Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • M puskojinės ORI STAR 40d NEUTRO

    M puskojinės ORI STAR 40d NEUTRO

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Margarinas su sviestu PIENIŲ VASARA, 40%,400g

    Margarinas su sviestu PIENIŲ VASARA, 40%,400g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Prezervatyvai DUREX PLEASUREMAX, 3 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    63 €
    4,39 €
    0,88 €/vnt.

    Prezervatyvai DUREX PLEASUREMAX, 3 vnt.

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,46 €/vnt.

  • Ypatingas pomidorų padažas KKF, 720g
    2
    09 €
    2,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Ypatingas pomidorų padažas KKF, 720g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,15 €/kg

  • Rausv.sausas vynas SENSI TUA ROSA,12,5%,0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Rausv.sausas vynas SENSI TUA ROSA,12,5%,0,75l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,65 €/l

  • Bulvių tešla didžkukuliams, 1 kg
    -30%
    1
    32 €
    1,32 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Bulvių tešla didžkukuliams, 1 kg

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/kg

  • Tams. šokoladas nesk.rieš., RITTER SPORT, 100

    Tams. šokoladas nesk.rieš., RITTER SPORT, 100

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Svanų druska SALDVA, 110 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Svanų druska SALDVA, 110 g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,09 €/kg

  • Adygėjos druska su česnakais SALDVA, 130 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Adygėjos druska su česnakais SALDVA, 130 g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,62 €/kg

  • Lūpų balzamas NIVEA ESSENTIAL CARE, 4,8 g
    2
    99 €
    598,00 €/kg

    Lūpų balzamas NIVEA ESSENTIAL CARE, 4,8 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 818,00 €/kg

  • D.šepet. JORDAN TARGET SENSIT.ULTRASOFT,1vnt.

    D.šepet. JORDAN TARGET SENSIT.ULTRASOFT,1vnt.

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,39 €/vnt.

  • Džiovintos slyvos be kauliukų SEEBERGER, 200g

    Džiovintos slyvos be kauliukų SEEBERGER, 200g

    7.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,95 €/kg

  • Šokol. sk. kukurūzų spragėsiai POPHOUSE, 180g

    Šokol. sk. kukurūzų spragėsiai POPHOUSE, 180g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Lydytas sūris su EMENTALIO sūriu, 200 g

    Lydytas sūris su EMENTALIO sūriu, 200 g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,75 €/kg

  • Prezervatyvai LIFESTYLES PLAY ,3 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    41 €
    2,35 €
    0,47 €/vnt.

    Prezervatyvai LIFESTYLES PLAY ,3 vnt.

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,78 €/vnt.

  • Mot.vienk.skust.BIC M.SOLEIL COLOUR,4vnt

    Mot.vienk.skust.BIC M.SOLEIL COLOUR,4vnt

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,25 €/vnt.

  • Prieskonių mišinys BURRITO SANTA MARIA, 28 g

    Prieskonių mišinys BURRITO SANTA MARIA, 28 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,21 €/kg

  • Vorčesterio padažas VITANA, 160 ml

    Vorčesterio padažas VITANA, 160 ml

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,71 €/kg

  • Gaivusis energinis gėrimas RED BULL, 355ml
    1
    59 €
    4,48 €/l

    Gaivusis energinis gėrimas RED BULL, 355ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,45 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kviečių gemalai MALSENA, 200 g
    0
    62 €
    3,10 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Kviečių gemalai MALSENA, 200 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,45 €/kg

  • Karamelė RIMI SMART JŪROS VĖŽELIAI, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Karamelė RIMI SMART JŪROS VĖŽELIAI, 100 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,90 €/kg

  • Dražė RŪTA ŽARA, 100 g
    2 ir daugiau
    -30%
    2
    02 €
    2,89 €
    20,20 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Dražė RŪTA ŽARA, 100 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,90 €/kg

  • Gazuotas gaivusis gėrimas SPRITE ZERO, 1,5 l
    Be cukraus
    Gera kaina kasdien

    Gazuotas gaivusis gėrimas SPRITE ZERO, 1,5 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Skutimosi putos GILLETTE SENSITIVE, 200+100ml

    Skutimosi putos GILLETTE SENSITIVE, 200+100ml

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,63 €/l

  • Mar. pjaustyti agurkai SPILVA, 680 g / 350 g

    Mar. pjaustyti agurkai SPILVA, 680 g / 350 g

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,83 €/kg

  • Atšaldyta jautienos nugarinė be kaulo, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Atšaldyta jautienos nugarinė be kaulo, 1 kg

    15.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 15,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Anakardžių riešutai RIMI, 700 g
    -25%
    7
    87 €
    11,24 €/kg

    Anakardžių riešutai RIMI, 700 g

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

  • Šiukšlių maišai CLERIT, 35 l, 50 vnt.
    Gera kaina kasdien

    Šiukšlių maišai CLERIT, 35 l, 50 vnt.

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,03 €/vnt.

  • Tualetinis popierius RIMI, 4 ritinėl.
    -25%
    1
    01 €
    0,25 €/vnt.

    Tualetinis popierius RIMI, 4 ritinėl.

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,34 €/vnt.

  • Batonėlis su mėlyn. BLUEBERRY MUFFIN, 4 x 35g
    Tinka veganams Tinka vegetarams

    Batonėlis su mėlyn. BLUEBERRY MUFFIN, 4 x 35g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Rauginti agurkai RIMI, 1 kg/ 600 g
    -30%
    1
    74 €
    2,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Rauginti agurkai RIMI, 1 kg/ 600 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,15 €/kg

  • Brašk. plomb. su varškės įd. DADU, 85 ml/ 42g
    Pagaminta Lietuvoje

    Brašk. plomb. su varškės įd. DADU, 85 ml/ 42g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,57 €/kg

  • Lazanijos lakštai SALLING, 500 g
    -30%
    1
    39 €
    2,78 €/kg

    Lazanijos lakštai SALLING, 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Gaiv. gėr. PIN. & PASS. FRUIT SUN365, 750 ml
    4
    79 €
    6,39 €/l

    Gaiv. gėr. PIN. & PASS. FRUIT SUN365, 750 ml

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kokosų gėrimas SALLING, 8 % rieb., 400 ml
    -35%
    1
    03 €
    2,57 €/l

    Kokosų gėrimas SALLING, 8 % rieb., 400 ml

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,97 €/l

  • Vanil. ledai DADU MAŽIAU CUKR. 40 g / 85 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanil. ledai DADU MAŽIAU CUKR. 40 g / 85 ml

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,75 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA MEZZI RIGATONI, 500 g
    1
    29 €
    2,58 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA MEZZI RIGATONI, 500 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,38 €/kg

  • Šviežios kiaulienos dešrelės RIMI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviežios kiaulienos dešrelės RIMI, 400 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/kg

  • Sausainiai su šok. rieš. BEATOS VIRTUVĖ 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai su šok. rieš. BEATOS VIRTUVĖ 150g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Šokol. desertas su lazd. rieš. MONTE MAX,100g

    Šokol. desertas su lazd. rieš. MONTE MAX,100g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,90 €/kg

Filtrai

Filtrai