Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Braškių užtepėlė PŪRE, 410 g

    Braškių užtepėlė PŪRE, 410 g

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,63 €/kg

  • Dan.šep. Jordan Step 0-2met.,ypač minkš.

    Dan.šep. Jordan Step 0-2met.,ypač minkš.

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/vnt.

  • Nėštumo testas CLEAR CHOICE ONE, juost., 1vnt
    2 ir daugiau
    -40%
    0
    95 €
    1,59 €
    0,95 €/vnt.

    Nėštumo testas CLEAR CHOICE ONE, juost., 1vnt

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/vnt.

  • Grietinėlė RASA, UHT, 35 % rieb., 200 g

    Grietinėlė RASA, UHT, 35 % rieb., 200 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,95 €/kg

  • Obuolių, bananų tyrelė KUBUŠ, 100 %, 100 g

    Obuolių, bananų tyrelė KUBUŠ, 100 %, 100 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

  • Šokoladiniai sausainiai OREO, 44 g
    0
    66 €
    15,00 €/kg

    Šokoladiniai sausainiai OREO, 44 g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,59 €/kg

  • Šokoladiniai sausainiai RIMI SMART, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Šokoladiniai sausainiai RIMI SMART, 160 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,06 €/kg

  • Šokolad. sk. pieno gėrimas su vit. RASA,200ml

    Šokolad. sk. pieno gėrimas su vit. RASA,200ml

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,45 €/l

  • Padažas SANTA MARIA WOK PAD THAI, 150g

    Padažas SANTA MARIA WOK PAD THAI, 150g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,93 €/kg

  • Skrudinti, smulkinti žemės riešutai RIMI, 90g
    -40%
    3
    29 €
    36,56 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Skrudinti, smulkinti žemės riešutai RIMI, 90g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 61,00 €/kg

  • Chunky salsa padažas SANTA MARIA, 230 g

    Chunky salsa padažas SANTA MARIA, 230 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,35 €/kg

  • Šald. smulk. TOTORIŠKA lašišiena ZIGMAS, 500g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šald. smulk. TOTORIŠKA lašišiena ZIGMAS, 500g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,98 €/kg

  • Skrud.česn.pipirų mišinys SANTA MARIA, 80g

    Skrud.česn.pipirų mišinys SANTA MARIA, 80g

    6.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,63 €/kg

  • Viso grūdo ruginiai miltai MALSENA, 1,75 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo ruginiai miltai MALSENA, 1,75 kg

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,02 €/kg

  • Universalus prieskonių mišinys, 200g
    Pagaminta Lietuvoje

    Universalus prieskonių mišinys, 200g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,45 €/kg

  • Šalt. rūkytas KLASIKINIS saliamis, a.r., 200g
    2
    99 €
    14,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šalt. rūkytas KLASIKINIS saliamis, a.r., 200g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,95 €/kg

  • Apk. šprotai pomidorų padaže RIMI SMART,240 g

    Apk. šprotai pomidorų padaže RIMI SMART,240 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,54 €/kg

  • Žirklės Centrum 20cm

    Žirklės Centrum 20cm

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,95 €/vnt.

  • Apelsinai sultims Valencia 1 kl. 1,5 kg
    -20%
    2
    39 €
    1,59 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Apelsinai sultims Valencia 1 kl. 1,5 kg

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/kg

  • Sausainiai su šok. ir sald. DIETNATURE, 125 g
    Be cukraus Be pieno Tinka vegetarams

    Sausainiai su šok. ir sald. DIETNATURE, 125 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,32 €/kg

  • Keptų bulvių prieskoniai SAUDA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Keptų bulvių prieskoniai SAUDA, 100g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,30 €/kg

  • Steril. ban. pieno gėrimas MIAU, 2,3%, 0,45l
    Pagaminta Lietuvoje

    Steril. ban. pieno gėrimas MIAU, 2,3%, 0,45l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

  • Alus VILKMERGĖS PREMIUM 5 %, 0,568 l sk.
    Pagaminta Lietuvoje

    Alus VILKMERGĖS PREMIUM 5 %, 0,568 l sk.

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,08 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Keturių rūšių grūdų dribsniai RIMI, 500 g
    -25%
    0
    89 €
    1,78 €/kg
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Keturių rūšių grūdų dribsniai RIMI, 500 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/kg

  • Šviežias triušis LAPINO PUOTA, 1 kg

    Šviežias triušis LAPINO PUOTA, 1 kg

    12.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 12,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.4 kg 1.4kg

  • LIETUVIŠKA silkių filė aliej. NORVELITA, 210g
    Pagaminta Lietuvoje

    LIETUVIŠKA silkių filė aliej. NORVELITA, 210g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,54 €/kg

  • BOCMANO silkių filė meks. pad. ZIGMAS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    BOCMANO silkių filė meks. pad. ZIGMAS, 300 g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Puršk.oro gaiv.Botanica greipfrutų236ml

    Puršk.oro gaiv.Botanica greipfrutų236ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,62 €/l

  • Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 36g

    Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 36g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 96,94 €/kg

  • Vaik.dant.šep., JORDAN STEP 6-9 SOFT, 1vnt.

    Vaik.dant.šep., JORDAN STEP 6-9 SOFT, 1vnt.

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/vnt.

  • Mot.puršk.dez., REXONA CRYSTAL DIAM., 150ml

    Mot.puršk.dez., REXONA CRYSTAL DIAM., 150ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,60 €/l

  • Traškūs krekeriai su druska ELEPHANT, 80 g

    Traškūs krekeriai su druska ELEPHANT, 80 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,38 €/kg

  • VILKMERGĖS sidras CRAFT, 5,4 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    VILKMERGĖS sidras CRAFT, 5,4 %, 0,5 l

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Mėtų skonio saldainiai TIC TAC, 18g

    Mėtų skonio saldainiai TIC TAC, 18g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 60,56 €/kg

  • Mės. prieskoniai su žolel., SANTA MARIA, 20g

    Mės. prieskoniai su žolel., SANTA MARIA, 20g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,50 €/kg

  • Juod. arbata su mišk. uog. RIMI, 20 vnt. 40 g
    -30%
    1
    74 €
    43,50 €/kg

    Juod. arbata su mišk. uog. RIMI, 20 vnt. 40 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • Žalioji arbata su pipirmėte RIMI, 40 g
    -30%
    1
    74 €
    43,50 €/kg

    Žalioji arbata su pipirmėte RIMI, 40 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • B.s.vynas RUPPERTSBERGER GEWURZTRAMINER,0,75
    Pagaminta Vokietijoje

    B.s.vynas RUPPERTSBERGER GEWURZTRAMINER,0,75

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/l

  • Saldainiai NUTS, 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai NUTS, 1kg

    7.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Sūrio sk. spraginamieji kukurūzai MOGYI, 100g

    Sūrio sk. spraginamieji kukurūzai MOGYI, 100g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

Filtrai

Filtrai