Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Batonėlis su anakardž.rieš., BAREBELLS, 55g
    2
    19 €
    39,82 €/kg

    Batonėlis su anakardž.rieš., BAREBELLS, 55g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,36 €/kg

  • Baliklis DR. BECKMANN, 80 g

    Baliklis DR. BECKMANN, 80 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,88 €/kg

  • Batonėlis su pienu KINDER PINGUI, 30g

    Batonėlis su pienu KINDER PINGUI, 30g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,67 €/kg

  • Šokolado sk., vafliai GULLON DIET NATURE, 60g
    Tinka veganams Be cukraus

    Šokolado sk., vafliai GULLON DIET NATURE, 60g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,50 €/kg

  • Sorbetas SUN365 COCONUT, 80 ml / 70 g
    Tinka veganams Be pieno Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Sorbetas SUN365 COCONUT, 80 ml / 70 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,14 €/kg

  • Šviesusis alus BEERVILLE 5,1 %, 0,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Šviesusis alus BEERVILLE 5,1 %, 0,5 l

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Grindų val. TRI-BIO draug.nam.gyv.,840ml
    3
    39 €
    4,04 €/l

    Grindų val. TRI-BIO draug.nam.gyv.,840ml

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,30 €/l

  • Prieskonių mišinys karis SALDVA, 25g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys karis SALDVA, 25g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,60 €/kg

  • Prieskonių mišinys šašlykams SALDVA, 45g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys šašlykams SALDVA, 45g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Prieskonių mišinys makaronams SALDVA, 35g
    Pagaminta Lietuvoje

    Prieskonių mišinys makaronams SALDVA, 35g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,57 €/kg

  • Mėtų skonio kramtomoji guma ORBIT WHITE, 14g

    Mėtų skonio kramtomoji guma ORBIT WHITE, 14g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,86 €/kg

  • Žaislas Princesės karūna

    Žaislas Princesės karūna

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Geriam. jogurtas braš., banan. SEMPER, 90 g

    Geriam. jogurtas braš., banan. SEMPER, 90 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,89 €/kg

  • Vanilės skonio valgom. ledai DADU, 800ml/412g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanilės skonio valgom. ledai DADU, 800ml/412g

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,18 €/kg

  • Gl. vanil. valg. ledai NYKŠTUKAS, 150ml / 85g
    Pagaminta Lietuvoje

    Gl. vanil. valg. ledai NYKŠTUKAS, 150ml / 85g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,41 €/l

  • Kons.šun.ed.jaut. GRANCARNO ADULT,800g
    2
    89 €
    3,61 €/kg

    Kons.šun.ed.jaut. GRANCARNO ADULT,800g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,86 €/kg

  • Karšt. rūk. atlantinės skumbrės be galvos,1kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Karšt. rūk. atlantinės skumbrės be galvos,1kg

    13.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 13,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.35 kg 0.35kg

  • Sausos mielės ALVO, 25g

    Sausos mielės ALVO, 25g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,60 €/kg

  • Citrinų, citrinž. sk. žal. arbata LOYD, 30 g

    Citrinų, citrinž. sk. žal. arbata LOYD, 30 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 99,67 €/kg

  • Sviestas su jūros druska PRESIDENT, 80%, 250g

    Sviestas su jūros druska PRESIDENT, 80%, 250g

    5.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,36 €/kg

  • Ekologiškas obuolių actas BIONATURALIS, 300ml
    Ekologiškas

    Ekologiškas obuolių actas BIONATURALIS, 300ml

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,23 €/l

  • Juod. alyvuog. HOJIBLANCA RIMI, 935 g / 455 g
    -30%
    3
    49 €
    7,67 €/kg

    Juod. alyvuog. HOJIBLANCA RIMI, 935 g / 455 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Skystas baliklis ACE REGULAR, 1 l

    Skystas baliklis ACE REGULAR, 1 l

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,39 €/l

  • Žirnių sriuba su skreb., MAGGI 5 MINUTES, 22g
    0
    47 €
    21,36 €/kg
    Be pieno

    Žirnių sriuba su skreb., MAGGI 5 MINUTES, 22g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,91 €/kg

  • Duona AJERŲ, 650 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Duona AJERŲ, 650 g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,52 €/kg

  • Alyvuogių rinkinys BELLA CONTADINA, 550g/350g

    Alyvuogių rinkinys BELLA CONTADINA, 550g/350g

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,97 €/kg

  • Valg. ledai su mangų gl. NYKŠTUKAS, 80ml/ 64g
    Pagaminta Lietuvoje

    Valg. ledai su mangų gl. NYKŠTUKAS, 80ml/ 64g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,13 €/l

  • Makaronai SELECTION BY RIMI STROZZAPR., 500 g
    -30%
    1
    64 €
    3,28 €/kg

    Makaronai SELECTION BY RIMI STROZZAPR., 500 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

  • Jautienos antrekoto pjausnys AGARAS, 260 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Jautienos antrekoto pjausnys AGARAS, 260 g

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,81 €/kg

  • Skumbrė aliejuje RIMI SMART, 240 g
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Skumbrė aliejuje RIMI SMART, 240 g

    1.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,42 €/kg

  • Makaronai su sūrio padažu KNORR, 71g

    Makaronai su sūrio padažu KNORR, 71g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,03 €/kg

  • Steril. šok. pieno gėrimas MIAU, 2,3%, 0,45l
    Pagaminta Lietuvoje

    Steril. šok. pieno gėrimas MIAU, 2,3%, 0,45l

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/l

  • Dovanų krepšelis buteliui KRAFT

    Dovanų krepšelis buteliui KRAFT

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • Kepin. česnakų granulės TASTE FROM GARDEN,60g

    Kepin. česnakų granulės TASTE FROM GARDEN,60g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,83 €/kg

  • Ekol. glot. mėl. ob. kriauš. HIPP BIO, 120 ml
    1
    69 €
    14,08 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. glot. mėl. ob. kriauš. HIPP BIO, 120 ml

    2.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,42 €/kg

  • Ledinukai HALLS FOREST FRUIT, 33,5g

    Ledinukai HALLS FOREST FRUIT, 33,5g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,12 €/kg

  • Ryžiai BASMATI BOSTO, 4 x 125 g

    Ryžiai BASMATI BOSTO, 4 x 125 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,78 €/kg

  • Malta kava ILLY FILTER COFFEE, 250 g
    7
    29 €
    29,16 €/kg

    Malta kava ILLY FILTER COFFEE, 250 g

    13.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,96 €/kg

  • Gaz. gėrimas su sald. COCA-COLA ZERO, 6x0,33l
    Be cukraus

    Gaz. gėrimas su sald. COCA-COLA ZERO, 6x0,33l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,77 €/l

    Užstatas už tarą: 0,60 €

  • Salotos BABY PAK CHOI, 70 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Salotos BABY PAK CHOI, 70 g

    0.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,29 €

    Kaina už vienetą: 14,14 €/kg

Filtrai

Filtrai