Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Vytinta dešra PEPPERONI BIOVELA, a. r., 90 g
    1
    89 €
    21,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vytinta dešra PEPPERONI BIOVELA, a. r., 90 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,22 €/kg

  • Ekol. aštri veg. pupel. sriuba ACTIVUS, 400 g
    1
    35 €
    3,37 €/kg
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams

    Ekol. aštri veg. pupel. sriuba ACTIVUS, 400 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,87 €/kg

  • Mėtos vazonėlyje, vnt
    Pagaminta Lietuvoje

    Mėtos vazonėlyje, vnt

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 94,50 €/kg

  • Kruasanas su šokoladu, 80 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kruasanas su šokoladu, 80 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,88 €/kg

  • Kiaušininiai makaronai SANTA MARIA, 250 g

    Kiaušininiai makaronai SANTA MARIA, 250 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,36 €/kg

  • Gazuotas gaivusis gėrimas COCA-COLA, 6x0,33 l

    Gazuotas gaivusis gėrimas COCA-COLA, 6x0,33 l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,77 €/l

    Užstatas už tarą: 0,60 €

  • Mar.MEKSIKIETIŠKI kiaul.spr. kepsneliai, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mar.MEKSIKIETIŠKI kiaul.spr. kepsneliai, 400g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/kg

  • Atšald. kiaulienos kaulų rink. sriubai, 1 kg
    Gera kaina kasdien

    Atšald. kiaulienos kaulų rink. sriubai, 1 kg

    1.19 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,19 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.2 kg 1.2kg

  • Negazuotas šaltinio vanduo RIMI, 750ml
    -30%
    0
    59 €
    0,79 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negazuotas šaltinio vanduo RIMI, 750ml

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,13 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šampūnas SYOSS Keratin Hair Perfection 4
    4
    49 €
    10,20 €/l

    Šampūnas SYOSS Keratin Hair Perfection 4

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,02 €/l

  • Beržų sula su citrinomis MAGNUM, 750 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Beržų sula su citrinomis MAGNUM, 750 ml

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,45 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Tekila AGAVITA BLANCO, 38 %, 0,7l

    Tekila AGAVITA BLANCO, 38 %, 0,7l

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,13 €/l

  • Rudieji BASMATI ryžiai BOSTO, 4 x 125 g

    Rudieji BASMATI ryžiai BOSTO, 4 x 125 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,98 €/kg

  • Ekol. jogurtas su gran., grūd. BIOS,3,2%,200g
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. jogurtas su gran., grūd. BIOS,3,2%,200g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Kietojo sūrio užtepėlė su česnakais KKF, 280g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kietojo sūrio užtepėlė su česnakais KKF, 280g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,18 €/kg

  • Citrinų sk.stal. vanduo, VICHY CLASSIQUE, 1,5

    Citrinų sk.stal. vanduo, VICHY CLASSIQUE, 1,5

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,63 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Varškė VANILA PRESIDENT, 1kg

    Varškė VANILA PRESIDENT, 1kg

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/kg

  • Žemės riešutų kremas ALVO, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutų kremas ALVO, 1 kg

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,99 €/kg

  • Šunų skanėstai PEDIGREE MARKIES, 150 g
    1
    36 €
    9,07 €/kg

    Šunų skanėstai PEDIGREE MARKIES, 150 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,93 €/kg

  • Kaimiški riestainiai JAVINĖ, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Kaimiški riestainiai JAVINĖ, 300 g

    2.02 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,89 €

    Kaina už vienetą: 6,73 €/kg

  • Persikų puselės sirupe RIMI, 820 g / 470 g
    -30%
    2
    20 €
    4,68 €/kg
    Gera kaina kasdien

    Persikų puselės sirupe RIMI, 820 g / 470 g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,70 €/kg

  • Karam. sk. ledai su kar. įd. DADU, 800ml/452g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karam. sk. ledai su kar. įd. DADU, 800ml/452g

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,57 €/kg

  • Čiobreliai KOTANYI, 14g
    0
    83 €
    59,29 €/kg

    Čiobreliai KOTANYI, 14g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 85,00 €/kg

  • Raud.sausas vynas CROIX DE MONT, 14%, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Raud.sausas vynas CROIX DE MONT, 14%, 0,75l

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,65 €/l

  • Skystojo muilo papildymas DOVE FRESH, 500ml
    3
    49 €
    6,98 €/l

    Skystojo muilo papildymas DOVE FRESH, 500ml

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,38 €/l

  • Sausainiai APPLE PIE RIMI, 200 g
    -30%
    2
    09 €
    10,45 €/kg

    Sausainiai APPLE PIE RIMI, 200 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,95 €/kg

  • Miltų mišinys BALVITEN MIX FLOUR, 1 kg
    -25%
    3
    29 €
    3,29 €/kg
    Be glitimo

    Miltų mišinys BALVITEN MIX FLOUR, 1 kg

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,39 €/kg

  • Margarinas su sviestu PIENIŲ VASARA, 40%,400g

    Margarinas su sviestu PIENIŲ VASARA, 40%,400g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Higien.įklotai LIBRESSE NORMAL NATURAL,58vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    21 €
    3,69 €
    0,04 €/vnt.

    Higien.įklotai LIBRESSE NORMAL NATURAL,58vnt.

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,06 €/vnt.

  • Mar. agurk. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 660 g / 330 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Mar. agurk. KĖDAINIŲ KONSERVAI, 660 g / 330 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,55 €/kg

  • Zefyriniai saldainiai RIMI, 300g
    2 ir daugiau
    -30%
    1
    39 €
    1,99 €
    4,63 €/kg

    Zefyriniai saldainiai RIMI, 300g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,63 €/kg

  • Malti juodieji pipirai SALDVA, 25g

    Malti juodieji pipirai SALDVA, 25g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,00 €/kg

  • Desertas TIRAMISU DOLCE ITALIA, 500 g

    Desertas TIRAMISU DOLCE ITALIA, 500 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,98 €/kg

  • Ilgagrūdžiai ryžiai SKANĖJA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ilgagrūdžiai ryžiai SKANĖJA, 500 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/kg

  • Stiklinis dangtis GOODCOOK, 24 cm

    Stiklinis dangtis GOODCOOK, 24 cm

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,59 €/vnt.

  • Cinamono lazdelės KOTANYI, 17g
    1
    59 €
    132,50 €/kg

    Cinamono lazdelės KOTANYI, 17g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 190,83 €/kg

  • Saldainiai CHEWITS XTREME SOUR APPLE, 34 g

    Saldainiai CHEWITS XTREME SOUR APPLE, 34 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,12 €/kg

  • Put.pus.saldus vynas DONELLI LAMBRUSCO, 0,75l
    Ekologiškas Pagaminta Italijoje

    Put.pus.saldus vynas DONELLI LAMBRUSCO, 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Modenos balzaminis actas BELL SILVER, 250 ml

    Modenos balzaminis actas BELL SILVER, 250 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,96 €/l

  • Skutimosi putos GILLETTE SENSITIVE, 200+100ml

    Skutimosi putos GILLETTE SENSITIVE, 200+100ml

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,63 €/l

Filtrai

Filtrai