Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Maltas cinamonas RIMI, 22g

    Maltas cinamonas RIMI, 22g

    0.83 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,73 €/kg

  • Žolelių arbata imunitetui RIMI, 33 g
    -40%
    0
    95 €
    28,79 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata imunitetui RIMI, 33 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,18 €/kg

  • Balt. batonėlis pien. šok. gab. MURPH, 35 g

    Balt. batonėlis pien. šok. gab. MURPH, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Dribsniai su vaisiais BUDGET, 750 g

    Dribsniai su vaisiais BUDGET, 750 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,25 €/kg

  • Višt. sriuba su makar., daržov. RIMI, 480 g

    Višt. sriuba su makar., daržov. RIMI, 480 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,06 €/kg

  • Ekol. obuolių sidro actas BIONATURALIS, 250ml
    Ekologiškas

    Ekol. obuolių sidro actas BIONATURALIS, 250ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/l

  • Gvakamolės padažo mišinys SANTA MARIA, 15g

    Gvakamolės padažo mišinys SANTA MARIA, 15g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 132,67 €/kg

  • Kokosinis batonėlis NICKS su sald., 40 g
    1
    69 €
    42,25 €/kg
    Be glitimo

    Kokosinis batonėlis NICKS su sald., 40 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • Kavos kapsulės LAVAZZA ESPRESSO DECAF. 10 vnt
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Kavos kapsulės LAVAZZA ESPRESSO DECAF. 10 vnt

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Batonėlis su ananasais FLAPJACK, 60 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be pieno

    Batonėlis su ananasais FLAPJACK, 60 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,17 €/kg

  • Kukurūzai su pupelėmis BONDUELLE, 212ml /170g

    Kukurūzai su pupelėmis BONDUELLE, 212ml /170g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,71 €/kg

  • Ekologiški raudonėliai SANTA MARIA, 9g
    Ekologiškas

    Ekologiški raudonėliai SANTA MARIA, 9g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 432,22 €/kg

  • Cinamoninis cukrus, 20 g
    0
    27 €
    13,50 €/kg

    Cinamoninis cukrus, 20 g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

  • Baltieji pipirai žirneliais RIMI, 20g

    Baltieji pipirai žirneliais RIMI, 20g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 64,50 €/kg

  • Vanilinis cukrus RIMI, 20g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanilinis cukrus RIMI, 20g

    1.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,50 €/kg

  • Baklažanų ikra JANARAT, 470 g

    Baklažanų ikra JANARAT, 470 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,91 €/kg

  • Sojų pad.su citr.sult. KIKKOMAN, 150ml

    Sojų pad.su citr.sult. KIKKOMAN, 150ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/l

  • Miltų mišinys šok. keksiukams MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltų mišinys šok. keksiukams MALSENA, 400 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Kavos kapsulės LAVAZZA AMM ORO, 120 g
    4
    99 €
    0,31 €/vnt.

    Kavos kapsulės LAVAZZA AMM ORO, 120 g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,41 €/vnt.

  • Vaisinė arbata LOYD, apelsinų skonio, 20 vnt.
    -40%
    1
    79 €
    40,68 €/kg

    Vaisinė arbata LOYD, apelsinų skonio, 20 vnt.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,95 €/kg

  • Maltas kardamonas SANTA MARIA, 35 g

    Maltas kardamonas SANTA MARIA, 35 g

    5.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 168,29 €/kg

  • Makaronai LUBELLA MAC & CHEESE, 400 g

    Makaronai LUBELLA MAC & CHEESE, 400 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,62 €/kg

  • Makaronai SUN YAN KIMCHI skonio, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai SUN YAN KIMCHI skonio, 65 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,69 €/kg

  • Traški granola su šokol., banan. AXA, 330 g
    1
    99 €
    6,03 €/kg

    Traški granola su šokol., banan. AXA, 330 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,15 €/kg

  • Tirp. kavos gėrimas MACCOFFE STRONG 3in1, 20g

    Tirp. kavos gėrimas MACCOFFE STRONG 3in1, 20g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • Krienai SUSLAVIČIAUS, 140 g

    Krienai SUSLAVIČIAUS, 140 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,36 €/kg

  • Raudonėliai RIMI SMART, 10 g
    Gera kaina kasdien

    Raudonėliai RIMI SMART, 10 g

    0.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,00 €/kg

  • Šaltalankių uogų tyrė arbatai MASHIE, 500 ml
    -40%
    5
    39 €
    9,51 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltalankių uogų tyrė arbatai MASHIE, 500 ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,86 €/kg

  • Makaronai WOK su Teriyaki pad. su sald., 95 g

    Makaronai WOK su Teriyaki pad. su sald., 95 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,16 €/kg

  • Raud. pupelės su kukur. pad. BONDUELLE, 430 g

    Raud. pupelės su kukur. pad. BONDUELLE, 430 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,02 €/kg

  • Gar. turk. žirn. pup. mišinys BONDUELLE, 250g

    Gar. turk. žirn. pup. mišinys BONDUELLE, 250g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Juodoji arbata LIPTON EARL GREY, 20 x 1,6 g
    -40%
    2
    09 €
    65,31 €/kg

    Juodoji arbata LIPTON EARL GREY, 20 x 1,6 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 109,06 €/kg

  • Padažas su žal. citrinom. SANTA MARIA, 250 ml

    Padažas su žal. citrinom. SANTA MARIA, 250 ml

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,55 €/kg

  • Enčiladų prieskonių mišinys SANTA MARIA, 28 g

    Enčiladų prieskonių mišinys SANTA MARIA, 28 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,36 €/kg

  • Česnakinis padažas AIOLI FELIX, 335 ml

    Česnakinis padažas AIOLI FELIX, 335 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,44 €/kg

  • Šveln. kebabų padažas MILD KEBAB FELIX, 335ml

    Šveln. kebabų padažas MILD KEBAB FELIX, 335ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,91 €/kg

  • Išrūgų baltymai ICONFIT, šokolado sk. 1 kg

    Išrūgų baltymai ICONFIT, šokolado sk. 1 kg

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/kg

  • Sausi pusryčiai ŽALGIRIS OHO, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai ŽALGIRIS OHO, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Kavos kap. LAVAZZA GOURMET CHOCOLATE, 58,7 g
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Kavos kap. LAVAZZA GOURMET CHOCOLATE, 58,7 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Ekol. sausain. su viksv. milt. SALLING, 140 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. sausain. su viksv. milt. SALLING, 140 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,36 €/kg

Filtrai

Filtrai