Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Česnakų granulės RIMI SMART, 30 g
    Gera kaina kasdien

    Česnakų granulės RIMI SMART, 30 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,67 €/kg

  • Ekologiška burokėlių sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    59 €
    3,97 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekologiška burokėlių sriuba ACTIVUS, 400 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/kg

  • Granola su įvair. vaisiais HERKULESS, 350 g

    Granola su įvair. vaisiais HERKULESS, 350 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Angliškos garstyčios SPILVA, 200g

    Angliškos garstyčios SPILVA, 200g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,45 €/kg

  • Klasikinis SUSLAVIČIAUS pomid. padažas, 500g

    Klasikinis SUSLAVIČIAUS pomid. padažas, 500g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • Džiov. jūros dumbliai FUDO YAKI NORI GOLD, 28

    Džiov. jūros dumbliai FUDO YAKI NORI GOLD, 28

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 156,79 €/kg

  • Bazilikai KOTANYI, 9g
    0
    83 €
    92,22 €/kg

    Bazilikai KOTANYI, 9g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 132,22 €/kg

  • Žal. alyvuog. HOJIBLANCA RIMI, 935 g / 455 g

    Žal. alyvuog. HOJIBLANCA RIMI, 935 g / 455 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Marinuoti baravykai RIMI, 280 g / 120 g

    Marinuoti baravykai RIMI, 280 g / 120 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,58 €/kg

  • Česnakiniai pipirai SANTA MARIA, 30g

    Česnakiniai pipirai SANTA MARIA, 30g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,00 €/kg

  • Vais. arbata spang. aviečių sk. LOYD, 20 pak.
    -40%
    1
    79 €
    44,75 €/kg

    Vais. arbata spang. aviečių sk. LOYD, 20 pak.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Citr.sk.alyv.aliej., SELECTION BY RIMI, 250ml
    Rinkis sveikiau

    Citr.sk.alyv.aliej., SELECTION BY RIMI, 250ml

    8.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,60 €/l

  • Vištien. sultinys GALLINA BLANCA, 8 kub., 80g

    Vištien. sultinys GALLINA BLANCA, 8 kub., 80g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,63 €/kg

  • Sriuba ŠIUPININĖ su mėsa, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sriuba ŠIUPININĖ su mėsa, 480 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/kg

  • Granola su mėlynėmis ir chia, 350 g
    Be pieno

    Granola su mėlynėmis ir chia, 350 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Makaronai jautienos skonio MAGGI, 59,2 g
    0
    47 €
    7,97 €/kg

    Makaronai jautienos skonio MAGGI, 59,2 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,39 €/kg

  • Kokosų miltai ALVO, 300 g
    Rinkis sveikiau

    Kokosų miltai ALVO, 300 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,30 €/kg

  • Saldž.pad.su anan.KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    1
    85 €
    3,85 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldž.pad.su anan.KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,60 €/kg

  • Chalapos paprikos SANTA MARIA, 215g

    Chalapos paprikos SANTA MARIA, 215g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,45 €/kg

  • Barščiai su skrebučiais MAGGI, 16g
    0
    47 €
    29,37 €/kg

    Barščiai su skrebučiais MAGGI, 16g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,37 €/kg

  • Vais. arbata su mėtomis VASAROS SKONIS, 50 g
    -40%
    1
    49 €
    29,80 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vais. arbata su mėtomis VASAROS SKONIS, 50 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,80 €/kg

  • Žalioji arbata HAZO JASMINE GREEN, 100 g
    -40%
    5
    99 €
    59,90 €/kg

    Žalioji arbata HAZO JASMINE GREEN, 100 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,90 €/kg

  • Malta kava be kof. RIMI GROUND COFFEE, 250 g

    Malta kava be kof. RIMI GROUND COFFEE, 250 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,76 €/kg

  • Makaronai BARILLA SPAGHETTINI, 500 g

    Makaronai BARILLA SPAGHETTINI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Kajeno aitriosios paprikos SANTA MARIA, 30 g

    Kajeno aitriosios paprikos SANTA MARIA, 30 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,67 €/kg

  • Dribsniai su šokoladu ir bananais RIMI, 375 g

    Dribsniai su šokoladu ir bananais RIMI, 375 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,91 €/kg

  • Linų sėmenų aliejus NATURALISIMO, 500 ml
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Linų sėmenų aliejus NATURALISIMO, 500 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,67 €/l

  • Krapų viršūnėlės TASTE FROM GARDEN, 30 g

    Krapų viršūnėlės TASTE FROM GARDEN, 30 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,67 €/kg

  • Gr.par.mak.TASTE OF ASIA PAD THAI CHICKEN,93g

    Gr.par.mak.TASTE OF ASIA PAD THAI CHICKEN,93g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,49 €/kg

  • TERIYAKI prieskonių mišinys SANTA MARIA, 44g

    TERIYAKI prieskonių mišinys SANTA MARIA, 44g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 88,41 €/kg

  • Kuk. traškučiai sūr.jal., SANTA MARIA, 185g
    1
    79 €
    9,68 €/kg

    Kuk. traškučiai sūr.jal., SANTA MARIA, 185g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Žolelių arbata RIMI RELAX, 20 x 2 g
    -40%
    1
    43 €
    35,75 €/kg

    Žolelių arbata RIMI RELAX, 20 x 2 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,75 €/kg

  • Pieninis šokoladas kepimui ICA, 200g

    Pieninis šokoladas kepimui ICA, 200g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Univ. prieskonių mišinys VEGETA, 200 g

    Univ. prieskonių mišinys VEGETA, 200 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,45 €/kg

  • Raudonos saldžiosios paprikos SAUDA, 40g

    Raudonos saldžiosios paprikos SAUDA, 40g

    0.57 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,25 €/kg

  • Šašlykų prieskoniai SANTA MARIA, 45g

    Šašlykų prieskoniai SANTA MARIA, 45g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,22 €/kg

  • Cinamono žievelės SANTA MARIA, 22 g

    Cinamono žievelės SANTA MARIA, 22 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 149,55 €/kg

  • Šokolado ir riešutų kremas NUTELLA, 350 g

    Šokolado ir riešutų kremas NUTELLA, 350 g

    5.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,54 €/kg

  • Darž. sultinys be miel., NATUR COMPAGNIE, 80g
    Ekologiškas

    Darž. sultinys be miel., NATUR COMPAGNIE, 80g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,38 €/kg

  • Ypač tyras alyvuogių aliejus RIMI, 1l
    Rinkis sveikiau

    Ypač tyras alyvuogių aliejus RIMI, 1l

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,99 €/l

Filtrai

Filtrai