Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Gr. paruoš. mak. sūrio, šon. sk. REEVA, 60 g
    Gera kaina kasdien

    Gr. paruoš. mak. sūrio, šon. sk. REEVA, 60 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Dribsn. su med. NESTLE CHEERIOS HONEY, 375 g

    Dribsn. su med. NESTLE CHEERIOS HONEY, 375 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Vaisių ir sėklų užkandis GREENZ MANGO, 30 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be pieno Be laktozės

    Vaisių ir sėklų užkandis GREENZ MANGO, 30 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,33 €/kg

  • Svar. arbatos koncentratas ŽOLYNĖLIS, 520 ml
    -40%
    4
    36 €
    7,73 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Svar. arbatos koncentratas ŽOLYNĖLIS, 520 ml

    7.26 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,87 €/kg

  • Aviečių skonio želė, DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Aviečių skonio želė, DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • Vaisiniai guminukai RIMI MANGAS, 35 g
    Tinka veganams Be glitimo

    Vaisiniai guminukai RIMI MANGAS, 35 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,86 €/kg

  • Gėrimas NESQUIK INSTANT COCOA, 300 g

    Gėrimas NESQUIK INSTANT COCOA, 300 g

    6.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,17 €/kg

  • Ekologiškas grikių patiekalas ACTIVUS, 250 g
    2
    35 €
    9,40 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiškas grikių patiekalas ACTIVUS, 250 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,56 €/kg

  • Saus. su juod. serb. THE BEGINNINGS, 80 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Saus. su juod. serb. THE BEGINNINGS, 80 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,38 €/kg

  • Balta duona RIMI FREE FROM, pjaustyta, 250 g
    Tinka veganams Be glitimo Be laktozės

    Balta duona RIMI FREE FROM, pjaustyta, 250 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,16 €/kg

  • Visų grūdo dalių aviž. dribsniai RIMI, 1 kg

    Visų grūdo dalių aviž. dribsniai RIMI, 1 kg

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/kg

  • Plik. ir lauk. ryžių miš. RIMI PLANET, 400 g
    1
    45 €
    3,62 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Plik. ir lauk. ryžių miš. RIMI PLANET, 400 g

    2.12 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,30 €/kg

  • Ekol. mėlynių uogienė SALLING EKO, 275 g
    Ekologiškas

    Ekol. mėlynių uogienė SALLING EKO, 275 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,69 €/kg

  • Ekol. linų sėmenų aliejus BIONATURALIS, 250ml
    Rinkis sveikiau Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. linų sėmenų aliejus BIONATURALIS, 250ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,35 €/l

  • Kviet. TRADICINIAI miltai KAUNO GRŪDAI, 0,9kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kviet. TRADICINIAI miltai KAUNO GRŪDAI, 0,9kg

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,32 €/kg

  • Bulvinis mišinys cepelinams MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Bulvinis mišinys cepelinams MALSENA, 400 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Cukrus uogienėms DAN SUKKER, 1kg

    Cukrus uogienėms DAN SUKKER, 1kg

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,69 €/kg

  • Saldiklis CANDEREL, 5 X 100 tab., 42,5g

    Saldiklis CANDEREL, 5 X 100 tab., 42,5g

    9.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 230,71 €/kg

  • OBELIŲ nerafinuotas saulėgrąžų aliejus, 0,9 l
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    OBELIŲ nerafinuotas saulėgrąžų aliejus, 0,9 l

    4.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,94 €/l

  • Kavos pupelės LOFBERGS MEDIUM ROAST, 1 kg

    Kavos pupelės LOFBERGS MEDIUM ROAST, 1 kg

    33.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,29 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas be krakm., 500g

    SUSLAVIČIAUS pomidorų padažas be krakm., 500g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Citrinų rūgštis RIMI, 30g

    Citrinų rūgštis RIMI, 30g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,33 €/kg

  • Ek. šveln. sk. garstyčios BIONATURALIS, 190 g
    1
    39 €
    7,32 €/kg
    Ekologiškas

    Ek. šveln. sk. garstyčios BIONATURALIS, 190 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,42 €/kg

  • Grikiai RIMI SMART 8X100g
    Tinka veganams Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Grikiai RIMI SMART 8X100g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/kg

  • Sausi pusryčiai Duo Balls RIMI 250g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai Duo Balls RIMI 250g

    0.82 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,28 €/kg

  • Balt. pom. ir baz.sk. traškučiai POPCROP, 60g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Balt. pom. ir baz.sk. traškučiai POPCROP, 60g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,17 €/kg

  • Migdolų krekeriai THE BEGINNINGS, 80 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be pieno Be laktozės

    Migdolų krekeriai THE BEGINNINGS, 80 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,88 €/kg

  • Kakav. sausainiai su vanil. įd. DIABLO, 176 g

    Kakav. sausainiai su vanil. įd. DIABLO, 176 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,15 €/kg

  • Juodoji arbata AHMAD EARL GREY, 40 pak.
    -40%
    2
    39 €
    29,88 €/kg

    Juodoji arbata AHMAD EARL GREY, 40 pak.

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,88 €/kg

  • Mar. vyšniniai pomidorai RIMI, 690 g / 360 g

    Mar. vyšniniai pomidorai RIMI, 690 g / 360 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/kg

  • Sausos mielės RIMI SMART, 12g

    Sausos mielės RIMI SMART, 12g

    0.16 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,33 €/kg

  • Baltym. baton. COCOA & COCONUT RIMI, 35 g
    0
    95 €
    27,14 €/kg

    Baltym. baton. COCOA & COCONUT RIMI, 35 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,00 €/kg

  • Ryžių užkand. Čederio sūrio sk. TASTEES, 65 g

    Ryžių užkand. Čederio sūrio sk. TASTEES, 65 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

  • Plikyti ryžiai RIMI, 400 g
    0
    88 €
    2,20 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Plikyti ryžiai RIMI, 400 g

    1.27 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,17 €/kg

  • Smulkinti pomidorai MUTTI, su baziliku, 400 g

    Smulkinti pomidorai MUTTI, su baziliku, 400 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/kg

  • Kopūstų salotos RIMI SMART, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Kopūstų salotos RIMI SMART, 500 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,78 €/kg

  • Jautienos troškinys su daržov. ACTIVUS, 280 g
    2
    79 €
    9,96 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jautienos troškinys su daržov. ACTIVUS, 280 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,25 €/kg

  • Šviesusis cukraus sirupas DAN SUKKER, 750g

    Šviesusis cukraus sirupas DAN SUKKER, 750g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,67 €/kg

  • Cukrus marmeladams DAN SUKKER, 330g

    Cukrus marmeladams DAN SUKKER, 330g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,91 €/kg

  • Gr. par. makaronai RIMI SMART, višt. sk. 60 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Gr. par. makaronai RIMI SMART, višt. sk. 60 g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

Filtrai

Filtrai