Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Trašk. svog. sk. lazdelės SAULĖS GRŪDAS, 125g
    Pagaminta Lietuvoje

    Trašk. svog. sk. lazdelės SAULĖS GRŪDAS, 125g

    0.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,25 €

    Kaina už vienetą: 7,92 €/kg

  • VARĖNOS van. varškės desertas rag.,24,3%, 39g
    Pagaminta Lietuvoje

    VARĖNOS van. varškės desertas rag.,24,3%, 39g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,13 €/kg

  • Pj. ferm. sūris ROKIŠKIO NAMINIS, 45 %, 150g
    1
    67 €
    11,13 €/kg
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Pj. ferm. sūris ROKIŠKIO NAMINIS, 45 %, 150g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,93 €/kg

  • Aitriųjų paprikų dribsniai SANTA MARIA, 28g

    Aitriųjų paprikų dribsniai SANTA MARIA, 28g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 92,50 €/kg

  • Atvėsinti galvijų liežuviai, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atvėsinti galvijų liežuviai, 1 kg

    12.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 12,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.9 kg 1.9kg

  • Pers. ir abr. sk. jogurtas VILVI, 2 %, 750 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Pers. ir abr. sk. jogurtas VILVI, 2 %, 750 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,52 €/kg

  • Bulv. traškučiai NATURALS SEA SALT&PEPPER,100

    Bulv. traškučiai NATURALS SEA SALT&PEPPER,100

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Žal.alyvuogės RIMI SMART be kaul,180/70g
    Gera kaina kasdien

    Žal.alyvuogės RIMI SMART be kaul,180/70g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,57 €/kg

  • Padažas makaronams su česnakais RIMI, 390 g

    Padažas makaronams su česnakais RIMI, 390 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,54 €/kg

  • Tirpūs kakavos skon. gėrimo miltel. VAN, 75 g
    Naujiena

    Tirpūs kakavos skon. gėrimo miltel. VAN, 75 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,53 €/kg

  • Oro gaiviklis AT HOME COTTON LINNEN, 400 ml
    Naujiena

    Oro gaiviklis AT HOME COTTON LINNEN, 400 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,97 €/l

  • Helovino projekcinė lempa, AW26
    Naujiena

    Helovino projekcinė lempa, AW26

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Automobilių drėgmės sugėriklis, 400 g
    -40%
    5
    99 €
    5,99 €/vnt.
    Naujiena

    Automobilių drėgmės sugėriklis, 400 g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,99 €/vnt.

  • Tirp. kavos gėr. NESCAFÉ 3IN1 STR., 10 x 14 g
    Naujiena

    Tirp. kavos gėr. NESCAFÉ 3IN1 STR., 10 x 14 g

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,64 €/kg

  • Ferm. j. serb. gėrimas CANNUMO GĖRIS, 500 ml
    Naujiena Be cukraus Pagaminta Lietuvoje

    Ferm. j. serb. gėrimas CANNUMO GĖRIS, 500 ml

    18.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,98 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kak. gėr. miltel. MOKATE KING, saus. sk., 27g
    Naujiena

    Kak. gėr. miltel. MOKATE KING, saus. sk., 27g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 55,19 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis KNOPPERS NUTBAR, 200 g
    2 ir daugiau
    -30%
    3
    49 €
    4,99 €
    17,45 €/kg
    Naujiena

    Šokoladinis batonėlis KNOPPERS NUTBAR, 200 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,95 €/kg

  • Granola batonėlis su pistac. ir šok. AXA, 30g
    Naujiena

    Granola batonėlis su pistac. ir šok. AXA, 30g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,67 €/kg

  • Karamel. kukurūzų spragėsiai POPHOUSE, 180 g

    Karamel. kukurūzų spragėsiai POPHOUSE, 180 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Daržovių ir kalakut. košė MARMALUZI, 190 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Daržovių ir kalakut. košė MARMALUZI, 190 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,53 €/kg

  • Kep. žemės riešutai su druska, ESTRELLA, 140g

    Kep. žemės riešutai su druska, ESTRELLA, 140g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,79 €/kg

  • B.šok. rieš. pudingas su sal. VALIO,2,3%,150g

    B.šok. rieš. pudingas su sal. VALIO,2,3%,150g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,93 €/kg

  • Šok. desertas su griet. ir šok. EHRMANN, 190g

    Šok. desertas su griet. ir šok. EHRMANN, 190g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,89 €/kg

  • Saulėgrąžų sėklos RIMI kepintos,sūdytos, 300g
    2
    39 €
    7,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saulėgrąžų sėklos RIMI kepintos,sūdytos, 300g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Rytiet. marinatas SANTA MARIA TERIYAKI, 75 g

    Rytiet. marinatas SANTA MARIA TERIYAKI, 75 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Ekologiška MAMUKO avižų tyrelė, 4 mėn, 100 g
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Ekologiška MAMUKO avižų tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • Karš.rūk.višč.broil.ketvirtis RIMI SMART, KG
    Pagaminta Lietuvoje

    Karš.rūk.višč.broil.ketvirtis RIMI SMART, KG

    3.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Alus CORONA, 4,5 %, 0,355 l

    Alus CORONA, 4,5 %, 0,355 l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,92 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Dešrainių bandelės GURMANIŠKOS, 300 g

    Dešrainių bandelės GURMANIŠKOS, 300 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,63 €/kg

  • Ekol. viso grūdo avižin. dribsn. AUGA, 500 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. viso grūdo avižin. dribsn. AUGA, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Graikiniai riešutai RIMI, 700 g
    6
    80 €
    9,71 €/kg

    Graikiniai riešutai RIMI, 700 g

    8.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,27 €/kg

  • Viš. broil. sparn. pet. RIMI, A kl., 500 g

    Viš. broil. sparn. pet. RIMI, A kl., 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Olandiški karameliniai vafliai SALLING, 252 g

    Olandiški karameliniai vafliai SALLING, 252 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,10 €/kg

  • NAPOLEONO pyragas, 400 g

    NAPOLEONO pyragas, 400 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,97 €/kg

  • Šokoladas su spanguolėmis RŪTA, 100 g
    3
    29 €
    32,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladas su spanguolėmis RŪTA, 100 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,90 €/kg

  • Amerikiet. bulvyčių prieskoniai KOTANYI, 30 g
    0
    83 €
    27,67 €/kg

    Amerikiet. bulvyčių prieskoniai KOTANYI, 30 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,67 €/kg

  • Kokosų sk. dražė su kakav.,glaj., SKAWA, 70g
    2 ir daugiau
    -30%
    0
    55 €
    0,79 €
    7,86 €/kg

    Kokosų sk. dražė su kakav.,glaj., SKAWA, 70g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,29 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis BOUNTY, 2 x 28,5g, 57g

    Šokoladinis batonėlis BOUNTY, 2 x 28,5g, 57g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,14 €/kg

  • Šokoladas su moliūgais, saulėgraž. RŪTA, 90g
    2
    32 €
    25,78 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladas su moliūgais, saulėgraž. RŪTA, 90g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,33 €/kg

  • Eko. hig. paketai GENTLE DAY, urolog., 20vnt.
    2 ir daugiau
    -40%
    2
    51 €
    4,19 €
    2,51 €/vnt.

    Eko. hig. paketai GENTLE DAY, urolog., 20vnt.

    4.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,19 €/vnt.

Filtrai

Filtrai