Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Apelsinų skonio želė ZOTT GALARETKA, 175 g

    Apelsinų skonio želė ZOTT GALARETKA, 175 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,66 €/kg

  • Makaronai RIMI PENNE, 500 g
    -25%
    0
    89 €
    1,78 €/kg

    Makaronai RIMI PENNE, 500 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,38 €/kg

  • Ekologiškas mangas, 1vnt
    -20%
    2
    71 €
    6,77 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiškas mangas, 1vnt

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,47 €/kg

  • Kukurūzų trap.balt.svogūnų sk. SG, 60 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Kukurūzų trap.balt.svogūnų sk. SG, 60 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,17 €/kg

  • Šašlykų prieskoniai SANTA MARIA, 100g

    Šašlykų prieskoniai SANTA MARIA, 100g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

  • Higieniniai įklotai LIBRESSE NORMAL, 58 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    27 €
    3,79 €
    0,04 €/vnt.

    Higieniniai įklotai LIBRESSE NORMAL, 58 vnt.

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

  • Nėštumo testas CLEAR CHOICE ONE, juost., 1vnt
    2 ir daugiau
    -40%
    0
    95 €
    1,59 €
    0,95 €/vnt.

    Nėštumo testas CLEAR CHOICE ONE, juost., 1vnt

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/vnt.

  • Žolelių arbata LOYD WARMING LEMON, 20 pak.

    Žolelių arbata LOYD WARMING LEMON, 20 pak.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 74,75 €/kg

  • Saldūs kukurūzų traškučiai MORKŪNAS, 80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldūs kukurūzų traškučiai MORKŪNAS, 80 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,13 €/kg

  • Gazuotas gėrimas FANTA, 330ml

    Gazuotas gėrimas FANTA, 330ml

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Rūkyto sūrio lazdelės 100g

    Rūkyto sūrio lazdelės 100g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,90 €/kg

  • Avižinė košė su vyšniomis RIMI, 55 g
    -25%
    0
    63 €
    11,45 €/kg

    Avižinė košė su vyšniomis RIMI, 55 g

    0.84 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,27 €/kg

  • Arb. ir ob. valg. ledai PIRULO, 73 ml / 67 g

    Arb. ir ob. valg. ledai PIRULO, 73 ml / 67 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,78 €/kg

  • Skrud. saulėgrąžos YES su sūrio priesk., 90 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Skrud. saulėgrąžos YES su sūrio priesk., 90 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,11 €/kg

  • Žuvies kukuliai RIMI SMART pom.pad.,240g
    Gera kaina kasdien

    Žuvies kukuliai RIMI SMART pom.pad.,240g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,13 €/kg

  • Kavos pupelės PAULIG CLASSIC CREMA, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės PAULIG CLASSIC CREMA, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Hig. įklotai LIBRESSE DUO PACK NORMAL, 40vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    49 €
    2,49 €
    0,04 €/vnt.

    Hig. įklotai LIBRESSE DUO PACK NORMAL, 40vnt.

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • ROKIŠKIO NAMINIS kefyras, 2,5 % rieb., 0,9 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    ROKIŠKIO NAMINIS kefyras, 2,5 % rieb., 0,9 kg

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,72 €/kg

  • Džiovinti obuoliai ARIMEX, 200g
    Gera kaina kasdien

    Džiovinti obuoliai ARIMEX, 200g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,95 €/kg

  • Liniuotė Centrum 30cm

    Liniuotė Centrum 30cm

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,89 €/vnt.

  • Troškinta kiauliena RIMI, 250g
    -35%
    2
    20 €
    8,80 €/kg

    Troškinta kiauliena RIMI, 250g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,56 €/kg

  • Besėklės razinos AWAKE, 400 g
    -25%
    1
    42 €
    3,55 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Besėklės razinos AWAKE, 400 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Riešutų mišinys RIMI, 150g
    -25%
    2
    89 €
    19,27 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Riešutų mišinys RIMI, 150g

    3.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,67 €/kg

  • Šal. pica be gliu. RISTORANTE MOZZARELLA,370g
    4
    19 €
    11,32 €/kg
    Be glitimo

    Šal. pica be gliu. RISTORANTE MOZZARELLA,370g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,19 €/kg

  • Apk. šprotai pomidorų padaže RIMI SMART,240 g

    Apk. šprotai pomidorų padaže RIMI SMART,240 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,54 €/kg

  • Stikliniai makaronai SANTA MARIA, 100g

    Stikliniai makaronai SANTA MARIA, 100g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,90 €/kg

  • Juodoji druska SELECTION BY RIMI, 100g
    -35%
    2
    40 €
    24,00 €/kg

    Juodoji druska SELECTION BY RIMI, 100g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,90 €/kg

  • Želė saldainiai RIMI (dideli kirminai), 200g
    -25%
    1
    12 €
    5,60 €/kg

    Želė saldainiai RIMI (dideli kirminai), 200g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,45 €/kg

  • Keptų bulvių prieskoniai SAUDA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Keptų bulvių prieskoniai SAUDA, 100g

    0.93 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,30 €/kg

  • Silkių filė be aliej. ZIGMAS MATES, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė be aliej. ZIGMAS MATES, 190 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,68 €/kg

  • Biskvitinis batonėlis gl.juod.šok. RIMI, 30g
    Gera kaina kasdien

    Biskvitinis batonėlis gl.juod.šok. RIMI, 30g

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,67 €/kg

  • Plėš. Mocarel. sūrio lazdel. CHEESUPERS, 80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Plėš. Mocarel. sūrio lazdel. CHEESUPERS, 80 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,13 €/kg

  • Tualetinis popierius RIMI, 4 ritinėl.
    -25%
    1
    01 €
    0,25 €/vnt.

    Tualetinis popierius RIMI, 4 ritinėl.

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,34 €/vnt.

  • Šviežios kiaulienos dešrelės RIMI, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviežios kiaulienos dešrelės RIMI, 400 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,72 €/kg

  • Atšaldyta jautienos nugarinė be kaulo, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Atšaldyta jautienos nugarinė be kaulo, 1 kg

    15.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 15,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Šald. smulk. TOTORIŠKA lašišiena ZIGMAS, 500g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šald. smulk. TOTORIŠKA lašišiena ZIGMAS, 500g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,98 €/kg

  • Vaik.dant.šep., JORDAN STEP 6-9 SOFT, 1vnt.

    Vaik.dant.šep., JORDAN STEP 6-9 SOFT, 1vnt.

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,19 €/vnt.

  • Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 36g

    Malti juodieji pipirai SANTA MARIA, 36g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 96,94 €/kg

  • Viso grūdo ruginiai miltai MALSENA, 1,75 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Viso grūdo ruginiai miltai MALSENA, 1,75 kg

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,02 €/kg

  • Mot.puršk.dez., REXONA CRYSTAL DIAM., 150ml

    Mot.puršk.dez., REXONA CRYSTAL DIAM., 150ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,60 €/l

Filtrai

Filtrai