Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Dribsniai NESTLE CINI MINIS CHURROS, 300 g

    Dribsniai NESTLE CINI MINIS CHURROS, 300 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Braškių skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Braškių skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • Ryž. traškučiai gorgonzolos sk. RICE UP, 60 g
    Be glitimo

    Ryž. traškučiai gorgonzolos sk. RICE UP, 60 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,50 €/kg

  • Gr. paruoš. mak. vištienos skonio REEVA, 75 g

    Gr. paruoš. mak. vištienos skonio REEVA, 75 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,87 €/kg

  • Moliūgų sėklų miltai RIMI FREE FROM, 300 g
    Rinkis sveikiau Be glitimo

    Moliūgų sėklų miltai RIMI FREE FROM, 300 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,63 €/kg

  • Traški granola su šokol., riešut., AXA, 330 g
    1
    99 €
    6,03 €/kg

    Traški granola su šokol., riešut., AXA, 330 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,15 €/kg

  • Sausain. su juod. šok., DIABLO su sald, 128 g

    Sausain. su juod. šok., DIABLO su sald, 128 g

    3.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,39 €/kg

  • Citrinpipiriai SANTA MARIA, 33 g

    Citrinpipiriai SANTA MARIA, 33 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,30 €/kg

  • Makaronai SELECTION BY RIMI MACCHERONI, 500 g

    Makaronai SELECTION BY RIMI MACCHERONI, 500 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,78 €/kg

  • Kavos kap. STARBUCKS COLUMBIA, 10 vnt. 57 g

    Kavos kap. STARBUCKS COLUMBIA, 10 vnt. 57 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,60 €/vnt.

  • Raugintų kopūstų sriuba RIMI, 440 g

    Raugintų kopūstų sriuba RIMI, 440 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Baltym. batonėlis GO ON CRANBERRY&GOJI, 50 g

    Baltym. batonėlis GO ON CRANBERRY&GOJI, 50 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,80 €/kg

  • Marin. pomidorų puselės RIMI, 510 g / 310 g

    Marin. pomidorų puselės RIMI, 510 g / 310 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,74 €/kg

  • Kuk. traškučiai su druska SANTA MARIA, 475 g
    3
    79 €
    7,98 €/kg

    Kuk. traškučiai su druska SANTA MARIA, 475 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,24 €/kg

  • Sūrio sk. kukurūzų trašk. SANTA MARIA, 185 g
    1
    79 €
    9,68 €/kg

    Sūrio sk. kukurūzų trašk. SANTA MARIA, 185 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Ryžių užkand. griet., svog. sk. TASTEES, 65 g

    Ryžių užkand. griet., svog. sk. TASTEES, 65 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

  • Tirpus kavos gėr. JACOBS 3in1 ORIGINAL, 126 g

    Tirpus kavos gėr. JACOBS 3in1 ORIGINAL, 126 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,11 €/kg

  • Tailand. sultinys kubeliais MAGGI, 80 g
    1
    19 €
    14,88 €/kg

    Tailand. sultinys kubeliais MAGGI, 80 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,88 €/kg

  • Prieskonių mišinys SANTA MARIA RAITA, 8 g

    Prieskonių mišinys SANTA MARIA RAITA, 8 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 118,75 €/kg

  • Bulvių košė su šonine ir svog. SALLING, 51 g

    Bulvių košė su šonine ir svog. SALLING, 51 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,22 €/kg

  • Pusryčių batonėlis NESTLE LION, 6 x 25 g

    Pusryčių batonėlis NESTLE LION, 6 x 25 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Žalioji arbata su mangais LOYD, 20 x 1,5 g
    -40%
    1
    79 €
    59,67 €/kg

    Žalioji arbata su mangais LOYD, 20 x 1,5 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,67 €/kg

  • Žal. alyvuogės su migdolais SALLING, 290 g

    Žal. alyvuogės su migdolais SALLING, 290 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,28 €/kg

  • Rudieji ryžiai RIMI GREATLIFE, 4 x 100 g
    0
    94 €
    2,35 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rudieji ryžiai RIMI GREATLIFE, 4 x 100 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,37 €/kg

  • Žemės rieš. kr. CREAMY RIMI GREATLIFE, 250 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau

    Žemės rieš. kr. CREAMY RIMI GREATLIFE, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • BBQ padažas SANTA MARIA SMOKEY HICKORY, 345 g

    BBQ padažas SANTA MARIA SMOKEY HICKORY, 345 g

    4.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,32 €/kg

  • BBQ padažas SANTA MARIA ORIGINAL, 330 g

    BBQ padažas SANTA MARIA ORIGINAL, 330 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • TEX MEX stiliaus padažas SANTA MARIA, 250 g

    TEX MEX stiliaus padažas SANTA MARIA, 250 g

    4.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Sūrio skon. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g
    1
    39 €
    15,44 €/kg

    Sūrio skon. kukurūzų traškučiai DORITOS, 90 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,11 €/kg

  • Tirpios kavos gėrimas RIMI 2 in 1, 10 x 10 g

    Tirpios kavos gėrimas RIMI 2 in 1, 10 x 10 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Traškus žemės riešutų kremas ALVO, 500 g

    Traškus žemės riešutų kremas ALVO, 500 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,38 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA ROSSA, 1 kg
    17
    99 €
    17,99 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA ROSSA, 1 kg

    29.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,99 €/kg

  • Lečo NIZHYN, 450 g

    Lečo NIZHYN, 450 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,87 €/kg

  • Tirp. kavos gėrim. MACCOFFE ORIGINAL 3in1 20g

    Tirp. kavos gėrim. MACCOFFE ORIGINAL 3in1 20g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • Bulguras su daržovėmis BONDUELLE, 250 g
    Rinkis sveikiau

    Bulguras su daržovėmis BONDUELLE, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Bolivinė balanda su daržov. BONDUELLE, 250 g
    Rinkis sveikiau

    Bolivinė balanda su daržov. BONDUELLE, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Kokosinis batonėlis NICKS su sald., 40 g
    1
    69 €
    42,25 €/kg
    Be glitimo

    Kokosinis batonėlis NICKS su sald., 40 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • Sausi pusryčiai OHO BEACH PARTY, 325 g
    Be pieno Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai OHO BEACH PARTY, 325 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,20 €/kg

  • Tellicherry juod. pipirai SANTA MARIA, 210 g

    Tellicherry juod. pipirai SANTA MARIA, 210 g

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 85,67 €/kg

  • Sausainiai be glit.GULLON su šok.,200g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Sausainiai be glit.GULLON su šok.,200g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

Filtrai

Filtrai