Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Kr. guma su saldikl. ORBIT BUBBLEMINT, 14 g

    Kr. guma su saldikl. ORBIT BUBBLEMINT, 14 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,57 €/kg

  • Gazuotas stalo vanduo NEPTŪNAS LEMON, 500 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Gazuotas stalo vanduo NEPTŪNAS LEMON, 500 ml

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šaukšteliai LAGUNA, 3 vnt.

    Šaukšteliai LAGUNA, 3 vnt.

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,13 €/vnt.

  • Želatinos lapeliai, 10g
    1
    09 €
    109,00 €/kg

    Želatinos lapeliai, 10g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 189,00 €/kg

  • Česnakinis padažas HEINZ, 420g

    Česnakinis padažas HEINZ, 420g

    5.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,50 €/kg

  • Balzamas SYOSS Keratin Hair Perfection 4
    4
    79 €
    10,89 €/l

    Balzamas SYOSS Keratin Hair Perfection 4

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,02 €/l

  • Higieniniai įklotai DISCREET AIR, 100vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    3
    89 €
    6,49 €
    0,04 €/vnt.

    Higieniniai įklotai DISCREET AIR, 100vnt.

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • R.s.vynas EL CHIVO CABERNET SAUVIGNON, 0,75l
    Pagaminta Čilė

    R.s.vynas EL CHIVO CABERNET SAUVIGNON, 0,75l

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,79 €/l

  • Laidas HAVIT CB6360, A-L, 1 m

    Laidas HAVIT CB6360, A-L, 1 m

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,69 €/vnt.

  • Bazilikai SANTA MARIA, 9g

    Bazilikai SANTA MARIA, 9g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 198,89 €/kg

  • Kajeno aitriosios paprikos SANTA MARIA, 30 g

    Kajeno aitriosios paprikos SANTA MARIA, 30 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,67 €/kg

  • Jogurtas su kiv. ir kr. BIFI ACTIVE, 2%, 360g
    0
    99 €
    2,75 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su kiv. ir kr. BIFI ACTIVE, 2%, 360g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,03 €/kg

  • Nealkoholinis alus KALNAPILIS, 0,5 l but.
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealkoholinis alus KALNAPILIS, 0,5 l but.

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vyriška dušo želė DOVE COOL FRESH, 400 ml
    4
    19 €
    10,47 €/l

    Vyriška dušo želė DOVE COOL FRESH, 400 ml

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,72 €/l

  • Šampano butelio kamštis FACKELMANN

    Šampano butelio kamštis FACKELMANN

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,49 €/vnt.

  • Vaik. vonios putos MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml
    3
    39 €
    13,56 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaik. vonios putos MARGARITA KAKĖ MAKĖ, 250ml

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,16 €/l

  • Nat. gaz. mineralinis vanduo RASA LIGHT, 1,5l
    0
    39 €
    0,26 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nat. gaz. mineralinis vanduo RASA LIGHT, 1,5l

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • ESTIŠKA silkių filė aliejuje NORVELITA, 210 g
    Pagaminta Lietuvoje

    ESTIŠKA silkių filė aliejuje NORVELITA, 210 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,28 €/kg

  • Krapų viršūnėlės TASTE FROM GARDEN, 30 g

    Krapų viršūnėlės TASTE FROM GARDEN, 30 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,67 €/kg

  • Kario, mangų priesk. mišinys SANTA MARIA, 41g

    Kario, mangų priesk. mišinys SANTA MARIA, 41g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 94,88 €/kg

  • Natūralus gazuot.mineral. vanduo RIMI, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Natūralus gazuot.mineral. vanduo RIMI, 500ml

    0.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Sūrūs krepšeliai PRP, 300g

    Sūrūs krepšeliai PRP, 300g

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,63 €/kg

  • Gr.par.mak. TASTE OF ASIA KOREAN BARBECUE,93g

    Gr.par.mak. TASTE OF ASIA KOREAN BARBECUE,93g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,49 €/kg

  • Vitaminizuotas vanduo OSHEE MAGNESIUM, 0,555l

    Vitaminizuotas vanduo OSHEE MAGNESIUM, 0,555l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,05 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šokoladas SCHOGETTEN TRILOGIA, 100 g

    Šokoladas SCHOGETTEN TRILOGIA, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Obuolių actas su ciberž.ir cinam.DETOX, 500ml
    Ekologiškas

    Obuolių actas su ciberž.ir cinam.DETOX, 500ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,98 €/l

  • Raudonieji dirbtiniai ikrai EKSTRA, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Raudonieji dirbtiniai ikrai EKSTRA, 100 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,90 €/kg

  • Pieno mišinys APTAMIL 1, 0 mėn, 800 g

    Pieno mišinys APTAMIL 1, 0 mėn, 800 g

    19.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,61 €/kg

  • Granola su įvair. vaisiais HERKULESS, 350 g

    Granola su įvair. vaisiais HERKULESS, 350 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,54 €/kg

  • Puršk.mot. dezodorantas REXONA SEXY, 150ml

    Puršk.mot. dezodorantas REXONA SEXY, 150ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,60 €/l

  • Sūris be laktozės ROKIŠKIO LIGHT, 15 %, 150 g
    1
    83 €
    12,20 €/kg
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Sūris be laktozės ROKIŠKIO LIGHT, 15 %, 150 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,27 €/kg

  • Javainis su žemės riešutais CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis su žemės riešutais CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • Sultys Imunitetas SUN365,60ml

    Sultys Imunitetas SUN365,60ml

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 26,50 €/l

  • Skrudintos sūdytos saulėgrąžos MOGYI, 150g

    Skrudintos sūdytos saulėgrąžos MOGYI, 150g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,67 €/kg

  • Paštetas su spang. GRAND-MERE, II r., 125 g

    Paštetas su spang. GRAND-MERE, II r., 125 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,12 €/kg

  • Grietinės skon. trašk. rugin. duonelės, 150g

    Grietinės skon. trašk. rugin. duonelės, 150g

    1.59 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,55 €

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Juodasis šokoladas KARŪNA, 80 g
    Gera kaina kasdien

    Juodasis šokoladas KARŪNA, 80 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,88 €/kg

  • Avok. sk. augal. riebalai NATURALE, 75%, 200g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės

    Avok. sk. augal. riebalai NATURALE, 75%, 200g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,45 €/kg

  • Skaidri pakavimo juosta, 48 mm x 50 m

    Skaidri pakavimo juosta, 48 mm x 50 m

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • Vyt. kiaul. kumpis PROSCIUTTO DI PARMA, 70 g

    Vyt. kiaul. kumpis PROSCIUTTO DI PARMA, 70 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 68,43 €/kg

Filtrai

Filtrai