, 10 g
    Gera kaina kasdien

    Cinamonas RIMI SMART, 10 g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,00 €/kg

  • Mar. pievagrybiai RIMI SMART, 280 g / 165 g
    Gera kaina kasdien

    Mar. pievagrybiai RIMI SMART, 280 g / 165 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,85 €/kg

  • Kavos kapsulės LAVAZZA DEK CREMOSO, 120 g
    4
    99 €
    0,31 €/vnt.

    Kavos kapsulės LAVAZZA DEK CREMOSO, 120 g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,41 €/vnt.

  • Žoleliu arbata APSARA DETOX&SLIM, 20 x 2 g
    -40%
    1
    91 €
    47,75 €/kg

    Žoleliu arbata APSARA DETOX&SLIM, 20 x 2 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 79,75 €/kg

  • Žalioji arbata ETNO GENMAICHA, 20x2 g
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žalioji arbata ETNO GENMAICHA, 20x2 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Mangų ir pas. uogų tyrė arb. MASHIE, 4 x 40ml
    -40%
    2
    81 €
    15,61 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Mangų ir pas. uogų tyrė arb. MASHIE, 4 x 40ml

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,06 €/kg

  • Ryž. virtin. su aštr. sult. TTEOKKOKKI, 178 g

    Ryž. virtin. su aštr. sult. TTEOKKOKKI, 178 g

    4.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,75 €/kg

  • Makar. terij. sk. pad. SUN YAN YAKISOBA, 85 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makar. terij. sk. pad. SUN YAN YAKISOBA, 85 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,94 €/kg

  • Makar. višt. sk. pad. SUN YAN YAKISOBA, 85 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makar. višt. sk. pad. SUN YAN YAKISOBA, 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,29 €/kg

  • Šaltyje džiovintos braškių gran. ALVO, 12 g

    Šaltyje džiovintos braškių gran. ALVO, 12 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 149,17 €/kg

  • Miško uogų skonio kisielius DR.OETKER, 31,5 g
    0
    47 €
    14,69 €/kg

    Miško uogų skonio kisielius DR.OETKER, 31,5 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,69 €/kg

  • Javainis su baltuoju šokoladu CORNY BIG, 40 g

    Javainis su baltuoju šokoladu CORNY BIG, 40 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,75 €/kg

  • Graik. rieš. pad. SELECTION BY RIMI, 130 g

    Graik. rieš. pad. SELECTION BY RIMI, 130 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,00 €/kg

  • Šaltyje džiovintos vyšnių granulės ALVO, 11 g

    Šaltyje džiovintos vyšnių granulės ALVO, 11 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 180,91 €/kg

  • Prieskoniai kaimišk. bulvytėms KOTANYI, 20 g
    0
    90 €
    45,00 €/kg

    Prieskoniai kaimišk. bulvytėms KOTANYI, 20 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,50 €/kg

  • Lečas NIZHYN su pupelėmis, 460 g

    Lečas NIZHYN su pupelėmis, 460 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,46 €/kg

  • BBQ universalūs prieskoniai RIMI, 220 g
    Pagaminta Lietuvoje

    BBQ universalūs prieskoniai RIMI, 220 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,32 €/kg

  • Makaronai su saldikliu BULDAK CHEESE, 140 g

    Makaronai su saldikliu BULDAK CHEESE, 140 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Avižiniai dribsniai su avietėmis GRACI, 50 g

    Avižiniai dribsniai su avietėmis GRACI, 50 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,00 €/kg

  • Padažas MANGO CURRY FELIX, 335 ml

    Padažas MANGO CURRY FELIX, 335 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,74 €/kg

  • Žal. alyv. įd. lašiša EL FARO, 370 ml / 150 g

    Žal. alyv. įd. lašiša EL FARO, 370 ml / 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Šok. sk. batonėlis  ACTIVUS, su sald., 50 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šok. sk. batonėlis ACTIVUS, su sald., 50 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,00 €/kg

Filtrai

Filtrai