Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Avižiniai dribsniai su mėlynėmis AXA, 40 g

    Avižiniai dribsniai su mėlynėmis AXA, 40 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Avižinė košė su griet. ir riešutais AXA, 40 g

    Avižinė košė su griet. ir riešutais AXA, 40 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • R. pupelės GLOBUS ruošt.gar., 212ml/150g
    Rinkis sveikiau

    R. pupelės GLOBUS ruošt.gar., 212ml/150g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,33 €/kg

  • SALDŽIARŪGŠTIS ananasų pad. KĖDAINIŲ K. 440 g
    1
    79 €
    4,07 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    SALDŽIARŪGŠTIS ananasų pad. KĖDAINIŲ K. 440 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,89 €/kg

  • Pomidorų padažas MARINARA KĖDAINŲ KONS. 410 g
    1
    95 €
    4,76 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų padažas MARINARA KĖDAINŲ KONS. 410 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,80 €/kg

  • Kavos kapsulės LAVAZZA AMM LUNGO DOLCE, 128 g
    4
    99 €
    0,31 €/vnt.

    Kavos kapsulės LAVAZZA AMM LUNGO DOLCE, 128 g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,41 €/vnt.

  • Miltinis mišinys kibinams MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltinis mišinys kibinams MALSENA, 400 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,47 €/kg

  • Migdolų batonėlis su obuol. KETO BITES, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Migdolų batonėlis su obuol. KETO BITES, 60 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,50 €/kg

  • Krienai su vasabiais SPILVA, 140 g

    Krienai su vasabiais SPILVA, 140 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Bruknių uogienė PŪRE, 420 g

    Bruknių uogienė PŪRE, 420 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,98 €/kg

  • Agrastų skonio želė, DR OETKER, 72 g
    0
    77 €
    10,69 €/kg

    Agrastų skonio želė, DR OETKER, 72 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,92 €/kg

  • Šviežių kopūstų barščiai RIMI, 460 g

    Šviežių kopūstų barščiai RIMI, 460 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,33 €/kg

  • Avieč. mėlyn. uogų tyrė arbatai MASHIE, 500ml
    -40%
    5
    39 €
    9,51 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Avieč. mėlyn. uogų tyrė arbatai MASHIE, 500ml

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,86 €/kg

  • Sriubos žalumynai KOTANYI, 18 g
    0
    83 €
    46,11 €/kg

    Sriubos žalumynai KOTANYI, 18 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 66,11 €/kg

  • Juod. arbata LIPTON pers., mango, 20 x 1,7 g
    -40%
    2
    09 €
    61,47 €/kg

    Juod. arbata LIPTON pers., mango, 20 x 1,7 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 102,65 €/kg

  • Kavos kaps. RIMI ESPRESSO INTENSO, 16 x 7 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kaps. RIMI ESPRESSO INTENSO, 16 x 7 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,28 €/vnt.

  • Kavos kapsulės RIMI CAPPUCCINO, 192 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsulės RIMI CAPPUCCINO, 192 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,33 €/vnt.

  • Neutralaus skonio stevijos lašai KORNI, 50 ml

    Neutralaus skonio stevijos lašai KORNI, 50 ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 95,80 €/l

  • Ekologiškas kokosų cukrus I LOVE ECO 400g
    Ekologiškas

    Ekologiškas kokosų cukrus I LOVE ECO 400g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,72 €/kg

  • Rug. visų grūdo dalių miltai RIMI, 1,75 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rug. visų grūdo dalių miltai RIMI, 1,75 kg

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,91 €/kg

  • Lazdyn. rieš. kremas su sald. VALSOIA, 200 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės

    Lazdyn. rieš. kremas su sald. VALSOIA, 200 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,45 €/kg

  • Burnočio sėklos RIMI FREE FROM, 375 g
    Tinka veganams

    Burnočio sėklos RIMI FREE FROM, 375 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/kg

  • Žal. alyv. įd. citr. EL FARO, 370 ml / 150 g

    Žal. alyv. įd. citr. EL FARO, 370 ml / 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Sausainiai BOGUTTI LA GUSTOSA MACCH., 150 g

    Sausainiai BOGUTTI LA GUSTOSA MACCH., 150 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,33 €/kg

  • Tailand. sultinys kubeliais MAGGI, 80 g
    1
    19 €
    14,88 €/kg

    Tailand. sultinys kubeliais MAGGI, 80 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,88 €/kg

  • Pusryčių batonėlis NESTLE CINI MINIS, 6 x 25g

    Pusryčių batonėlis NESTLE CINI MINIS, 6 x 25g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Šiupininė RIMI, 480 g

    Šiupininė RIMI, 480 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,06 €/kg

  • Vyšnių kompotas be kauliukų RIMI, 720 g

    Vyšnių kompotas be kauliukų RIMI, 720 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,95 €/kg

  • Miltų miš. belg. vafliams CITY TASTE, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltų miš. belg. vafliams CITY TASTE, 400 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,47 €/kg

  • Pusryčių dribsnių bat. NESQUIK STRAW. 23,5 g

    Pusryčių dribsnių bat. NESQUIK STRAW. 23,5 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,58 €/kg

  • Gr. par. jautienos sk. makaronai REEVA, 60 g

    Gr. par. jautienos sk. makaronai REEVA, 60 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,83 €/kg

  • Griet. sk. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g
    1
    39 €
    15,44 €/kg

    Griet. sk. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Ekol. obuolių tyrė SALLING EKO, 355 g
    Ekologiškas

    Ekol. obuolių tyrė SALLING EKO, 355 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,42 €/kg

  • Ekol. vanilinis cukrus SALLING EKO, 110 g
    Ekologiškas

    Ekol. vanilinis cukrus SALLING EKO, 110 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,45 €/kg

  • Sic. r. apels. marmeladas AGRISICILIA, 360 g

    Sic. r. apels. marmeladas AGRISICILIA, 360 g

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,64 €/kg

  • Saldus ait. paprikų padažas višt. AJI, 700 ml

    Saldus ait. paprikų padažas višt. AJI, 700 ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/l

  • Kiaul. trošk. su perl. kruop. ACTIVUS, 280 g
    2
    49 €
    8,89 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kiaul. trošk. su perl. kruop. ACTIVUS, 280 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,82 €/kg

  • Dribsn. su šok. ir karam. NESTLE LION, 400 g

    Dribsn. su šok. ir karam. NESTLE LION, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Sausainiai be glit.GULLON su šok.,200g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Sausainiai be glit.GULLON su šok.,200g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Kavos kapsulės RIMI CAFE AU LAIT, 16 x 10 g
    Gera kaina kasdien

    Kavos kapsulės RIMI CAFE AU LAIT, 16 x 10 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,33 €/vnt.

Filtrai

Filtrai