Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Bulvių košė su kumpiu KNORR, 51 g

    Bulvių košė su kumpiu KNORR, 51 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,02 €/kg

  • Čiobreliai KOTANYI, 14g
    0
    83 €
    59,29 €/kg

    Čiobreliai KOTANYI, 14g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 85,00 €/kg

  • Laiškiniai česnakai KOTANYI, 5g
    0
    83 €
    166,00 €/kg

    Laiškiniai česnakai KOTANYI, 5g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 238,00 €/kg

  • Citrinpipiriai SANTA MARIA, 55g

    Citrinpipiriai SANTA MARIA, 55g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,91 €/kg

  • Juodoji Ceilono arbata RIMI, 80 g
    -40%
    1
    49 €
    18,63 €/kg

    Juodoji Ceilono arbata RIMI, 80 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,13 €/kg

  • Kuk. traškučiai su sūriu, SANTA MARIA, 185g
    1
    49 €
    8,05 €/kg

    Kuk. traškučiai su sūriu, SANTA MARIA, 185g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,16 €/kg

  • Garstyčių sėklos SAUDA, 70g

    Garstyčių sėklos SAUDA, 70g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,29 €/kg

  • Penkių rūš. pipirų mišinys SANTA MARIA, 190 g

    Penkių rūš. pipirų mišinys SANTA MARIA, 190 g

    11.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,42 €/kg

  • Saldus TERIYAKI padažas AJI, 200ml

    Saldus TERIYAKI padažas AJI, 200ml

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,95 €/l

  • Ilgagrūd. basmati ryžiai RIMI PLANET, 400 g
    1
    09 €
    2,72 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Ilgagrūd. basmati ryžiai RIMI PLANET, 400 g

    1.61 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,02 €/kg

  • Mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 35g

    Mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 35g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,57 €/kg

  • Marinuoti burokėliai KKF, 480 g / 265 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Marinuoti burokėliai KKF, 480 g / 265 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,51 €/kg

  • Cinamonas ALVO, 100g

    Cinamonas ALVO, 100g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,90 €/kg

  • Javainis su kokosu CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis su kokosu CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • Juod. pipirai, citrinos SELECTION BY RIMI, 35
    2
    79 €
    79,71 €/kg

    Juod. pipirai, citrinos SELECTION BY RIMI, 35

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,71 €/kg

  • Pomidorų padažas NAPOLETANA BARILLA, 400g

    Pomidorų padažas NAPOLETANA BARILLA, 400g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Maistinė želatina SANTA MARIA, 25g

    Maistinė želatina SANTA MARIA, 25g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,60 €/kg

  • Dribsniai NESTLE COOKIE CRISP, 625 g

    Dribsniai NESTLE COOKIE CRISP, 625 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,58 €/kg

  • Sald.aitr.papr. padažas SANTA MARIA, 500 ml

    Sald.aitr.papr. padažas SANTA MARIA, 500 ml

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/l

  • Braškių užtepėlė PŪRE, 410 g

    Braškių užtepėlė PŪRE, 410 g

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,63 €/kg

  • Sausi pusryčiai su vanile KRAMSI, 175 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausi pusryčiai su vanile KRAMSI, 175 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,51 €/kg

  • Žolel.alyv. aliejus SELECTION BY RIMI, 250ml
    Rinkis sveikiau

    Žolel.alyv. aliejus SELECTION BY RIMI, 250ml

    8.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,60 €/l

  • Saldžiarūgštis padažas SANTA MARIA WOK, 150g

    Saldžiarūgštis padažas SANTA MARIA WOK, 150g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Miltų mišinys SCHAR MIX IT, be glitimo, 500 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Miltų mišinys SCHAR MIX IT, be glitimo, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Grietinėlės standiklis DR. OETKER, 9 g
    0
    23 €
    25,56 €/kg

    Grietinėlės standiklis DR. OETKER, 9 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,33 €/kg

  • Aviečių uogienė PŪRE, 420 g

    Aviečių uogienė PŪRE, 420 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Bazilikai SANTA MARIA, 9g

    Bazilikai SANTA MARIA, 9g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 198,89 €/kg

  • Žuvies padažas AJI, 200ml

    Žuvies padažas AJI, 200ml

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/l

  • Perlinės kruopos SKANĖJA, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Perlinės kruopos SKANĖJA, 400 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,47 €/kg

  • Aitriųjų paprikų padažas SANTA MARIA, 200ml

    Aitriųjų paprikų padažas SANTA MARIA, 200ml

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/l

  • Makaronai PASAKA, vamzdeliai, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai PASAKA, vamzdeliai, 400 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,62 €/kg

  • Kario, mangų priesk. mišinys SANTA MARIA, 41g

    Kario, mangų priesk. mišinys SANTA MARIA, 41g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 94,88 €/kg

  • Makaronai kepintos jautienos sk. SUN YAN, 65g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai kepintos jautienos sk. SUN YAN, 65g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,69 €/kg

  • Baz.sk.alyv.aliej., SELECTION BY RIMI, 250ml
    Rinkis sveikiau

    Baz.sk.alyv.aliej., SELECTION BY RIMI, 250ml

    8.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,60 €/l

  • Žemės riešutų kremas ALVO, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų kremas ALVO, 500 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,38 €/kg

  • Bulvių košė su pienu RIMI, 200g

    Bulvių košė su pienu RIMI, 200g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,95 €/kg

  • Citr. kepsnių prieskoniai SANTA MARIA, 35 g

    Citr. kepsnių prieskoniai SANTA MARIA, 35 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 48,29 €/kg

  • Pipirmėčių lapų arbata RIMI, 50 g
    -40%
    1
    19 €
    23,80 €/kg

    Pipirmėčių lapų arbata RIMI, 50 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,80 €/kg

  • Pupelės su pomidorų padažu BONDUELLE, 430 g

    Pupelės su pomidorų padažu BONDUELLE, 430 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,30 €/kg

  • Cinamonas TASTE FROM GARDEN, 50 g

    Cinamonas TASTE FROM GARDEN, 50 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,80 €/kg

Filtrai

Filtrai