Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Tortilijos be glitimo OLD EL PASO, 216 g
    Be glitimo

    Tortilijos be glitimo OLD EL PASO, 216 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,79 €/kg

  • Datulių ir žem. rieš. batonėlis NAKD, 4 x 35g

    Datulių ir žem. rieš. batonėlis NAKD, 4 x 35g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Ek. aviž. košė su mang. kokos. ACTIVUS, 185 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ek. aviž. košė su mang. kokos. ACTIVUS, 185 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,68 €/kg

  • Tirp. milteliai kav.arbat.bal., COFFEETA, 200

    Tirp. milteliai kav.arbat.bal., COFFEETA, 200

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • J. arbata SELECTION BY RIMI DARJEELING, 90 g
    -40%
    2
    39 €
    26,56 €/kg

    J. arbata SELECTION BY RIMI DARJEELING, 90 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,33 €/kg

  • Brašk. sk. baltyminis batonėlis MAXSPORT, 60g
    Be glitimo

    Brašk. sk. baltyminis batonėlis MAXSPORT, 60g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • OBELIŲ saulėgrąžų aliejus, 0,9 l
    Pagaminta Lietuvoje

    OBELIŲ saulėgrąžų aliejus, 0,9 l

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS šašlykų pomidorų kečupas, 1 kg

    SUSLAVIČIAUS šašlykų pomidorų kečupas, 1 kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Tirpioji kava NESCAFE GOLD, 200 g

    Tirpioji kava NESCAFE GOLD, 200 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,95 €/kg

  • Kav. kaps. DOLCE GUSTO CAFÉ INTENSO, 160 g
    6
    99 €
    0,44 €/vnt.

    Kav. kaps. DOLCE GUSTO CAFÉ INTENSO, 160 g

    10.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,63 €/vnt.

  • Vištienos sriuba su vermišel., PODRAVKA, 62g

    Vištienos sriuba su vermišel., PODRAVKA, 62g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,10 €/kg

  • GINTARINIAI makaronai, 400 g
    0
    78 €
    1,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    GINTARINIAI makaronai, 400 g

    0.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,45 €/kg

  • LIETUVIŠKAS pom.pad.SENŲJŲ TRADICIJŲ KKF,500g
    1
    59 €
    3,18 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    LIETUVIŠKAS pom.pad.SENŲJŲ TRADICIJŲ KKF,500g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • Ekologiškas datulių sirupas AMRITA, 250 ml
    4
    49 €
    17,96 €/l
    Ekologiškas

    Ekologiškas datulių sirupas AMRITA, 250 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,96 €/l

  • Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI SMART, 4 x 100 g
    Gera kaina kasdien

    Ilgagrūdžiai ryžiai RIMI SMART, 4 x 100 g

    0.58 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,45 €/kg

  • Kons. saldieji kukurūz. GLOBUS, 340 g / 285 g
    Rinkis sveikiau

    Kons. saldieji kukurūz. GLOBUS, 340 g / 285 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,49 €/kg

  • Šokoladas su saldikliais kanapių sėkl. 100 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladas su saldikliais kanapių sėkl. 100 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,90 €/kg

  • Žalioji arbata su ženšen., citr. PRESTO, 80 g
    -40%
    1
    19 €
    14,88 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žalioji arbata su ženšen., citr. PRESTO, 80 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,88 €/kg

  • Ekol. avižinė košė su ob., aviet. AUGA, 60 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. avižinė košė su ob., aviet. AUGA, 60 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,50 €/kg

  • Kakavos kapsulės NESCAFE NESQUIK, 256 g
    6
    99 €
    0,44 €/vnt.

    Kakavos kapsulės NESCAFE NESQUIK, 256 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,62 €/vnt.

  • Baton.su šok.GREENZ PROTEIN CAPPUCCINO, 32 g
    Be glitimo Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Baton.su šok.GREENZ PROTEIN CAPPUCCINO, 32 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 40,31 €/kg

  • Kons. pupelės RIMI SMART pom. padaže, 400 g
    Gera kaina kasdien

    Kons. pupelės RIMI SMART pom. padaže, 400 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,45 €/kg

  • Citrinų rūgštis RIMI SMART, 30 g
    Gera kaina kasdien

    Citrinų rūgštis RIMI SMART, 30 g

    0.64 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,33 €/kg

  • Juodoji arbata LOYD EARL GREY, 25 x 1,7 g
    -40%
    1
    37 €
    31,86 €/kg

    Juodoji arbata LOYD EARL GREY, 25 x 1,7 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,26 €/kg

  • Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 750 ml
    8
    99 €
    11,99 €/l
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyvuog. aliejus GUSTO LU, 750 ml

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,99 €/l

  • Traškūs kepinti svogūnai AJI, 200 g

    Traškūs kepinti svogūnai AJI, 200 g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Alyvuogės be kauliukų SALLING KALAMON, 290 g

    Alyvuogės be kauliukų SALLING KALAMON, 290 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,48 €/kg

  • Ekol. makaronai RIMI ECO TROCOLOR ZOO, 250 g
    Ekologiškas

    Ekol. makaronai RIMI ECO TROCOLOR ZOO, 250 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,20 €/kg

  • Ekol. traškus rieš. kremas SALLING EKO, 340 g
    Ekologiškas

    Ekol. traškus rieš. kremas SALLING EKO, 340 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,74 €/kg

  • Makaronai LUBELLA (plunksnelės) Nr. 17, 400 g

    Makaronai LUBELLA (plunksnelės) Nr. 17, 400 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,72 €/kg

  • Tirpios kavos gėrimas RIMI 3 in 1, 150 g

    Tirpios kavos gėrimas RIMI 3 in 1, 150 g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,33 €/kg

  • SUSLAVIČIAUS pom. padažas su česn.gab., 500g

    SUSLAVIČIAUS pom. padažas su česn.gab., 500g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/kg

  • Makaronai RIMI SMART FUSILLI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai RIMI SMART FUSILLI, 400 g

    0.34 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,85 €/kg

  • Dribsniai su mėlynėmis ir acai uogomis, 400 g
    Be pieno

    Dribsniai su mėlynėmis ir acai uogomis, 400 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,47 €/kg

  • Garuose ruošti avinžirniai GLOBUS, 300 g

    Garuose ruošti avinžirniai GLOBUS, 300 g

    1.97 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,57 €/kg

  • Makaronai RIMI SMART KNEES, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai RIMI SMART KNEES, 400 g

    0.34 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,85 €/kg

  • Žal. arbata su imbieru, citr., GURMAN'S, 90 g
    -40%
    1
    16 €
    12,89 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Žal. arbata su imbieru, citr., GURMAN'S, 90 g

    1.94 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,56 €/kg

  • Prieskoniai bulvėms VEGETA NATUR, 20g

    Prieskoniai bulvėms VEGETA NATUR, 20g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,50 €/kg

  • Kavos kapsulės AROMA GOLD CREMA, 55 g

    Kavos kapsulės AROMA GOLD CREMA, 55 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Kavos kapsulės LAVAZZA QUALITA LUNGO, 10 vnt
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Kavos kapsulės LAVAZZA QUALITA LUNGO, 10 vnt

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

Filtrai

Filtrai