Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • GAMTOS raug. pasukos su av. sėm., 0,7%, 0,5kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    GAMTOS raug. pasukos su av. sėm., 0,7%, 0,5kg

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/kg

  • Sv. laiškų sk. bulvių traškučiai LAYS, 120 g
    1
    59 €
    13,25 €/kg

    Sv. laiškų sk. bulvių traškučiai LAYS, 120 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,58 €/kg

  • Laiškiniai česnakai KOTANYI, 5g
    0
    83 €
    166,00 €/kg

    Laiškiniai česnakai KOTANYI, 5g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 238,00 €/kg

  • Jautienos nugaros pjausnys AGARAS, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jautienos nugaros pjausnys AGARAS, 200 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Juod. serb. uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod. serb. uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Saldainiai KREGŽDUTĖ, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai KREGŽDUTĖ, 1kg

    6.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,69 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Kanaliz. valiklis VERDANČIOS GRANULĖS, 250 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kanaliz. valiklis VERDANČIOS GRANULĖS, 250 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,16 €/kg

  • Juodieji pipirai TASTE FROM GARDEN, 70 g

    Juodieji pipirai TASTE FROM GARDEN, 70 g

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,00 €/kg

  • Hig.įklotai BELLA PANTY SOFT, 60 vnt
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    09 €
    3,49 €
    0,03 €/vnt.

    Hig.įklotai BELLA PANTY SOFT, 60 vnt

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Saldus aitr.papr. marinatas SANTA MARIA, 75g

    Saldus aitr.papr. marinatas SANTA MARIA, 75g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Virtos KLAIPĖDOS pien. dešrelės, a.r., 300g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos KLAIPĖDOS pien. dešrelės, a.r., 300g

    1.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,49 €

    Kaina už vienetą: 4,97 €/kg

  • Braškinis desertas ZOTT ZOTTIS, 115 g

    Braškinis desertas ZOTT ZOTTIS, 115 g

    0.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,78 €/kg

  • Klasik. sk. saldainiai SKRIVERU GOTINA, 250 g

    Klasik. sk. saldainiai SKRIVERU GOTINA, 250 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,56 €/kg

  • Adygėjos druska su žolelėmis SALDVA, 130 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Adygėjos druska su žolelėmis SALDVA, 130 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,15 €/kg

  • Paklotai kūdikiams SANASET, 60X60cm, 30 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Paklotai kūdikiams SANASET, 60X60cm, 30 vnt.

    8.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,29 €/vnt.

  • Čili paprikų mišinys, 1 kl., 70 g
    Rinkis sveikiau

    Čili paprikų mišinys, 1 kl., 70 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,43 €/kg

  • K. r. KLAIP. MAISTAS MĖGĖJŲ deš. II r. 1 kg

    K. r. KLAIP. MAISTAS MĖGĖJŲ deš. II r. 1 kg

    2.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 3,99 €

    Kaina už vienetą: 2,99 €/kg

  • Klasikinis SUSLAVIČIAUS pomid. padažas, 500g

    Klasikinis SUSLAVIČIAUS pomid. padažas, 500g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,58 €/kg

  • Sald.aitr. paprikų padažas RIMI PLANET, 700ml
    -35%
    3
    24 €
    4,63 €/l

    Sald.aitr. paprikų padažas RIMI PLANET, 700ml

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,13 €/l

  • Pikant. gruzdintos bulvių skiltelės RIMI, 1kg
    -30%
    3
    21 €
    3,21 €/kg

    Pikant. gruzdintos bulvių skiltelės RIMI, 1kg

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,59 €/kg

  • Griet.ir svog.sk. raud.lęšių trašk.OHO, 100 g
    Tinka veganams Pagaminta Lietuvoje

    Griet.ir svog.sk. raud.lęšių trašk.OHO, 100 g

    1.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,50 €/kg

  • Obuol., karamelės sk. avižinė košė RIMI, 55 g
    -25%
    0
    63 €
    11,45 €/kg

    Obuol., karamelės sk. avižinė košė RIMI, 55 g

    0.84 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,27 €/kg

  • Žolelių arbata ETNO KANAPIŲ MAGIJA, 30 g
    2
    09 €
    69,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žolelių arbata ETNO KANAPIŲ MAGIJA, 30 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,67 €/kg

  • Rūgštynių sriuba su rūkyta šonine KKF, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Rūgštynių sriuba su rūkyta šonine KKF, 480 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,85 €/kg

  • Rudieji ryžiai SKANĖJA, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Rudieji ryžiai SKANĖJA, 500 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Cinamonas ALVO, 100g

    Cinamonas ALVO, 100g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,90 €/kg

  • Melionai CANTALOUPE, 1 kg
    -20%
    2
    15 €
    2,15 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Melionai CANTALOUPE, 1 kg

    2.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,69 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.98 kg 0.98kg

  • Pomidorų padažas NAPOLETANA BARILLA, 400g

    Pomidorų padažas NAPOLETANA BARILLA, 400g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Tradic. majonezas KĖDAINIŲ KONSERVAI,40%,430g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tradic. majonezas KĖDAINIŲ KONSERVAI,40%,430g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,09 €/kg

  • Karališkasis mišinys RIMI, 150g
    -25%
    2
    21 €
    14,73 €/kg

    Karališkasis mišinys RIMI, 150g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,67 €/kg

  • Jūros dumblių užkandis su ait.papr.ZIGMAS, 5g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jūros dumblių užkandis su ait.papr.ZIGMAS, 5g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 130,00 €/kg

  • MICROB kabelis HAVIT 8610, 1 m

    MICROB kabelis HAVIT 8610, 1 m

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,59 €/vnt.

  • Sūd. atl. silkių filė be aliejaus RIMI, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sūd. atl. silkių filė be aliejaus RIMI, 150 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,93 €/kg

  • Indų ploviklis spanguolių kvapo CLERIT,500ml
    -25%
    0
    89 €
    1,78 €/l
    Gera kaina kasdien

    Indų ploviklis spanguolių kvapo CLERIT,500ml

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/l

  • Geriamoji obuolių braškių tyrė SMOOTHIE, 90 g

    Geriamoji obuolių braškių tyrė SMOOTHIE, 90 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,67 €/kg

  • Skystas skalbiklis TRI-BIO Colour, 1,42l
    Gera kaina kasdien

    Skystas skalbiklis TRI-BIO Colour, 1,42l

    9.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,54 €/l

  • Gel. tuno filė s. sul. S. BY RIMI, MSC, 200 g
    -25%
    4
    04 €
    28,86 €/kg
    Sertifikuota pagal MSC žūklės rajonų aplinkos apsaugos standartą Rinkis sveikiau

    Gel. tuno filė s. sul. S. BY RIMI, MSC, 200 g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,50 €/kg

  • Pomidorų skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g
    1
    59 €
    12,23 €/kg

    Pomidorų skonio bulvių traškučiai LAYS, 130 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,62 €/kg

  • Raudonojo kario pasta SANTA MARIA, 110g

    Raudonojo kario pasta SANTA MARIA, 110g

    4.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 38,64 €/kg

  • Vienkartinė kepsninė LOKKII, 600 g

    Vienkartinė kepsninė LOKKII, 600 g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/vnt.

Filtrai

Filtrai