Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ek. fas. žaliosios citrinos, 1 kl., vnt
    -20%
    2
    55 €
    10,63 €/kg
    Ekologiškas

    Ek. fas. žaliosios citrinos, 1 kl., vnt

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,29 €/kg

  • Sulčių gėrimas su ban. ir brašk. RIMI, 200 ml
    -25%
    0
    26 €
    1,30 €/l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sulčių gėrimas su ban. ir brašk. RIMI, 200 ml

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,75 €/l

  • Tark. sūris PARMIGIANO REGGIANO, 32 %, 60 g

    Tark. sūris PARMIGIANO REGGIANO, 32 %, 60 g

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,83 €/kg

  • Glaist. sald. su riešutais CANDY NUT, 1 kg

    Glaist. sald. su riešutais CANDY NUT, 1 kg

    7.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Sūris DELI Q MAASDAM, 250 g

    Sūris DELI Q MAASDAM, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Bandelė su dešrele ir sūrio įdaru, 110 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Bandelė su dešrele ir sūrio įdaru, 110 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,45 €/kg

  • Ekol. fermentinis sūris DVARO, 50 %, 200 g
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. fermentinis sūris DVARO, 50 %, 200 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,45 €/kg

  • Vegan. sūrio sk. riek. SALLING VEGGIE, 150 g
    Tinka veganams
    Gera kaina kasdien

    Vegan. sūrio sk. riek. SALLING VEGGIE, 150 g

    1.69 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,89 €

    Kaina už vienetą: 11,27 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA TAGLIATELLE 103, 500 g
    1
    85 €
    3,70 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA TAGLIATELLE 103, 500 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,38 €/kg

  • Hig. tamponai O.B. PRO COMFORT NORMAL, 16vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    67 €
    4,45 €
    0,17 €/vnt.

    Hig. tamponai O.B. PRO COMFORT NORMAL, 16vnt.

    4.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,28 €/vnt.

  • Dribsnių batonėlis NESTLE NESQUIK, 25 g

    Dribsnių batonėlis NESTLE NESQUIK, 25 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

  • Makaronai azij. stil. višt. sk. SUN YAN, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Makaronai azij. stil. višt. sk. SUN YAN, 65 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,69 €/kg

  • Ekologiška varškytė su vanile MIAU, 6 %, 100g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiška varškytė su vanile MIAU, 6 %, 100g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,90 €/kg

  • Dantų pasta su 7 žol.ekstr., ECODENTA, 100ml
    2
    89 €
    28,90 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Dantų pasta su 7 žol.ekstr., ECODENTA, 100ml

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,50 €/l

  • Higieniniai įklotai LIBRESSE SO SLIM, 30 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    43 €
    2,39 €
    0,05 €/vnt.

    Higieniniai įklotai LIBRESSE SO SLIM, 30 vnt.

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,08 €/vnt.

  • Balzamas SYOSS Keratin Hair Perfection 4
    4
    79 €
    10,89 €/l

    Balzamas SYOSS Keratin Hair Perfection 4

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,02 €/l

  • Avalynės vaškas COCCINE NANO, 50ml

    Avalynės vaškas COCCINE NANO, 50ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 95,80 €/l

  • Karšt.rūk.kalakuto krūtin. PIPIRINĖ,a.r., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karšt.rūk.kalakuto krūtin. PIPIRINĖ,a.r., 1kg

    15.49 € už kg
    Įprasta kaina: 21,99 €

    Kaina už vienetą: 15,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.45 kg 0.45kg

  • Stiklinis dangtis GOOD COOK, 30 cm

    Stiklinis dangtis GOOD COOK, 30 cm

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,59 €/vnt.

  • Gr.par.mak.TASTE OF ASIA PAD THAI CHICKEN,93g

    Gr.par.mak.TASTE OF ASIA PAD THAI CHICKEN,93g

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,49 €/kg

  • Avižin. batonėlis su pistac. MA BAKER, 90 g

    Avižin. batonėlis su pistac. MA BAKER, 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Žemės riešutų kremas ALVO, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų kremas ALVO, 500 g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,38 €/kg

  • K.r. kiaulienos šoninė  Morliny, 1kg

    K.r. kiaulienos šoninė Morliny, 1kg

    7.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.45 kg 0.45kg

  • Nealkoholinis alus KALNAPILIS, 0,5 l but.
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealkoholinis alus KALNAPILIS, 0,5 l but.

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Troškinta kiauliena BIOVELA, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Troškinta kiauliena BIOVELA, 240 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,38 €/kg

  • RAMBYNO lyd. sūris su kump., pj., 45%, 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    RAMBYNO lyd. sūris su kump., pj., 45%, 150g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • OBELIŲ majonezas PREMIUM, 71 % rieb., 350 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    OBELIŲ majonezas PREMIUM, 71 % rieb., 350 ml

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,71 €/l

  • Nealkoholinis baltasis vynas 0, 0,75 l
    2
    79 €
    3,72 €/l

    Nealkoholinis baltasis vynas 0, 0,75 l

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,32 €/l

  • Baravykų sriuba su skrebučiais KNORR, 15 g

    Baravykų sriuba su skrebučiais KNORR, 15 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,37 €/kg

  • Miežinės kruopos RIMI SMART, 800 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Miežinės kruopos RIMI SMART, 800 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,81 €/kg

  • Pieninis šokoladas kepimui ICA, 200g
    -25%
    2
    99 €
    14,95 €/kg

    Pieninis šokoladas kepimui ICA, 200g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,95 €/kg

  • Sausas put.vynas DONELLI PROSECCO, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Sausas put.vynas DONELLI PROSECCO, 0,75l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Sausainiai SU OBUOLIAIS IR CINAMONU, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai SU OBUOLIAIS IR CINAMONU, 250 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/kg

  • Bulvių košė su pienu RIMI, 200g
    -25%
    1
    64 €
    8,20 €/kg

    Bulvių košė su pienu RIMI, 200g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,95 €/kg

  • Vonių valiklis CIF, 500ml

    Vonių valiklis CIF, 500ml

    4.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,50 €/l

  • Jogurtas su kiv. ir kr. BIFI ACTIVE, 2%, 360g
    0
    99 €
    2,75 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su kiv. ir kr. BIFI ACTIVE, 2%, 360g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,03 €/kg

  • Mot.rutul.dez., NIVEA BLACK&WHITE FRESH, 50ml

    Mot.rutul.dez., NIVEA BLACK&WHITE FRESH, 50ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 103,00 €/l

  • R. pieno prod. SMILGELĖ su kiv. ban., 450 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    R. pieno prod. SMILGELĖ su kiv. ban., 450 ml

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,76 €/l

  • Pupelės su pomidorų padažu BONDUELLE, 430 g

    Pupelės su pomidorų padažu BONDUELLE, 430 g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,30 €/kg

  • Cinamono žievelės SANTA MARIA, 22 g

    Cinamono žievelės SANTA MARIA, 22 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 149,55 €/kg

Filtrai

Filtrai