Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sūris DELI Q MAASDAM, 250 g

    Sūris DELI Q MAASDAM, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Sviesto, druskos sk. traškuč. ESTRELLA, 170 g

    Sviesto, druskos sk. traškuč. ESTRELLA, 170 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,00 €/kg

  • Maskarponės sūris Galbani 250g

    Maskarponės sūris Galbani 250g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,56 €/kg

  • Krekeriai SALLING, 200 g
    -25%
    2
    09 €
    10,45 €/kg

    Krekeriai SALLING, 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Gaz. persikų gėrimas su sald. SP ZERO, 0,33 l
    0
    99 €
    3,00 €/l

    Gaz. persikų gėrimas su sald. SP ZERO, 0,33 l

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vafliniai vamzdeliai su kokos.SELGA, 160 g
    1
    75 €
    10,94 €/kg

    Vafliniai vamzdeliai su kokos.SELGA, 160 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,69 €/kg

  • Ekologiškas datulių sirup. I LOVE ECO, 250 ml
    -25%
    4
    94 €
    19,76 €/l
    Tinka veganams Ekologiškas

    Ekologiškas datulių sirup. I LOVE ECO, 250 ml

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,36 €/l

  • Vaisių skonio pastilės PEZ su žaislu, 17 g
    Be laktozės

    Vaisių skonio pastilės PEZ su žaislu, 17 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 228,82 €/kg

  • Pietų šaukštai LAGUNA, 3 vnt.

    Pietų šaukštai LAGUNA, 3 vnt.

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/vnt.

  • Pietų šakutės LAGUNA, 3 vnt.

    Pietų šakutės LAGUNA, 3 vnt.

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/vnt.

  • Žalioji arbata HAZO MATCHA, 100 g

    Žalioji arbata HAZO MATCHA, 100 g

    14.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 149,90 €/kg

  • Jautienos išpjovos pjausniai AGARAS, 200 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Jautienos išpjovos pjausniai AGARAS, 200 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,95 €/kg

  • Girasoli Selection by Rimi su lašiša 250g

    Girasoli Selection by Rimi su lašiša 250g

    2.55 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,19 €

    Kaina už vienetą: 10,20 €/kg

  • Put.rausv.vynas MARTENOT CREMANT BRUT, 0,75 l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Put.rausv.vynas MARTENOT CREMANT BRUT, 0,75 l

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,32 €/l

  • Įvairių vaisių ir morkų sultys TYMBARK, 1 l

    Įvairių vaisių ir morkų sultys TYMBARK, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Batų kempinė SILVER SHINE,juoda

    Batų kempinė SILVER SHINE,juoda

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,39 €/vnt.

  • Micel. vanduo MARGARITA SENSITIVE 200 ml
    4
    39 €
    21,95 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Micel. vanduo MARGARITA SENSITIVE 200 ml

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,95 €/l

  • Varškėčiai VIKIS, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškėčiai VIKIS, 400 g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,72 €/kg

  • Klasikinis SUSLAVIČIAUS pomidor. kečupas, 1kg

    Klasikinis SUSLAVIČIAUS pomidor. kečupas, 1kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • LED lempa FIL BELLALUX CLA40, 4W/827,E27

    LED lempa FIL BELLALUX CLA40, 4W/827,E27

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,79 €/vnt.

  • Aviečių uogienė PŪRE, 420 g

    Aviečių uogienė PŪRE, 420 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,31 €/kg

  • Higien. valiklis levandų kv. FROSCH, 500 ml

    Higien. valiklis levandų kv. FROSCH, 500 ml

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,30 €/l

  • Energinis gėrimas MEGA MONSTER ENERGY, 553ml
    Gera kaina kasdien

    Energinis gėrimas MEGA MONSTER ENERGY, 553ml

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,35 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • BBQ degtukai RIMI, 45 vnt.

    BBQ degtukai RIMI, 45 vnt.

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Ekol. aviž. košė su ban. ir brašk. AUGA, 60 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. aviž. košė su ban. ir brašk. AUGA, 60 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,50 €/kg

  • Pievagrybių sriuba su skrebučiais MAGGI, 14g
    0
    47 €
    33,57 €/kg

    Pievagrybių sriuba su skrebučiais MAGGI, 14g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 56,43 €/kg

  • Stiklinis dangtis PYREX, 24cm

    Stiklinis dangtis PYREX, 24cm

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,99 €/vnt.

  • Nagų augimą skat. priemonė NAIL THERAPY, 12ml

    Nagų augimą skat. priemonė NAIL THERAPY, 12ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 274,17 €/l

  • Vidpadžiai iš latekso su aktyv. anglimi W-001
    Pagaminta Lietuvoje

    Vidpadžiai iš latekso su aktyv. anglimi W-001

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,69 €/vnt.

  • Rauginti troškinti kopūstai RIMI, 1 kg
    -30%
    2
    79 €
    2,79 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Rauginti troškinti kopūstai RIMI, 1 kg

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Chalapos paprikos SANTA MARIA, 215g

    Chalapos paprikos SANTA MARIA, 215g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,45 €/kg

  • Saldainių asorti SKRIVERU GOTINA, 250 g

    Saldainių asorti SKRIVERU GOTINA, 250 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Balzamas Hask Keratin 50ml

    Balzamas Hask Keratin 50ml

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 89,80 €/l

  • Kačių ėdalas FELIX JUNIOR su vištiena, 4x85 g
    -25%
    1
    79 €
    5,26 €/kg

    Kačių ėdalas FELIX JUNIOR su vištiena, 4x85 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,03 €/kg

  • Oro gaiviklis CLERIT OCEAN BREEZE, 300 ml
    -30%
    1
    50 €
    5,00 €/l

    Oro gaiviklis CLERIT OCEAN BREEZE, 300 ml

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/l

  • Oro gaiviklis CLERIT CITRUS FRESH, 300 ml
    -30%
    1
    50 €
    5,00 €/l

    Oro gaiviklis CLERIT CITRUS FRESH, 300 ml

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/l

  • Vaikiška dantų pasta Jordan 0-5met.,50ml

    Vaikiška dantų pasta Jordan 0-5met.,50ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,80 €/l

  • Rausvasis sausas vynas LAROCHE, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Rausvasis sausas vynas LAROCHE, 0,75l

    13.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,99 €/l

  • Žirnių sriuba su kumpiu RIMI EXPRESS, 470 g
    -25%
    2
    02 €
    4,30 €/kg

    Žirnių sriuba su kumpiu RIMI EXPRESS, 470 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/kg

  • Saldžiarūgštis padažas SANTA MARIA WOK, 150g

    Saldžiarūgštis padažas SANTA MARIA WOK, 150g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

Filtrai

Filtrai