Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vaflinis batonėlis KEXCHOKLAD, 60 g

    Vaflinis batonėlis KEXCHOKLAD, 60 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,50 €/kg

  • Prieskonių mišinys kiaulienai SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys kiaulienai SALDVA, 35g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,43 €/kg

  • Sk. priemonė RINGUVA PLIUS 3IN1, 20 sk., 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Sk. priemonė RINGUVA PLIUS 3IN1, 20 sk., 1 l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/l

  • Linų sėmenų aliejus NATURALISIMO, 500 ml
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Linų sėmenų aliejus NATURALISIMO, 500 ml

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,67 €/l

  • Skal.skys. ECODENTA MULTIFUNC,500ml
    4
    79 €
    9,58 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Skal.skys. ECODENTA MULTIFUNC,500ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/l

  • Skanėstas katėms su sūriu DREAMIES, 60 g
    1
    19 €
    19,83 €/kg

    Skanėstas katėms su sūriu DREAMIES, 60 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,50 €/kg

  • Šviežios ančiukų širdelės LAPINO PUOTA, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Šviežios ančiukų širdelės LAPINO PUOTA, 500 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,98 €/kg

  • Raudonojo vyno actas RIMI, 250 ml
    -30%
    1
    39 €
    5,56 €/l

    Raudonojo vyno actas RIMI, 250 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/l

  • RAMEN vermišelių sriuba NEOGURI RAMYUN, 120 g
    Gera kaina kasdien

    RAMEN vermišelių sriuba NEOGURI RAMYUN, 120 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,25 €/kg

  • Nagų lako valiklis acet.pagr., OREON, 125ml
    -30%
    1
    25 €
    10,00 €/l
    Gera kaina kasdien

    Nagų lako valiklis acet.pagr., OREON, 125ml

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,32 €/l

  • Desertas ZOTT MONTE TOP CUP, 70 g

    Desertas ZOTT MONTE TOP CUP, 70 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,57 €/kg

  • Avižinė košė su avietėmis ELOVENA, 210 g

    Avižinė košė su avietėmis ELOVENA, 210 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,00 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai SKANĖJA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ilgagrūdžiai ryžiai SKANĖJA, 500 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/kg

  • UDON makaronai AJI, 300g

    UDON makaronai AJI, 300g

    2.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Lėtai ruošta plėšyta kiauliena RIMI, 300g
    -25%
    4
    12 €
    13,73 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Lėtai ruošta plėšyta kiauliena RIMI, 300g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,30 €/kg

  • Grietinietis, 60g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grietinietis, 60g

    0.95 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,19 €

    Kaina už vienetą: 15,83 €/kg

  • Tamsi duona su rugiais, 1kg
    -20%
    4
    79 €
    4,79 €/kg
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Tamsi duona su rugiais, 1kg

    5.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Plikyta duona su miež. ir kanap. sėkl., 680g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Plikyta duona su miež. ir kanap. sėkl., 680g

    2.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,99 €

    Kaina už vienetą: 4,40 €/kg

  • Dribsniai KELLOGG'S CORN FLAKE, 375 g
    2
    79 €
    7,44 €/kg

    Dribsniai KELLOGG'S CORN FLAKE, 375 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,64 €/kg

  • Sūris MINI BABY BEL, 45 % rieb., 60 g

    Sūris MINI BABY BEL, 45 % rieb., 60 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,50 €/kg

  • Sūrio ir triufelių sk. lęšių trapučiai, 70g
    -25%
    1
    34 €
    19,14 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrio ir triufelių sk. lęšių trapučiai, 70g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,57 €/kg

  • Gr. paruoš. makaronai višt. sk. REEVA, 60 g
    Gera kaina kasdien

    Gr. paruoš. makaronai višt. sk. REEVA, 60 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,17 €/kg

  • Kepintų riešutų mišinys ARIMEX PREMIUM, 250 g
    5
    53 €
    22,12 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Kepintų riešutų mišinys ARIMEX PREMIUM, 250 g

    7.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,80 €/kg

  • Želė saldainiai HARIBO GOLDBEARS, 175 g
    1
    65 €
    9,43 €/kg

    Želė saldainiai HARIBO GOLDBEARS, 175 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,94 €/kg

  • Vyt. kiaulienos lazdelės CLASSIC, a. r., 70 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt. kiaulienos lazdelės CLASSIC, a. r., 70 g

    2.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,49 €

    Kaina už vienetą: 34,14 €/kg

  • K. r. KLAIPĖDOS kiaul. nugarinė, a. r., 100 g

    K. r. KLAIPĖDOS kiaul. nugarinė, a. r., 100 g

    1.54 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,79 €

    Kaina už vienetą: 15,40 €/kg

  • Šiukšlių maišai su virvele 60L,15 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Šiukšlių maišai su virvele 60L,15 vnt.

    2.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,14 €/vnt.

  • Atšaldyta kiaulienos mentė be kaulo, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Atšaldyta kiaulienos mentė be kaulo, 1 kg

    5.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Grietin.sk. duonos traškučiai BON CHANCE, 120
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Grietin.sk. duonos traškučiai BON CHANCE, 120

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,42 €/kg

  • Akvarelinis sąsiuvinis, A4, As-20, 20 l.
    Pagaminta Lietuvoje

    Akvarelinis sąsiuvinis, A4, As-20, 20 l.

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,49 €/vnt.

  • Saldainiai ROCHER, 200g
    2 ir daugiau
    -30%
    5
    80 €
    8,29 €
    29,00 €/kg

    Saldainiai ROCHER, 200g

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 41,45 €/kg

  • Granola su avietėmis ir braškėmis, 450 g
    Be pieno

    Granola su avietėmis ir braškėmis, 450 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,42 €/kg

  • Hig. paketai LIBRESSE ULTRA NIGHT EXTRA, 8vnt
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    77 €
    2,95 €
    0,22 €/vnt.

    Hig. paketai LIBRESSE ULTRA NIGHT EXTRA, 8vnt

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,37 €/vnt.

  • Žal. alyvuogės SELECT. BY RIMI, 345 g / 200 g
    -25%
    1
    87 €
    9,35 €/kg

    Žal. alyvuogės SELECT. BY RIMI, 345 g / 200 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,45 €/kg

  • S.kačių ėd. su jaut. PERFECT FIT STERIL, 750g
    4
    49 €
    5,99 €/kg

    S.kačių ėd. su jaut. PERFECT FIT STERIL, 750g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,65 €/kg

  • Virtos dešrelės RIMI, A, 210g
    -25%
    1
    27 €
    6,05 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos dešrelės RIMI, A, 210g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,05 €/kg

  • Vytintos FUET dešros užkandis a.r., 80g

    Vytintos FUET dešros užkandis a.r., 80g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,13 €/kg

  • Mikr.šl.langams MICROFIBRE SPONTEX, 1vnt

    Mikr.šl.langams MICROFIBRE SPONTEX, 1vnt

    2.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,85 €/vnt.

  • Marcipanas juodajame šokolade SKRIVERU, 150 g
    2 ir daugiau
    -30%
    2
    62 €
    3,75 €
    17,47 €/kg

    Marcipanas juodajame šokolade SKRIVERU, 150 g

    3.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,00 €/kg

  • Majonezas KĖDAINIŲ KONSERVAI PREMIUM,62%,430g
    Pagaminta Lietuvoje

    Majonezas KĖDAINIŲ KONSERVAI PREMIUM,62%,430g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,26 €/kg

Filtrai

Filtrai