Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • RAMEN darž.- vermiš. sriuba SOON RAMYUN,112g
    Gera kaina kasdien

    RAMEN darž.- vermiš. sriuba SOON RAMYUN,112g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,66 €/kg

  • Karamelės sk. varškės lazdelės AISTĖ, 6 x 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karamelės sk. varškės lazdelės AISTĖ, 6 x 35g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,38 €/kg

  • Vaflinis batonėlis KINDER BUENO WHITE, 39g
    0
    89 €
    22,82 €/kg

    Vaflinis batonėlis KINDER BUENO WHITE, 39g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,08 €/kg

  • Raus.saus.vynas ANCIENT TEMPS CINSAULT, 0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    Raus.saus.vynas ANCIENT TEMPS CINSAULT, 0,75l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Persikų nektaras CIDO, 1 l

    Persikų nektaras CIDO, 1 l

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,59 €/l

  • Virta SAMSONO PANERIO dešra, a.r., 330g
    1
    99 €
    6,03 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta SAMSONO PANERIO dešra, a.r., 330g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,09 €/kg

  • Persikų sk. geriam. jogurtas RIMI SMART, 1 kg
    Gera kaina kasdien

    Persikų sk. geriam. jogurtas RIMI SMART, 1 kg

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,95 €/kg

  • 5 rūšių pipirų mišinys, SANTA MARIA, 25g

    5 rūšių pipirų mišinys, SANTA MARIA, 25g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 75,60 €/kg

  • Avižiniai dribsniai DRIBSNIŲ ENERGIJA, 400 g
    0
    99 €
    2,47 €/kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Avižiniai dribsniai DRIBSNIŲ ENERGIJA, 400 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,72 €/kg

  • Duona be glit. su sėkl. SCHAR P. MULT., 250 g
    Be glitimo Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Duona be glit. su sėkl. SCHAR P. MULT., 250 g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,76 €/kg

  • Universalus skalbiklis ŪLA, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Universalus skalbiklis ŪLA, 1,5 l

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,06 €/l

  • Vaisinė arbata su ob., cin., ŽOLYNĖLIS, 50 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaisinė arbata su ob., cin., ŽOLYNĖLIS, 50 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,80 €/kg

  • Mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 290 g

    Mėsos prieskoniai SANTA MARIA, 290 g

    6.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,90 €/kg

  • Spraginamieji kukurūzai su druska MOGYI, 100g

    Spraginamieji kukurūzai su druska MOGYI, 100g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

  • Vaniliniai vafliai SELGA, 180 g
    1
    05 €
    5,83 €/kg

    Vaniliniai vafliai SELGA, 180 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,72 €/kg

  • Austrių padažas SANTA MARIA, 200ml

    Austrių padažas SANTA MARIA, 200ml

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/l

  • Baterijos ENERGIZER MAX LR06 AA, 4 vnt.
    3
    35 €
    0,84 €/vnt.

    Baterijos ENERGIZER MAX LR06 AA, 4 vnt.

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,40 €/vnt.

  • Sausainiai GAIDELIS KONDENSUOTAS, 160 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai GAIDELIS KONDENSUOTAS, 160 g

    0.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,31 €/kg

  • Ekologiškas paviršių valiklis BALANCE, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiškas paviršių valiklis BALANCE, 500ml

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/l

  • Kalendros vazonėlyje, vnt
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Kalendros vazonėlyje, vnt

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,50 €/kg

  • Vasabių pasta ICA ASIA, 45 g
    -35%
    1
    75 €
    38,89 €/kg

    Vasabių pasta ICA ASIA, 45 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,78 €/kg

  • Sojos produkt.su persik.ir pasif.VALSOIA,250g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Sojos produkt.su persik.ir pasif.VALSOIA,250g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Kapotas kiaulienos kumpis BIOVELA, 240 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kapotas kiaulienos kumpis BIOVELA, 240 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,46 €/kg

  • Žvėrienos prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    Žvėrienos prieskoniai SANTA MARIA, 30g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 63,00 €/kg

  • NAMINIS majonezas VILNIUS, 475 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    NAMINIS majonezas VILNIUS, 475 ml

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,20 €/kg

  • Vynuogės RED GLOBE, 22+mm, 1 kl., 1 kg
    -20%
    3
    19 €
    3,19 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Vynuogės RED GLOBE, 22+mm, 1 kl., 1 kg

    3.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.6 kg 0.6kg

  • Malta kava SELECTION BY RIMI ETHIOPIA, 250 g
    -30%
    4
    89 €
    19,56 €/kg

    Malta kava SELECTION BY RIMI ETHIOPIA, 250 g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,96 €/kg

  • Kač. NUTRIBALANCE paukš.verš.avien.415g
    -25%
    0
    89 €
    2,14 €/kg

    Kač. NUTRIBALANCE paukš.verš.avien.415g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,87 €/kg

  • Šiaudeliai su druska BALVITEN, be glitimo,80g
    -25%
    1
    49 €
    18,63 €/kg
    Be glitimo

    Šiaudeliai su druska BALVITEN, be glitimo,80g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,88 €/kg

  • Dan.šepetėlis JordanClean Between,minkš.

    Dan.šepetėlis JordanClean Between,minkš.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/vnt.

  • Imbier.sk.gėr.CARIBIA GINGER BEER, 0,33 l

    Imbier.sk.gėr.CARIBIA GINGER BEER, 0,33 l

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,61 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Aviečių-šilauogių asorti, užšal,Rimi400g
    -25%
    3
    44 €
    8,60 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Aviečių-šilauogių asorti, užšal,Rimi400g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,47 €/kg

  • Jog. žolel. sk. bulvių traškučiai LAYS, 180 g

    Jog. žolel. sk. bulvių traškučiai LAYS, 180 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,94 €/kg

  • Makaronai su sūriu KNORR CARBONARA, 55 g

    Makaronai su sūriu KNORR CARBONARA, 55 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,18 €/kg

  • Čili ir citr.sk. bulvių traškučiai LAYS, 250g

    Čili ir citr.sk. bulvių traškučiai LAYS, 250g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Žuvų piršteliai VIKING, 51 % žuv., 250 g

    Žuvų piršteliai VIKING, 51 % žuv., 250 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,96 €/kg

  • Saldž.kuk. lazdelės kond.pien., RIMI, 130g
    -25%
    0
    97 €
    7,46 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldž.kuk. lazdelės kond.pien., RIMI, 130g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,92 €/kg

  • Javainis CORNY BIG MILK DARK & WHITE, 40 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis CORNY BIG MILK DARK & WHITE, 40 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • R. vynas DETECTIVE GRENACHE NOIR,14,5%,0,75l
    Pagaminta Prancūzijoje

    R. vynas DETECTIVE GRENACHE NOIR,14,5%,0,75l

    11.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,72 €/l

  • Braškių kramtomieji saldainiai, CHEWITS, 29g

    Braškių kramtomieji saldainiai, CHEWITS, 29g

    0.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,67 €/kg

Filtrai

Filtrai