Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Baltos popierinės lėkštės RIMI, 22cm, 40 vnt.

    Baltos popierinės lėkštės RIMI, 22cm, 40 vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,09 €/vnt.

  • Angliškos garstyčios SPILVA, 200g

    Angliškos garstyčios SPILVA, 200g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,45 €/kg

  • Višt. prieskonių mišinys SANTA MARIA TACO, 28

    Višt. prieskonių mišinys SANTA MARIA TACO, 28

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,50 €/kg

  • Kakavos sk., batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g
    -20%
    1
    35 €
    33,75 €/kg
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno

    Kakavos sk., batonėlis THE BEGINNINGS, 40 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Jogurtas av. gran. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas av. gran. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,56 €/kg

  • Skal.pri.TRI-BIO OXI-ACTI.TAB.BAL.18vnt

    Skal.pri.TRI-BIO OXI-ACTI.TAB.BAL.18vnt

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,44 €/vnt.

  • Duon.traškučiai sūr.česn., BON CHANCE, 120 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Duon.traškučiai sūr.česn., BON CHANCE, 120 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

  • Liofilizuotos vyšn.su šok.su saldikliais,80g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Liofilizuotos vyšn.su šok.su saldikliais,80g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,38 €/kg

  • Prieskonių mišinys žuvims SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys žuvims SALDVA, 35g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Grietinėlė ZOTT COFFEE GOLD, 10 %, 10 x 7,5 g

    Grietinėlė ZOTT COFFEE GOLD, 10 %, 10 x 7,5 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,53 €/kg

  • Kiet. sūris DŽIUGAS GOURMET, 40% rieb., 100g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Kiet. sūris DŽIUGAS GOURMET, 40% rieb., 100g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Trijų grūdų dribsniai HAPPY FAMILY, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Trijų grūdų dribsniai HAPPY FAMILY, 400 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,22 €/kg

  • Sausainiai GULLON su šokoladu, 250 g
    Tinka vegetarams

    Sausainiai GULLON su šokoladu, 250 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,96 €/kg

  • Baterijos DURACELL AAA, LR03, 8 vnt.

    Baterijos DURACELL AAA, LR03, 8 vnt.

    10.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/vnt.

  • Nealk.arbūzų skonio alus KALNAPILIS LITE,0,5l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealk.arbūzų skonio alus KALNAPILIS LITE,0,5l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Balt.pus.saus.vynas FABER RIESLING, 0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    Balt.pus.saus.vynas FABER RIESLING, 0,75l

    11.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,19 €/l

  • Šampūnas Syoss Keratin 750ml

    Šampūnas Syoss Keratin 750ml

    11.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,59 €/l

  • Balt.saus.vynas AMAVIDA TREIXADURA DO, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Balt.saus.vynas AMAVIDA TREIXADURA DO, 0,75l

    16.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,45 €/l

  • Žal. alyvuog. HOJIBLANCA RIMI, 935 g / 455 g
    -30%
    3
    49 €
    7,67 €/kg

    Žal. alyvuog. HOJIBLANCA RIMI, 935 g / 455 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Pl. šamp. RICH PURE INTENSE MOISTURE, 250 ml

    Pl. šamp. RICH PURE INTENSE MOISTURE, 250 ml

    14.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 57,96 €/l

  • Šunų skanėstai PEDIGREE DENTA STIX,7vnt
    2
    33 €
    12,94 €/kg

    Šunų skanėstai PEDIGREE DENTA STIX,7vnt

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,94 €/kg

  • Miltų mišinys SCHAR MIX IT, be glitimo, 500 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Miltų mišinys SCHAR MIX IT, be glitimo, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Kokosiniai trapučiai iš kviečių NATURE, 210g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kokosiniai trapučiai iš kviečių NATURE, 210g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,00 €/kg

  • Mišinys širdiniams blynams MALSENA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mišinys širdiniams blynams MALSENA, 400 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Hig.paketai LIBRESSE INVISIBLE SUPER, 8 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    31 €
    2,19 €
    0,16 €/vnt.

    Hig.paketai LIBRESSE INVISIBLE SUPER, 8 vnt.

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,27 €/vnt.

  • Cajun prieskonių mišinys SANTA MARIA, 34 g

    Cajun prieskonių mišinys SANTA MARIA, 34 g

    4.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 127,94 €/kg

  • Langų ir stiklo valiklis CLERIT SENSIT.,500ml
    -35%
    1
    79 €
    3,58 €/l

    Langų ir stiklo valiklis CLERIT SENSIT.,500ml

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,50 €/l

  • Itališkos salotos su atl. lašiša RIMI, 220 g
    -30%
    2
    72 €
    12,36 €/kg

    Itališkos salotos su atl. lašiša RIMI, 220 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,68 €/kg

  • Raug. kopūst.su mork. marinat. RIMI,900g
    -30%
    1
    39 €
    1,54 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Raug. kopūst.su mork. marinat. RIMI,900g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,21 €/kg

  • Šald.čil.sūr.sk. kepsneliai NICE´N EASY, 250g

    Šald.čil.sūr.sk. kepsneliai NICE´N EASY, 250g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,96 €/kg

  • Mangų skon. valg. ledai WAO MOCHI, 216ml/210g
    Tinka veganams

    Mangų skon. valg. ledai WAO MOCHI, 216ml/210g

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,95 €/kg

  • En.gėr.su sald. MONSTER PIPELINE PUNCH, 0,5l
    Gera kaina kasdien

    En.gėr.su sald. MONSTER PIPELINE PUNCH, 0,5l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šaltai rūk.,  dešrelės KAI NORISI MĖSOS,180g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltai rūk., dešrelės KAI NORISI MĖSOS,180g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,83 €/kg

  • Česnakiniai pipirai SANTA MARIA, 30g

    Česnakiniai pipirai SANTA MARIA, 30g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,00 €/kg

  • Avižų kremas kepimui TERE DEARY, 250 ml
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Avižų kremas kepimui TERE DEARY, 250 ml

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/l

  • Kačių ėdalas WHISKAS su paukštiena, 4 x 85 g
    1
    49 €
    4,38 €/kg

    Kačių ėdalas WHISKAS su paukštiena, 4 x 85 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,32 €/kg

  • Natūralus mineralinis vanduo EVIAN, 1,5 l

    Natūralus mineralinis vanduo EVIAN, 1,5 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,13 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Al. rud. menkių filė NORTHLAND, MSC, 800 g
    -25%
    4
    49 €
    5,61 €/kg
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą

    Al. rud. menkių filė NORTHLAND, MSC, 800 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,49 €/kg

  • Plovas, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Plovas, 1 kg

    7.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • LDPE maišeliai RIMI SMART, 200vnt
    Gera kaina kasdien

    LDPE maišeliai RIMI SMART, 200vnt

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,01 €/vnt.

Filtrai

Filtrai