Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Grietinin. saldainiai WERTHER'S ORIGINAL, 50g
    0
    63 €
    12,60 €/kg

    Grietinin. saldainiai WERTHER'S ORIGINAL, 50g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,80 €/kg

  • Ekologiškas obuolių actas BIONATURALIS, 300ml
    Ekologiškas

    Ekologiškas obuolių actas BIONATURALIS, 300ml

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,23 €/l

  • Bekono sk. bulvių traškučiai ESTRELLA, 180g
    1
    59 €
    8,83 €/kg

    Bekono sk. bulvių traškučiai ESTRELLA, 180g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,72 €/kg

  • Jautienos antrekoto pjausnys AGARAS, 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jautienos antrekoto pjausnys AGARAS, 260 g

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,81 €/kg

  • Kramtomoji guma ORBIT WHITE STRAWBERRY, 14g

    Kramtomoji guma ORBIT WHITE STRAWBERRY, 14g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,86 €/kg

  • Kaukazietiškas priekonių mišinys SALDVA, 25g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kaukazietiškas priekonių mišinys SALDVA, 25g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,60 €/kg

  • Prieskonių mišinys maltai mėsai SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys maltai mėsai SALDVA, 35g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,71 €/kg

  • Prieskonių mišinys picai SALDVA, 25g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys picai SALDVA, 25g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,60 €/kg

  • Prieskonių miš.sriuboms, padažams SALDVA,35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių miš.sriuboms, padažams SALDVA,35g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • BOCMANO silkių filė su svogūnais ZIGMAS, 300g
    Pagaminta Lietuvoje

    BOCMANO silkių filė su svogūnais ZIGMAS, 300g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Sausainiai be glitimo GULLON MARIA, 380g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Tinka vegetarams

    Sausainiai be glitimo GULLON MARIA, 380g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/kg

  • Datulės be kauliukų SEEBERGER, 200 g
    Rinkis sveikiau

    Datulės be kauliukų SEEBERGER, 200 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,95 €/kg

  • Ekologiški upėtakių ikrai I LOVE ECO, 80 g
    -30%
    8
    04 €
    100,50 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiški upėtakių ikrai I LOVE ECO, 80 g

    11.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 143,63 €/kg

  • Juod.šokolad.85 % VALOR su saldikliais, 100 g
    Tinka veganams Be cukraus Be glitimo Tinka vegetarams

    Juod.šokolad.85 % VALOR su saldikliais, 100 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,90 €/kg

  • Higien.pak.Teens Sensitive Ultra soft,10
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    37 €
    2,29 €
    0,14 €/vnt.

    Higien.pak.Teens Sensitive Ultra soft,10

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,23 €/vnt.

  • Skanėstas katėms su lašiša DREAMIES, 60 g
    1
    19 €
    19,83 €/kg

    Skanėstas katėms su lašiša DREAMIES, 60 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,50 €/kg

  • Ryžiai su triušien., cukin. MARMALUZI, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ryžiai su triušien., cukin. MARMALUZI, 190 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,53 €/kg

  • Eko.arb.gėrimas SUN365 KOMBUCHA MELISSA H.,1l
    2
    89 €
    2,89 €/l
    Ekologiškas

    Eko.arb.gėrimas SUN365 KOMBUCHA MELISSA H.,1l

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,69 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ryžiai BASMATI BOSTO, 4 x 125 g

    Ryžiai BASMATI BOSTO, 4 x 125 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,78 €/kg

  • Vaisinė arbata RIMI SMART, 40 g
    Gera kaina kasdien

    Vaisinė arbata RIMI SMART, 40 g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,25 €/kg

  • Barščiai su baravykais KKF, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Barščiai su baravykais KKF, 480 g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,44 €/kg

  • Ekologiškas paviršių valiklis BALANCE, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas paviršių valiklis BALANCE, 500ml

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/l

  • Dribsnių batonėlis NESTLE CINI MINIS, 25 g

    Dribsnių batonėlis NESTLE CINI MINIS, 25 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,00 €/kg

  • Šaltalankių arbata su imbieru SKANOVĖ, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltalankių arbata su imbieru SKANOVĖ, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Vafliai su lazdynų riešutų įdaru HAPPY, 100 g

    Vafliai su lazdynų riešutų įdaru HAPPY, 100 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,90 €/kg

  • Mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 290 g

    Mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 290 g

    6.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,90 €/kg

  • SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    SKANDINAVIŠKA silkių filė EDEGA, 200 g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,95 €/kg

  • Higienin.paketai LIBRESSE ULTRA LONG 16 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    09 €
    3,49 €
    0,13 €/vnt.

    Higienin.paketai LIBRESSE ULTRA LONG 16 vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,22 €/vnt.

  • Mar. agurk. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 660 g / 330 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mar. agurk. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 660 g / 330 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,55 €/kg

  • Raud.saus.vynas LES MOUGEOTTES PINOT, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Raud.saus.vynas LES MOUGEOTTES PINOT, 0,75l

    11.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,85 €/l

  • Saulėgrąžų sėklos RIMI juod.,kepintos, 300g
    -30%
    2
    09 €
    6,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saulėgrąžų sėklos RIMI juod.,kepintos, 300g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • GAMTOS RIAŽENKA raug.pieno gėrimas,3,2%,0,5kg
    Pagaminta Lietuvoje

    GAMTOS RIAŽENKA raug.pieno gėrimas,3,2%,0,5kg

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/kg

  • Kvapieji pipirai SAUDA, 100g

    Kvapieji pipirai SAUDA, 100g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,90 €/kg

  • Alyvuogių aliejus GRANDE ULIVETO, 1 l
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus GRANDE ULIVETO, 1 l

    19.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,09 €/l

  • Garstyčios su medumi SELECTION BY RIMI, 235g
    -25%
    2
    62 €
    11,15 €/kg

    Garstyčios su medumi SELECTION BY RIMI, 235g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,85 €/kg

  • Maltas mairūnas KOTANYI, 6g
    0
    83 €
    138,33 €/kg

    Maltas mairūnas KOTANYI, 6g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 198,33 €/kg

  • Priesk.miš., CHILI CON CARNESANTA MARIA, 28 g

    Priesk.miš., CHILI CON CARNESANTA MARIA, 28 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,50 €/kg

  • K. r. dešrelės MEDŽIOTOJŲ PREMIUM, a. r.,200g
    Pagaminta Lietuvoje

    K. r. dešrelės MEDŽIOTOJŲ PREMIUM, a. r.,200g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,45 €/kg

  • Juod. pipirai, citrinos SELECTION BY RIMI, 35
    -30%
    2
    44 €
    69,71 €/kg

    Juod. pipirai, citrinos SELECTION BY RIMI, 35

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,71 €/kg

  • Sausas putojantis vynas CIELO PROSECCO, 0,75l
    Pagaminta Italijoje

    Sausas putojantis vynas CIELO PROSECCO, 0,75l

    9.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,92 €/l

Filtrai

Filtrai