Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Mėlynių džemas RIMI, 450 g

    Mėlynių džemas RIMI, 450 g

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,20 €/kg

  • Raud.kar.PANENG priesk.miš., SANTA MARIA, 32g

    Raud.kar.PANENG priesk.miš., SANTA MARIA, 32g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,06 €/kg

  • Tep. varškės kremas VILVI, 19 %, 150 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Tep. varškės kremas VILVI, 19 %, 150 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Kuk. lazd. BIO ORGANIX su darž. 7 mėn.+, 15 g
    1
    29 €
    86,00 €/kg
    Ekologiškas

    Kuk. lazd. BIO ORGANIX su darž. 7 mėn.+, 15 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 132,67 €/kg

  • Indų plovimo kempinė MCLEAN, 10 vnt.

    Indų plovimo kempinė MCLEAN, 10 vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • Mažieji slyviniai pomidorai RIMI MIX, 1 kg

    Mažieji slyviniai pomidorai RIMI MIX, 1 kg

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

  • Viščiukų broil. skilviai K. PAUKŠTYNAS, 400g
    Pagaminta Lietuvoje

    Viščiukų broil. skilviai K. PAUKŠTYNAS, 400g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,47 €/kg

  • Pop. rankšluosčiai RIMI, 2 rit., 4 sl., 70 l.

    Pop. rankšluosčiai RIMI, 2 rit., 4 sl., 70 l.

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/vnt.

  • VARĖNOS van. varškės desertas rag.,24,3%, 39g
    Pagaminta Lietuvoje

    VARĖNOS van. varškės desertas rag.,24,3%, 39g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,13 €/kg

  • Kokoso kremas HENG GUAN, 200ml

    Kokoso kremas HENG GUAN, 200ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,41 €/l

  • Aštr. padažas MAGGI TEXICANA SALSA, 500 ml
    3
    59 €
    7,18 €/l

    Aštr. padažas MAGGI TEXICANA SALSA, 500 ml

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,98 €/l

  • R.s.vynas LOUIS ESCHENAUER SAUVIGNON, 0,75 l
    Pagaminta Prancūzijoje

    R.s.vynas LOUIS ESCHENAUER SAUVIGNON, 0,75 l

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,32 €/l

  • Smulkinti linų sėmenys OLD MILLER, 250 g
    Rinkis sveikiau

    Smulkinti linų sėmenys OLD MILLER, 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • B.šok. rieš. pudingas su sal. VALIO,2,3%,150g

    B.šok. rieš. pudingas su sal. VALIO,2,3%,150g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,93 €/kg

  • Malta kava LAVAZZA ESPRESSO, 250 g
    4
    79 €
    19,16 €/kg

    Malta kava LAVAZZA ESPRESSO, 250 g

    9.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,96 €/kg

  • Br.jaut.antrekoto didk.be k.KITCHEN ME,220g

    Br.jaut.antrekoto didk.be k.KITCHEN ME,220g

    12.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,05 €/kg

  • Ilgragr. BASMATI SELLA ryžiai GRALLA, 800 g

    Ilgragr. BASMATI SELLA ryžiai GRALLA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Karamel. kukurūzų spragėsiai POPHOUSE, 180 g

    Karamel. kukurūzų spragėsiai POPHOUSE, 180 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Vyšnių džemas RIMI EXTRA, 450 g

    Vyšnių džemas RIMI EXTRA, 450 g

    3.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,33 €/kg

  • Ekologiškas migdolų skonio ryžių gėrimas, 1l
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Ekologiškas Be glitimo

    Ekologiškas migdolų skonio ryžių gėrimas, 1l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Marinuoti agurkai RIMI, 1650 g / 900 g
    3
    89 €
    4,32 €/kg

    Marinuoti agurkai RIMI, 1650 g / 900 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,43 €/kg

  • Bruknių uogienė SPILVA, 380 g

    Bruknių uogienė SPILVA, 380 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,61 €/kg

  • Šalčiu džiovinti obuoliai riek. SUMMMER, 11g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šalčiu džiovinti obuoliai riek. SUMMMER, 11g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 208,18 €/kg

  • Šokoladas su spanguolėmis RŪTA, 100 g
    3
    29 €
    32,90 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladas su spanguolėmis RŪTA, 100 g

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,90 €/kg

  • Citrin. valg. ledai su glais. POLS, 120ml/75g

    Citrin. valg. ledai su glais. POLS, 120ml/75g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,87 €/kg

  • Sumuštinis su kumpiu ir sūriu MEGA, 245g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sumuštinis su kumpiu ir sūriu MEGA, 245g

    2.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 9,76 €/kg

  • Šokoladas su moliūgais, saulėgraž. RŪTA, 90g
    2
    32 €
    25,78 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladas su moliūgais, saulėgraž. RŪTA, 90g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 34,33 €/kg

  • Keptas KLASIKINIS kep. paštetas, a. r., 180 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Keptas KLASIKINIS kep. paštetas, a. r., 180 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/kg

  • Jūros druska SELECTION BY RIMI, 100g
    2
    39 €
    23,90 €/kg

    Jūros druska SELECTION BY RIMI, 100g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,90 €/kg

  • Rytiet. marinatas SANTA MARIA TERIYAKI, 75 g

    Rytiet. marinatas SANTA MARIA TERIYAKI, 75 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Skalbinių minkštiklis TRI-BIO, 940ml

    Skalbinių minkštiklis TRI-BIO, 940ml

    4.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,67 €/l

  • Amerikiet. bulvyčių prieskoniai KOTANYI, 30 g
    0
    83 €
    27,67 €/kg

    Amerikiet. bulvyčių prieskoniai KOTANYI, 30 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,67 €/kg

  • Nosinaitės ZEWA SOFTIS Menthol, 10x9 vnt
    2
    95 €
    0,30 €/vnt.

    Nosinaitės ZEWA SOFTIS Menthol, 10x9 vnt

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,35 €/vnt.

  • B.saus. vynas Elegido Airen-Sauvignon 0,75l
    Tinka veganams Pagaminta Ispanijoje

    B.saus. vynas Elegido Airen-Sauvignon 0,75l

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,79 €/l

  • Džinas STRANGE LUVE LONDON DRY, 40 %, 0,7l

    Džinas STRANGE LUVE LONDON DRY, 40 %, 0,7l

    18.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,41 €/l

  • Tirp. kava NESCAFE 3in1 CARAMEL, 160g, 10vnt
    Naujiena

    Tirp. kava NESCAFE 3in1 CARAMEL, 160g, 10vnt

    4.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,81 €/kg

  • Degtinė BELOFF, 40 %, 1 l
    Naujiena

    Degtinė BELOFF, 40 %, 1 l

    21.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,19 €/l

  • Makaronai DECECCO CASARECCIA, 500 g
    Naujiena

    Makaronai DECECCO CASARECCIA, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Mediniai vaisiai SPIRE, AW26
    8
    99 €
    8,99 €/vnt.
    Naujiena

    Mediniai vaisiai SPIRE, AW26

    17.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,99 €/vnt.

  • Indų ploviklis FAIRY POMEGRANATE, 900 ml
    Naujiena

    Indų ploviklis FAIRY POMEGRANATE, 900 ml

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,43 €/l

Filtrai

Filtrai