Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Pikant. gruzdintos bulvių skiltelės RIMI, 1kg
    -30%
    3
    21 €
    3,21 €/kg

    Pikant. gruzdintos bulvių skiltelės RIMI, 1kg

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,59 €/kg

  • Marinuoti agurkai SPILVA, 1600 g / 900 g

    Marinuoti agurkai SPILVA, 1600 g / 900 g

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,88 €/kg

  • Pleistrai MEDRULL NATURAL CARE 10 vnt.

    Pleistrai MEDRULL NATURAL CARE 10 vnt.

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,22 €/vnt.

  • Kepamas sūris CAMEMBERT COBURGER su span.350g

    Kepamas sūris CAMEMBERT COBURGER su span.350g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,40 €/kg

  • Perlinės kruopos SKANĖJA, 400 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Perlinės kruopos SKANĖJA, 400 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,47 €/kg

  • Hig.pak. BELLA PERFECTA ULTRA BLUE,20vnt
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    43 €
    4,05 €
    0,12 €/vnt.

    Hig.pak. BELLA PERFECTA ULTRA BLUE,20vnt

    4.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • Morkų nektaras RIMI, 0,75 l
    -25%
    0
    89 €
    1,19 €/l

    Morkų nektaras RIMI, 0,75 l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Mot.rut.dezodorant., NIVEA PEARL&BEAUTY, 50ml
    3
    79 €
    75,80 €/l

    Mot.rut.dezodorant., NIVEA PEARL&BEAUTY, 50ml

    5.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 103,00 €/l

  • Nagų priemonė su deim., NAIL THERAPY, 12ml

    Nagų priemonė su deim., NAIL THERAPY, 12ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 274,17 €/l

  • Nagų priemonė NAIL THERAPY 8 IN 1, 12ml

    Nagų priemonė NAIL THERAPY 8 IN 1, 12ml

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 274,17 €/l

  • Kedrinių pinijų brand. I LOVE ECO, 60 g
    -25%
    3
    44 €
    57,33 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Kedrinių pinijų brand. I LOVE ECO, 60 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 76,50 €/kg

  • Avių pieno sūris sal. OLYMPUS, 23%rieb., 150g

    Avių pieno sūris sal. OLYMPUS, 23%rieb., 150g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Silkių filė su burok. majon. pad. ZIGMAS,300g
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė su burok. majon. pad. ZIGMAS,300g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Dantų šepet. JORDAN ULTIMATE YOU SOFT, 1 vnt.

    Dantų šepet. JORDAN ULTIMATE YOU SOFT, 1 vnt.

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,55 €/vnt.

  • Malta kava be kofeino JACOBS KRONUNG, 250 g

    Malta kava be kofeino JACOBS KRONUNG, 250 g

    5.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,16 €/kg

  • Miltų mišinys TEMPURA AJI, 200g

    Miltų mišinys TEMPURA AJI, 200g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,95 €/kg

  • Česnakų spaudyklė su kauliukų išėmėju

    Česnakų spaudyklė su kauliukų išėmėju

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/vnt.

  • Maltos mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 280g

    Maltos mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 280g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,61 €/kg

  • Akvarelinis sąsiuvinis, A3, 20 lapų, 160g
    Pagaminta Lietuvoje

    Akvarelinis sąsiuvinis, A3, 20 lapų, 160g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Barščiai su skrebučiais MAGGI, 16g
    0
    47 €
    29,37 €/kg

    Barščiai su skrebučiais MAGGI, 16g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,37 €/kg

  • Arbūzų sk. griet. val. ledai AURUM, 150ml/98g
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbūzų sk. griet. val. ledai AURUM, 150ml/98g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,22 €/kg

  • Higieniniai įklotai LADY ANION, 48 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    3
    11 €
    5,19 €
    0,06 €/vnt.

    Higieniniai įklotai LADY ANION, 48 vnt.

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,11 €/vnt.

  • Dantų pasta SENSODYNE DEEP CLEAN, 75 ml
    4
    69 €
    62,53 €/l

    Dantų pasta SENSODYNE DEEP CLEAN, 75 ml

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 82,53 €/l

  • Ekologiškas ryžių actas DETOX, 500 ml
    Ekologiškas

    Ekologiškas ryžių actas DETOX, 500 ml

    5.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/l

  • B.s.vynas RUPPERTSBERGER PINOT BLANC,0,75l
    Pagaminta Vokietijoje

    B.s.vynas RUPPERTSBERGER PINOT BLANC,0,75l

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Pipirai RED CAYENNE, 1 kl., 75 g

    Pipirai RED CAYENNE, 1 kl., 75 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,20 €/kg

  • Oro gaiviklis CLERIT OCEAN BREEZE, 300 ml
    -30%
    1
    50 €
    5,00 €/l

    Oro gaiviklis CLERIT OCEAN BREEZE, 300 ml

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,17 €/l

  • Skalb.miltel. NEUTRAL Main Wash 1.188kg

    Skalb.miltel. NEUTRAL Main Wash 1.188kg

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/kg

  • Laidas HAVIT CB6361, A-C, 1 m

    Laidas HAVIT CB6361, A-C, 1 m

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,69 €/vnt.

  • Žolel.alyv. aliejus SELECTION BY RIMI, 250ml
    -30%
    5
    70 €
    22,80 €/l
    Rinkis sveikiau

    Žolel.alyv. aliejus SELECTION BY RIMI, 250ml

    8.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,60 €/l

  • Van. sk. valg. ledai RIMI SMART, 120 ml /65 g
    Gera kaina kasdien

    Van. sk. valg. ledai RIMI SMART, 120 ml /65 g

    0.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,92 €/kg

  • Lipni juostelė gaudyklė kandims BROS, 2vnt

    Lipni juostelė gaudyklė kandims BROS, 2vnt

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 155,28 €/kg

  • Gaz. kriaušių sidras BELLISSIMO, 5,5%, 0,75l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. kriaušių sidras BELLISSIMO, 5,5%, 0,75l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Malta kava be kof. RIMI GROUND COFFEE, 250 g
    -25%
    3
    74 €
    14,96 €/kg

    Malta kava be kof. RIMI GROUND COFFEE, 250 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/kg

  • Sūdyti kiaulienos lašiniai JUDRA, a.r., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūdyti kiaulienos lašiniai JUDRA, a.r., 1 kg

    11.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 11,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.28 kg 0.28kg

  • Grietinėlės standiklis DR. OETKER, 9 g
    0
    23 €
    25,56 €/kg

    Grietinėlės standiklis DR. OETKER, 9 g

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,33 €/kg

  • Skystas baliklis ACE COLORS, 1 l

    Skystas baliklis ACE COLORS, 1 l

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,52 €/l

  • Jogurtas vyšn.van. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas vyšn.van. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,250g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,56 €/kg

  • Sūrio skonio kukurūzų užkandis CHEETOS, 165g

    Sūrio skonio kukurūzų užkandis CHEETOS, 165g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,09 €/kg

  • Makaronai BARILLA SPAGHETTINI, 500 g

    Makaronai BARILLA SPAGHETTINI, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

Filtrai

Filtrai