Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Prieskonių mišinys kepsniams SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys kepsniams SALDVA, 35g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Prieskonių mišinys žuvims SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys žuvims SALDVA, 35g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Malti kvapieji pipirai SALDVA, 25g

    Malti kvapieji pipirai SALDVA, 25g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,67 €/kg

  • Linų sėmenys OLD MILLER, 200 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Linų sėmenys OLD MILLER, 200 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,45 €/kg

  • Marinuoti agurkai SPILVA, 1600 g / 900 g

    Marinuoti agurkai SPILVA, 1600 g / 900 g

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,88 €/kg

  • Cajun prieskonių mišinys SANTA MARIA, 34 g

    Cajun prieskonių mišinys SANTA MARIA, 34 g

    4.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 127,94 €/kg

  • Ekol. saulėgražų aliejus BIONATURALIS, 1 l
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekol. saulėgražų aliejus BIONATURALIS, 1 l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/l

  • Vištien. kepsn. prieskoniai, SANTA MARIA, 75g

    Vištien. kepsn. prieskoniai, SANTA MARIA, 75g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 70,53 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA FARFALLINE, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA FARFALLINE, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Garinti grikiai RIMI, 800 g

    Garinti grikiai RIMI, 800 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,36 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA TAGLIATELLE 103, 500 g
    1
    85 €
    3,70 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA TAGLIATELLE 103, 500 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Ekologiškas datulių sirup. I LOVE ECO, 250 ml
    Tinka veganams Ekologiškas

    Ekologiškas datulių sirup. I LOVE ECO, 250 ml

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,36 €/l

  • Žalioji arbata HAZO MATCHA, 100 g
    -40%
    8
    99 €
    89,90 €/kg

    Žalioji arbata HAZO MATCHA, 100 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 149,90 €/kg

  • Mišinys picai MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mišinys picai MALSENA, 400 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,22 €/kg

  • Aštrus pipirų padažas SANTA MARIA, 85ml

    Aštrus pipirų padažas SANTA MARIA, 85ml

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,47 €/l

  • Makaronai su grietinėl.žol.pad., KNORR, 59g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai su grietinėl.žol.pad., KNORR, 59g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,73 €/kg

  • Baltojo šokolado diskeliai RIMI, 100g

    Baltojo šokolado diskeliai RIMI, 100g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Klasikinis SUSLAVIČIAUS pomidor. kečupas, 1kg

    Klasikinis SUSLAVIČIAUS pomidor. kečupas, 1kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Česnakinis padažas HESBURGER, 370g

    Česnakinis padažas HESBURGER, 370g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/l

  • Kviet. TRADICIN. miltai KAUNO GRŪDAI, 1,75kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kviet. TRADICIN. miltai KAUNO GRŪDAI, 1,75kg

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,19 €/kg

  • Terijakio marinatas KIKKOMAN, 250ml

    Terijakio marinatas KIKKOMAN, 250ml

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,16 €/l

  • Mėsos prieskon. mišinys su žolel., SAUDA, 40g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mėsos prieskon. mišinys su žolel., SAUDA, 40g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,75 €/kg

  • Alyvuogės KALAMATA su kauliukais 300g/175g

    Alyvuogės KALAMATA su kauliukais 300g/175g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,80 €/kg

  • Pievagrybių sriuba su skrebučiais MAGGI, 14g
    0
    47 €
    33,57 €/kg

    Pievagrybių sriuba su skrebučiais MAGGI, 14g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 56,43 €/kg

  • Sūrio sriuba su skrebučiais MAGGI, 19g
    0
    47 €
    24,74 €/kg

    Sūrio sriuba su skrebučiais MAGGI, 19g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,58 €/kg

  • Ekologiškas ryžių actas DETOX, 500 ml
    Ekologiškas

    Ekologiškas ryžių actas DETOX, 500 ml

    5.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/l

  • Plikyti ryžiai BOSTO, 4 x 125 g

    Plikyti ryžiai BOSTO, 4 x 125 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Žirnių sriuba su kumpiu RIMI EXPRESS, 470 g

    Žirnių sriuba su kumpiu RIMI EXPRESS, 470 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/kg

  • Malta kava LAVAZZA ESPRESSO, 250 g
    4
    79 €
    19,16 €/kg

    Malta kava LAVAZZA ESPRESSO, 250 g

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,96 €/kg

  • Česnakinis padažas HEINZ, 420g

    Česnakinis padažas HEINZ, 420g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,64 €/kg

  • Tortil.traškučiai RIMI griet.sūr.sk,200g
    1
    55 €
    7,75 €/kg

    Tortil.traškučiai RIMI griet.sūr.sk,200g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,25 €/kg

  • Arbata su brašk. vanile KAKĖ MAKĖ, 20 pak.
    -40%
    1
    79 €
    59,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata su brašk. vanile KAKĖ MAKĖ, 20 pak.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,67 €/kg

  • Pomidorų padažas su mėsa, BOLOGNESE, 400g

    Pomidorų padažas su mėsa, BOLOGNESE, 400g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,22 €/kg

  • Kepimo mišinys vaniliniam keksui RIMI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kepimo mišinys vaniliniam keksui RIMI, 400 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,12 €/kg

  • Pomidorų kečupas SUSLAVIČIAUS ORIGINALUS,480g
    1
    99 €
    4,15 €/kg

    Pomidorų kečupas SUSLAVIČIAUS ORIGINALUS,480g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,02 €/kg

  • Kavos kapsulės LOR FORZA, 10 vnt. 52 g
    3
    79 €
    0,38 €/vnt.

    Kavos kapsulės LOR FORZA, 10 vnt. 52 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/vnt.

  • Ekol. daržovių sultinys NATUR COMPAGNIE, 84g
    Ekologiškas

    Ekol. daržovių sultinys NATUR COMPAGNIE, 84g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,50 €/kg

  • Malta kava PAULIG CLASSIC CREMOSO, 500 g

    Malta kava PAULIG CLASSIC CREMOSO, 500 g

    8.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,98 €/kg

  • Obuolių actas su ciberž.ir cinam.DETOX, 500ml
    Ekologiškas

    Obuolių actas su ciberž.ir cinam.DETOX, 500ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/l

  • Rudieji ryžiai BOSTO, 4 x 125 g
    Rinkis sveikiau

    Rudieji ryžiai BOSTO, 4 x 125 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,38 €/kg

Filtrai

Filtrai