Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Žalioji arbata RIMI SMART, 80 g
    -40%
    0
    35 €
    4,38 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Žalioji arbata RIMI SMART, 80 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,38 €/kg

  • Marin. pjaust. uoginės paprikos 340g/180g

    Marin. pjaust. uoginės paprikos 340g/180g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,50 €/kg

  • Konservuoti žalieji žirneliai GLOBUS,1kg/660g

    Konservuoti žalieji žirneliai GLOBUS,1kg/660g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,86 €/kg

  • Cukrus DANSUKKER FARINAS, 500 g

    Cukrus DANSUKKER FARINAS, 500 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,90 €/kg

  • Žalioji Ceilono arbata IMPRA GREEN, 200 g
    -40%
    5
    99 €
    29,95 €/kg

    Žalioji Ceilono arbata IMPRA GREEN, 200 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,95 €/kg

  • Vanil.sk. baltyminis batonėlis MAXSPORT, 50g
    Be glitimo

    Vanil.sk. baltyminis batonėlis MAXSPORT, 50g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • Gr. paruoš. avižinių dribsniai MALSENA, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Gr. paruoš. avižinių dribsniai MALSENA, 400 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,22 €/kg

  • Migd. apels. sausainiai THE BEGINNINGS, 80 g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be laktozės

    Migd. apels. sausainiai THE BEGINNINGS, 80 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,38 €/kg

  • Rozmarinai RIMI SMART, 12 g
    Gera kaina kasdien

    Rozmarinai RIMI SMART, 12 g

    0.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,17 €/kg

  • Kiauš. makar. TAGLIATELLE RIMI PLANET, 500 g

    Kiauš. makar. TAGLIATELLE RIMI PLANET, 500 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/kg

  • Bolonijos padažas makaronams FELIX, 390 g

    Bolonijos padažas makaronams FELIX, 390 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,64 €/kg

  • Želė saldainiai DIABLO GUMMY DROPS, 75 g
    Be cukraus

    Želė saldainiai DIABLO GUMMY DROPS, 75 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,87 €/kg

  • Sorų kruopos RIMI FREE FROM, 375 g
    Tinka veganams

    Sorų kruopos RIMI FREE FROM, 375 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,51 €/kg

  • Kuk., avinž. makar. SALLING SPAGHETTI, 500 g
    1
    59 €
    3,18 €/kg
    Be glitimo

    Kuk., avinž. makar. SALLING SPAGHETTI, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Pusryčių batonėlis NESTLE NESQUIK, 6 x 25 g

    Pusryčių batonėlis NESTLE NESQUIK, 6 x 25 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Ekol. pomidorų kečupas SALLING EKO, 430 g
    Ekologiškas

    Ekol. pomidorų kečupas SALLING EKO, 430 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,28 €/kg

  • Makaronai RIMI SMART SPAGHETTI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai RIMI SMART SPAGHETTI, 400 g

    0.34 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,85 €/kg

  • Prieskonių mišinys VEGETA, 75g

    Prieskonių mišinys VEGETA, 75g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,87 €/kg

  • Giros koncentratas GERA GIRA, 126 g

    Giros koncentratas GERA GIRA, 126 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,71 €/l

  • Žalioji arbata GURMAN'S GEISHA, 70 g
    -40%
    2
    18 €
    31,14 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žalioji arbata GURMAN'S GEISHA, 70 g

    3.64 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 52,00 €/kg

  • Aštrūs mar. agurkėliai SPILVA, 330 g / 190 g

    Aštrūs mar. agurkėliai SPILVA, 330 g / 190 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,11 €/kg

  • Vanil.cukrus su nat.vanile DR.OETKER, 8g
    0
    27 €
    33,75 €/kg

    Vanil.cukrus su nat.vanile DR.OETKER, 8g

    0.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 56,25 €/kg

  • Krapai RIMI, 7g

    Krapai RIMI, 7g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 84,29 €/kg

  • Aviž. dribsnių košė su obuol. ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Aviž. dribsnių košė su obuol. ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Dribsnių baton. su džiov. abrikos. RIMI, 30 g
    0
    27 €
    9,00 €/kg

    Dribsnių baton. su džiov. abrikos. RIMI, 30 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,00 €/kg

  • Žal. arbata LOYD MATCHA su an. ir kok. 30 g
    -40%
    1
    79 €
    59,67 €/kg

    Žal. arbata LOYD MATCHA su an. ir kok. 30 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,67 €/kg

  • Apelsinų skonio želė DR OETKER, 72 g
    0
    81 €
    11,25 €/kg

    Apelsinų skonio želė DR OETKER, 72 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,75 €/kg

  • Balk. gysločių sėklų luobelės ŽOLYNĖLIS, 200g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Balk. gysločių sėklų luobelės ŽOLYNĖLIS, 200g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,95 €/kg

  • DAUMANTŲ adžika KAUKAZO, 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DAUMANTŲ adžika KAUKAZO, 260 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,65 €/kg

  • Sūrio, svog. sk. ryžių trapučiai RIMI, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio, svog. sk. ryžių trapučiai RIMI, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Rudasis visų grūdo dalių bulguras RIMI, 400 g

    Rudasis visų grūdo dalių bulguras RIMI, 400 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,37 €/kg

  • Aviečių uogienė RIMI SMART, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Aviečių uogienė RIMI SMART, 300 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Ekologiški grikių miltai SALLING EKO, 400 g
    Ekologiškas

    Ekologiški grikių miltai SALLING EKO, 400 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,47 €/kg

  • Miš. trašk. vištien. su sūriu MAGGI, 70 g
    0
    95 €
    13,57 €/kg

    Miš. trašk. vištien. su sūriu MAGGI, 70 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,71 €/kg

  • Kons. ananasų gabaliukai SALLING, 567g / 340g

    Kons. ananasų gabaliukai SALLING, 567g / 340g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,85 €/kg

  • Marinuotos rūgštynės RIMI SMART, 350 g
    Gera kaina kasdien

    Marinuotos rūgštynės RIMI SMART, 350 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,40 €/kg

  • Marin. agurk. KĖDAINIŲ KONSER., 660 g / 330 g

    Marin. agurk. KĖDAINIŲ KONSER., 660 g / 330 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,55 €/kg

  • Kvietiniai miltai RIMI SMART, 2 kg
    Gera kaina kasdien

    Kvietiniai miltai RIMI SMART, 2 kg

    1.04 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,52 €/kg

  • Tirpios kavos gėrimas RIMI 3 in 1, 15 g
    Gera kaina kasdien

    Tirpios kavos gėrimas RIMI 3 in 1, 15 g

    0.23 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,78 €/kg

  • 5 rūšių gr. dribsniai dėžutėje GALINTA, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    5 rūšių gr. dribsniai dėžutėje GALINTA, 500 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,30 €/kg

Filtrai

Filtrai