Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ekol. dribs. sėkl., rieš. SALLING EKO, 450 g
    2
    09 €
    4,64 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. dribs. sėkl., rieš. SALLING EKO, 450 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/kg

  • Pomidorų padažas šašlykams RIMI SMART, 480 g
    Gera kaina kasdien

    Pomidorų padažas šašlykams RIMI SMART, 480 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,48 €/kg

  • Balt. batonėlis juod. šok. gab. MURPH, 35 g

    Balt. batonėlis juod. šok. gab. MURPH, 35 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Kons. ananasų skiltelės SALLING, 567g / 340g

    Kons. ananasų skiltelės SALLING, 567g / 340g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,85 €/kg

  • Kuk. traškučiai SM NACHO CHEESE GIANT, 160 g
    1
    59 €
    9,94 €/kg

    Kuk. traškučiai SM NACHO CHEESE GIANT, 160 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Datulių batonėlis su kokosais RIMI, 30 g
    0
    63 €
    21,00 €/kg
    Tinka veganams Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Datulių batonėlis su kokosais RIMI, 30 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,33 €/kg

  • Šokol., anakardžių braunis FRANK & OLI, 50 g

    Šokol., anakardžių braunis FRANK & OLI, 50 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,80 €/kg

  • Aviž. dribs. su brašk., šal. sėkl. RIMI, 55 g
    Tinka veganams Be glitimo Tinka vegetarams

    Aviž. dribs. su brašk., šal. sėkl. RIMI, 55 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,45 €/kg

  • Ek. aviž. košė su šal. ir abr. ACTIVUS, 185 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ek. aviž. košė su šal. ir abr. ACTIVUS, 185 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,68 €/kg

  • Kečupas KĖDAINIŲ KLASIKINIS, 550 g
    2
    09 €
    3,80 €/kg

    Kečupas KĖDAINIŲ KLASIKINIS, 550 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,44 €/kg

  • Avižiniai dribsniai dėžutėje GALINTA, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Avižiniai dribsniai dėžutėje GALINTA, 500 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,18 €/kg

  • Baltyminis batonėlis su saldikliais ME2U,60g

    Baltyminis batonėlis su saldikliais ME2U,60g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,83 €/kg

  • Granola su medumi NESTLE FITNESS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Granola su medumi NESTLE FITNESS, 300 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Granola su šokoladu NESTLE FITNESS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Granola su šokoladu NESTLE FITNESS, 300 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Avižinė košė su pienu ir uogom. MALSENA, 45 g
    0
    48 €
    10,67 €/kg

    Avižinė košė su pienu ir uogom. MALSENA, 45 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Daržovių sultinys MAGGI, 160 g
    1
    65 €
    10,31 €/kg

    Daržovių sultinys MAGGI, 160 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,44 €/kg

  • Persiladas RIMI, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Persiladas RIMI, 35g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Juod. alyvuogės RIMI SMART be kaul., 280 g/11
    Gera kaina kasdien

    Juod. alyvuogės RIMI SMART be kaul., 280 g/11

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,73 €/kg

  • Saulėje džiov. pomidor. aliejuje SACLA, 280 g

    Saulėje džiov. pomidor. aliejuje SACLA, 280 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,04 €/kg

  • Lietuviškas plovas KKF, 0,5 l, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviškas plovas KKF, 0,5 l, 480 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,27 €/kg

  • Ryžių trapučiai RIMI su juod. šokoladu, 100g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ryžių trapučiai RIMI su juod. šokoladu, 100g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,90 €/kg

  • Juodieji pipirai RIMI SMART, 20 g
    Gera kaina kasdien

    Juodieji pipirai RIMI SMART, 20 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • KKF padažas BARBEKIU, 320 g
    1
    75 €
    5,47 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    KKF padažas BARBEKIU, 320 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • KKF padažas SWEET CHILLI, 300 g
    1
    75 €
    5,83 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    KKF padažas SWEET CHILLI, 300 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,50 €/kg

  • Aštri pupelių sriuba su jaut. ACTIVUS, 400 g
    2
    09 €
    5,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Aštri pupelių sriuba su jaut. ACTIVUS, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Tirpus kavos gėrimas JACOBS 2in1, 12,4 g
    Gera kaina kasdien

    Tirpus kavos gėrimas JACOBS 2in1, 12,4 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,50 €/kg

  • Pilno grūdo ruginiai miltai RIMI, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pilno grūdo ruginiai miltai RIMI, 1 kg

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,89 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai GRALLA PREMIUM, 800 g

    Ilgagrūdžiai ryžiai GRALLA PREMIUM, 800 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,11 €/kg

  • Kepti svogūnai RIMI, 100 g

    Kepti svogūnai RIMI, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Mar. agurkai KKF su med., garst. 680 / 340 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mar. agurkai KKF su med., garst. 680 / 340 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,40 €/kg

  • Kvietiniai makaronai SALLING, 250 g
    0
    79 €
    3,16 €/kg

    Kvietiniai makaronai SALLING, 250 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,76 €/kg

  • Kvietiniai miltai LAMOLISANA, 1 kg

    Kvietiniai miltai LAMOLISANA, 1 kg

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/kg

  • Ekol. lęšių trašk. su svog. pr. BIOPONT, 50 g
    Tinka veganams Ekologiškas Be glitimo Tinka vegetarams

    Ekol. lęšių trašk. su svog. pr. BIOPONT, 50 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,00 €/kg

  • Pistac., balt. šokol. saus. FRANK & OLI, 50 g

    Pistac., balt. šokol. saus. FRANK & OLI, 50 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,80 €/kg

  • Ekol. švelnus rieš. kremas SALLING EKO, 340 g
    Ekologiškas

    Ekol. švelnus rieš. kremas SALLING EKO, 340 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,74 €/kg

  • Ekol. žiedų medus SALLING EKO, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. žiedų medus SALLING EKO, 250 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/kg

  • Ekol. kepimo milteliai SALLING EKO, 140 g
    Ekologiškas

    Ekol. kepimo milteliai SALLING EKO, 140 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,50 €/kg

  • Kavos pupelės LAVAZZA ORO DARK ROAST, 1 kg
    18
    99 €
    18,99 €/kg

    Kavos pupelės LAVAZZA ORO DARK ROAST, 1 kg

    32.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,99 €/kg

  • Aitrieji marinuoti pipirai SPILVA, 330g/150g

    Aitrieji marinuoti pipirai SPILVA, 330g/150g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,60 €/kg

  • Makaronai VAIKIŠKI PASAKA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai VAIKIŠKI PASAKA, 400 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,97 €/kg

Filtrai

Filtrai