Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Bananai Cavendish, 20+cm , 1kg
    Rinkis sveikiau

    Bananai Cavendish, 20+cm , 1kg

    1.15 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,15 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

  • Raud. saldžiosios paprikos (80+),1kl,1kg
    Rinkis sveikiau

    Raud. saldžiosios paprikos (80+),1kl,1kg

    2.19 € už kg
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 2,19 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Šviež. liet. Bulvės GALA/ PAROL,kl.2,d.45+,1k
    0
    25 €
    0,25 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Šviež. liet. Bulvės GALA/ PAROL,kl.2,d.45+,1k

    0.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 0,59 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.6 kg 1.6kg

  • Nektarinai 67+ mm,  1 kl., 1kg
    Rinkis sveikiau

    Nektarinai 67+ mm, 1 kl., 1kg

    2.79 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,79 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.65 kg 0.65kg

  • Lietuviški trumpavaisiai agurkai, kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Lietuviški trumpavaisiai agurkai, kg

    2.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,29 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.8 kg 0.8kg

  • Plautos morkos, kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Plautos morkos, kg

    0.75 € už kg

    Kaina už vienetą: 0,75 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.51 kg 0.51kg

  • ŽEMAITIJOS sviestas, 82 % rieb., 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAITIJOS sviestas, 82 % rieb., 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Fasuoti sunokę avokadai HASS, 2 vnt
    1
    85 €
    0,93 €/vnt.
    Rinkis sveikiau

    Fasuoti sunokę avokadai HASS, 2 vnt

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,00 €/vnt.

  • Laisvai laikomų vištų kiaušiniai RIMI,10 vnt.
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Laisvai laikomų vištų kiaušiniai RIMI,10 vnt.

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,30 €/vnt.

  • Citrinos Eureka, 1kl, C2-3, 1 kg
    1
    59 €
    1,59 €/kg
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Citrinos Eureka, 1kl, C2-3, 1 kg

    2.09 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,09 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.45 kg 0.45kg

  • Tamsios slyvos, 35+ mm, 1 kl., 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Tamsios slyvos, 35+ mm, 1 kl., 1 kg

    1.89 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,89 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.56 kg 0.56kg

  • Gr. nat. jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA, 3,9%,370g
    -25%
    1
    49 €
    4,03 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Gr. nat. jogurtas GRAIKIŠKA AMFORA, 3,9%,370g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Mažieji slyviniai pomidorai 1kl, 250 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Mažieji slyviniai pomidorai 1kl, 250 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,96 €/kg

  • Valgomieji batatai, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Valgomieji batatai, 1 kg

    2.29 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,29 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.72 kg 0.72kg

  • Šilauogės RIMI, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Šilauogės RIMI, 400 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/kg

  • ROKIŠKIO sviestas, 82 % rieb., 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    ROKIŠKIO sviestas, 82 % rieb., 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Kaimiški kiaušiniai RIMI (M dydis), 10 vnt.
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Kaimiški kiaušiniai RIMI (M dydis), 10 vnt.

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,22 €/vnt.

  • Lietuviškas ilgavaisis agurkas RIMI, 1 vnt
    0
    69 €
    2,76 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Lietuviškas ilgavaisis agurkas RIMI, 1 vnt

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,56 €/kg

  • Raudonieji pomidorai su šakele, 1 kl., 1 kg
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Raudonieji pomidorai su šakele, 1 kl., 1 kg

    2.39 € už kg
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 2,39 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.79 kg 0.79kg

  • Svogūnai d.40-60mm, kg
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Svogūnai d.40-60mm, kg

    0.45 € už kg

    Kaina už vienetą: 0,45 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.55 kg 0.55kg

  • Figos, 1 vnt.
    0
    35 €
    0,35 €/vnt.
    Rinkis sveikiau

    Figos, 1 vnt.

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,59 €/vnt.

  • Makaronai LA MOLISANA FUSILLI, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA FUSILLI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Ekol. vištų kiaušin.Rimi Eco,M/L,10 vnt.
    Ekologiškas

    Ekol. vištų kiaušin.Rimi Eco,M/L,10 vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,35 €/vnt.

  • Skrudinimo duona TOSTE, 500g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Skrudinimo duona TOSTE, 500g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Atšaldyta atlantinių lašišų filė, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Atšaldyta atlantinių lašišų filė, 1 kg

    12.99 € už kg
    Įprasta kaina: 23,99 €

    Kaina už vienetą: 12,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

  • Didysis avokadas SELECTION BY RIMI, 1 vnt.
    Rinkis sveikiau

    Didysis avokadas SELECTION BY RIMI, 1 vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Salierų stiebai RIMI, 450 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Salierų stiebai RIMI, 450 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,09 €/kg

  • Gazuotas mineralinis vanduo VYTAUTAS, 1,5l
    0
    55 €
    0,37 €/l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Gazuotas mineralinis vanduo VYTAUTAS, 1,5l

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,57 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūris RIMI MOZZARELLA, 45% rieb., 125g
    Gera kaina kasdien

    Sūris RIMI MOZZARELLA, 45% rieb., 125g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,80 €/kg

  • Žaliosios citrinos, 1 kl., 1kg
    Rinkis sveikiau

    Žaliosios citrinos, 1 kl., 1kg

    4.59 € už kg

    Kaina už vienetą: 4,59 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.1 kg 0.1kg

  • Pievagrybiai RIMI, 250 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Pievagrybiai RIMI, 250 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,80 €/kg

  • Varškės sūrelis su vanile KARUMS, 45 g
    Gera kaina kasdien

    Varškės sūrelis su vanile KARUMS, 45 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,44 €/kg

  • Varškė VILVI, 9 % rieb., 180 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškė VILVI, 9 % rieb., 180 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,61 €/kg

  • Persikai 67+ mm, 1 kl., 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Persikai 67+ mm, 1 kl., 1 kg

    2.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.55 kg 0.55kg

  • Lietuviški švieži baltagūžiai kopūstai, 1 kg
    0
    55 €
    0,55 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Lietuviški švieži baltagūžiai kopūstai, 1 kg

    0.75 € už kg

    Kaina už vienetą: 0,75 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.4 kg 1.4kg

  • Grietinė RIMI SMART, 30 % rieb., 400 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Grietinė RIMI SMART, 30 % rieb., 400 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,87 €/kg

  • Sūdyta ir pjaustyta lašišos filė ZIGMAS, 100g
    -30%
    2
    79 €
    27,90 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyta ir pjaustyta lašišos filė ZIGMAS, 100g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,90 €/kg

  • Sald. grietinėlės DVARO sviestas, 82 %, 200 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sald. grietinėlės DVARO sviestas, 82 %, 200 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,75 €/kg

  • Nat.negaz. mineralinis vanduo, AKVILĖ, 2l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Nat.negaz. mineralinis vanduo, AKVILĖ, 2l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Raudonosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g
    Gera kaina kasdien

    Raudonosios pupelės RIMI, 400 g / 240 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,13 €/kg

Filtrai

Filtrai