Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Uogų mišinio uogienė RIMI SMART, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Uogų mišinio uogienė RIMI SMART, 300 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,63 €/kg

  • Vais. br. mangų sk. arbata TWININGS, 20 x 2 g
    -40%
    3
    59 €
    89,75 €/kg

    Vais. br. mangų sk. arbata TWININGS, 20 x 2 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 149,75 €/kg

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD ORO, 56 g

    Kavos kapsulės AROMA GOLD ORO, 56 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Sausi pusryčiai ŽALGIRIS OHO, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai ŽALGIRIS OHO, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Kavos kap. LAVAZZA GOURMET CHOCOLATE, 58,7 g
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Kavos kap. LAVAZZA GOURMET CHOCOLATE, 58,7 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Ekol. sausain. su viksv. milt. SALLING, 140 g
    Ekologiškas Be glitimo

    Ekol. sausain. su viksv. milt. SALLING, 140 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,36 €/kg

  • Prieskonių mišinys MAGGI WRAP IT FAJITA, 27 g
    0
    95 €
    35,19 €/kg

    Prieskonių mišinys MAGGI WRAP IT FAJITA, 27 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 58,89 €/kg

  • Sūrio sk. kukur. trašk. MEX.TORT.CHIPS, 90 g

    Sūrio sk. kukur. trašk. MEX.TORT.CHIPS, 90 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,78 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 4 x 100 g
    0
    88 €
    2,20 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI, 4 x 100 g

    1.27 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,17 €/kg

  • Vais. av. gran. sk. arbata TWININGS, 20 x 2 g
    -40%
    3
    59 €
    89,75 €/kg

    Vais. av. gran. sk. arbata TWININGS, 20 x 2 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 149,75 €/kg

  • Vais. arbata ŽOLYNĖLIS,su an. ir kriauš. 40 g
    -40%
    1
    53 €
    38,25 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vais. arbata ŽOLYNĖLIS,su an. ir kriauš. 40 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,75 €/kg

  • Karam. sausainių kremas LOTUS BISCOFF, 400 g

    Karam. sausainių kremas LOTUS BISCOFF, 400 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/kg

  • Tirpi aviečių skonio arbata EKLAND, 350 g
    -40%
    2
    09 €
    5,97 €/kg

    Tirpi aviečių skonio arbata EKLAND, 350 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Kavos kap. STARBUCKS RISTRETTO, 57 g

    Kavos kap. STARBUCKS RISTRETTO, 57 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Pad. su sez. sėkl. KIKKOMAN TERIYAKI, 250 ml

    Pad. su sez. sėkl. KIKKOMAN TERIYAKI, 250 ml

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,96 €/l

  • Pad. su CHIPOTLE aitr. papr. FELIX, 335 ml

    Pad. su CHIPOTLE aitr. papr. FELIX, 335 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,42 €/l

  • Ekol. makar. pad. su baz. SALLING EKO, 350 g
    Ekologiškas

    Ekol. makar. pad. su baz. SALLING EKO, 350 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Batonėlis MISSO FIG HAZELNUT, 30 g

    Batonėlis MISSO FIG HAZELNUT, 30 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,00 €/kg

  • Žemės riešutų krem. CRUNCHY RIMI SMART, 350 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žemės riešutų krem. CRUNCHY RIMI SMART, 350 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,11 €/kg

  • Makaronų patiekalas ACTIVUS BOLOGNESE, 227 g
    2
    35 €
    10,35 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronų patiekalas ACTIVUS BOLOGNESE, 227 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,93 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA TALES OF NAPOLY, 450 g
    10
    49 €
    23,31 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA TALES OF NAPOLY, 450 g

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,20 €/kg

  • Malta kava PAULIG CAFE TOKYO, 500 g
    8
    99 €
    17,98 €/kg

    Malta kava PAULIG CAFE TOKYO, 500 g

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,98 €/kg

  • Kavos pupelės JACOBS BARISTA ESPRESSO, 1 kg

    Kavos pupelės JACOBS BARISTA ESPRESSO, 1 kg

    30.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,99 €/kg

  • Žalioji kiniška arbata PRESTO, 90 g
    -40%
    0
    65 €
    7,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žalioji kiniška arbata PRESTO, 90 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,11 €/kg

  • Baltos pupelės kario padaže BONDUELLE, 430 g

    Baltos pupelės kario padaže BONDUELLE, 430 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,16 €/kg

  • Kremas su lazdyno riešutais MILKA, 350 g

    Kremas su lazdyno riešutais MILKA, 350 g

    5.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,54 €/kg

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD RISTRETTO,52 g

    Kavos kapsulės AROMA GOLD RISTRETTO,52 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • ROOIBOS arbata KALAHARI, 80 g
    -40%
    2
    33 €
    29,13 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    ROOIBOS arbata KALAHARI, 80 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,63 €/kg

  • Šok. skon. dribsn. rut. NESTLE NESQUIK, 375 g

    Šok. skon. dribsn. rut. NESTLE NESQUIK, 375 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Kajeno pipirai RIMI, 30g

    Kajeno pipirai RIMI, 30g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,67 €/kg

  • Greitai paruoš. makaronai SUN YAN TOM YUM,65g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Greitai paruoš. makaronai SUN YAN TOM YUM,65g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,46 €/kg

  • Vaisinė braškių arbata RIMI, 22 vnt., 44 g
    -40%
    0
    95 €
    21,59 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaisinė braškių arbata RIMI, 22 vnt., 44 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,14 €/kg

  • Marinuoti pomidorai NIZHYN, 920 g

    Marinuoti pomidorai NIZHYN, 920 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,67 €/kg

  • Vištienos prieskoniai SANTA MARIA, 37 g

    Vištienos prieskoniai SANTA MARIA, 37 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 68,92 €/kg

  • Pusryčių dribsniai NESTLE KIT KAT, 330 g

    Pusryčių dribsniai NESTLE KIT KAT, 330 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,09 €/kg

  • Karšto šokolado gėrimas MOKATE, 10 x 18 g

    Karšto šokolado gėrimas MOKATE, 10 x 18 g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,83 €/kg

  • Vais. arbata LOYD su miško uogomis, 50 x 2 g
    -40%
    3
    29 €
    32,90 €/kg

    Vais. arbata LOYD su miško uogomis, 50 x 2 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,90 €/kg

  • Malta ciberžolė RIMI SMART, 20 g
    Gera kaina kasdien

    Malta ciberžolė RIMI SMART, 20 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,50 €/kg

  • Aitriosios grūstos paprikos SALDVA, 15 g

    Aitriosios grūstos paprikos SALDVA, 15 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,33 €/kg

  • Kečupas DAUMANTŲ NEPRIDĖTA CUKRŲ, 470g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kečupas DAUMANTŲ NEPRIDĖTA CUKRŲ, 470g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/kg

Filtrai

Filtrai