Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Saul. džiov. Pom. aliejuje CITRES, 500g/290 g

    Saul. džiov. Pom. aliejuje CITRES, 500g/290 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,10 €/kg

  • Prezervatyvai DUREX ELITE, 3 vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    51 €
    4,19 €
    0,84 €/vnt.

    Prezervatyvai DUREX ELITE, 3 vnt.

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,40 €/vnt.

  • B.saus.vyn. L.ESCHENAUER CHARD., 13,5%, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje
    Savam Barui

    B.saus.vyn. L.ESCHENAUER CHARD., 13,5%, 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Raudonos fasuotos slyvos, 500g
    Rinkis sveikiau

    Raudonos fasuotos slyvos, 500g

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,49 €

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Riešutų ir uogų mišinys Trail RIMI, 500 g

    Riešutų ir uogų mišinys Trail RIMI, 500 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,98 €/kg

  • Kav. pup. GUATEMALA SELECTION BY RIMI, 1 kg
    -25%
    17
    24 €
    17,24 €/kg

    Kav. pup. GUATEMALA SELECTION BY RIMI, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Higien. paketai LIBRESSE ULTRA NORMAL, 10vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    1
    31 €
    2,19 €
    0,13 €/vnt.

    Higien. paketai LIBRESSE ULTRA NORMAL, 10vnt.

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,22 €/vnt.

  • Kasdieninis mišinys ARIMEX, 300g

    Kasdieninis mišinys ARIMEX, 300g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

  • Kon. kačių ėd. GOURMET DELIGHT, su žuv., 85 g
    -25%
    0
    74 €
    8,71 €/kg

    Kon. kačių ėd. GOURMET DELIGHT, su žuv., 85 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,65 €/kg

  • Česnakų granulės RIMI SMART, 30 g
    Gera kaina kasdien

    Česnakų granulės RIMI SMART, 30 g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,67 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis SNICKERS, 5 x 50 g

    Šokoladinis batonėlis SNICKERS, 5 x 50 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,96 €/kg

  • Žirnių daigai, 25 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Žirnių daigai, 25 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,60 €/kg

  • Lydytas sūris SVALIA, 45% rieb., 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lydytas sūris SVALIA, 45% rieb., 150g

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,79 €

    Kaina už vienetą: 13,27 €/kg

  • Valymo pienelis CIF CREAM, 500ml

    Valymo pienelis CIF CREAM, 500ml

    3.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/l

  • Avižų košė su kriauš. ir mang. SEMPER, 120 g

    Avižų košė su kriauš. ir mang. SEMPER, 120 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,42 €/kg

  • Gaz. gaivusis gėrimas COCA-COLA,0,33l,butelis

    Gaz. gaivusis gėrimas COCA-COLA,0,33l,butelis

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,21 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pomidorų pasta RIMI (100%), 500g
    -25%
    2
    54 €
    5,08 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Pomidorų pasta RIMI (100%), 500g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,78 €/kg

  • Nealkoholinis alus RINKUŠKIAI IPA, 0,568 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealkoholinis alus RINKUŠKIAI IPA, 0,568 l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Skr. saulėgrąžos YES grietin. svog. sk., 90 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Skr. saulėgrąžos YES grietin. svog. sk., 90 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,11 €/kg

  • Jogurtas plomb., van. BIFI ACTIVE, 2 %, 900 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas plomb., van. BIFI ACTIVE, 2 %, 900 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,54 €/kg

  • Maisto pap. vitamin. C ICA citr.sk., 20 tabl.
    -30%
    1
    39 €
    0,07 €/vnt.

    Maisto pap. vitamin. C ICA citr.sk., 20 tabl.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Jūros druska su žol., SELECTION BY RIMI, 90g
    -35%
    1
    94 €
    21,56 €/kg

    Jūros druska su žol., SELECTION BY RIMI, 90g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,22 €/kg

  • Virtos viš.pien.dešrel.KAI NORISI MĖSOS,280g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos viš.pien.dešrel.KAI NORISI MĖSOS,280g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,54 €/kg

  • Kaukė nuo senėjimo su kofermentu Q10 EKEL
    1
    09 €
    1,09 €/vnt.

    Kaukė nuo senėjimo su kofermentu Q10 EKEL

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,65 €/vnt.

  • Pienin. šokoladas su sv. lazdyn. FAZER, 200g
    3
    39 €
    16,95 €/kg

    Pienin. šokoladas su sv. lazdyn. FAZER, 200g

    5.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,45 €/kg

  • Didelis dovanų krepšelis 26x32x13,5cm

    Didelis dovanų krepšelis 26x32x13,5cm

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • Šaldyta keturių sūrių pica RIMI FROIA, 345 g
    -25%
    2
    02 €
    5,86 €/kg

    Šaldyta keturių sūrių pica RIMI FROIA, 345 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,80 €/kg

  • Tirp.griet.sk. sojų produktas BONA VITA, 150g
    Be glitimo

    Tirp.griet.sk. sojų produktas BONA VITA, 150g

    2.11 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,07 €/kg

  • Druska SANTA MARIA, 92g

    Druska SANTA MARIA, 92g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,46 €/kg

  • Raudonėliai SANTA MARIA, 5g

    Raudonėliai SANTA MARIA, 5g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 358,00 €/kg

  • Vitamin. vanduo OSHEE VITAMIN.&MINERAL 0,555l

    Vitamin. vanduo OSHEE VITAMIN.&MINERAL 0,555l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,05 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kinrožių žiedų arbata RIMI BASIC, 20 x 1,5 g
    Gera kaina kasdien

    Kinrožių žiedų arbata RIMI BASIC, 20 x 1,5 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,67 €/kg

  • Baterijos DURACELL 2032 2 vnt.

    Baterijos DURACELL 2032 2 vnt.

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,25 €/vnt.

  • Medus, 700 g

    Medus, 700 g

    6.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,13 €/kg

  • Paukštienos prieskoniai SAUDA, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Paukštienos prieskoniai SAUDA, 100g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,90 €/kg

  • Kapų žvakė P-2R raud. dega iki 8val.
    2 ir daugiau
    -50%
    0
    19 €
    0,39 €
    0,19 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Kapų žvakė P-2R raud. dega iki 8val.

    0.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,39 €/vnt.

  • Baltos popierinės lėkštės RIMI, 22cm, 20 vnt.

    Baltos popierinės lėkštės RIMI, 22cm, 20 vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Tirpioji kava VESPUCCI, 200 g

    Tirpioji kava VESPUCCI, 200 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,45 €/kg

  • Ekol. jogurtas anan. DOBILAS, 2,5-3,5 %, 300g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. jogurtas anan. DOBILAS, 2,5-3,5 %, 300g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,30 €/kg

  • Ving. bulvytės kepti orkait. FARM FRITES,750g

    Ving. bulvytės kepti orkait. FARM FRITES,750g

    3.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,60 €/kg

Filtrai

Filtrai