Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ob., banan., brašk., morkų tyr. KUBUŠ, 100 g
    Rinkis sveikiau

    Ob., banan., brašk., morkų tyr. KUBUŠ, 100 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

  • Burnočio sėklos RIMI GREATLIFE, 400 g
    Rinkis sveikiau

    Burnočio sėklos RIMI GREATLIFE, 400 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,72 €/kg

  • Tualetų valiklis TRI-BIO, 710ml

    Tualetų valiklis TRI-BIO, 710ml

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,89 €/l

  • Citrinų sk. gazuotas vanduo RASA LIGHT, 1,5l
    0
    39 €
    0,26 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Citrinų sk. gazuotas vanduo RASA LIGHT, 1,5l

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Varškės kremas su braškėmis RIMI, 6,1%, 150 g
    Gera kaina kasdien

    Varškės kremas su braškėmis RIMI, 6,1%, 150 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,60 €/kg

  • Saldainiai PAUKŠČIŲ PIENAS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldainiai PAUKŠČIŲ PIENAS, 1 kg

    14.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.3 kg 0.3kg

  • Raudonas pusiau saldus vynas ARRUMACO, 0,75l
    Pagaminta Ispanijoje

    Raudonas pusiau saldus vynas ARRUMACO, 0,75l

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,79 €/l

  • Vonios patalpų valiklis TRI-BIO, 420 ml

    Vonios patalpų valiklis TRI-BIO, 420 ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,93 €/l

  • Sūrūs riest. SALINIS SCHAR, be glitimo, 60 g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Sūrūs riest. SALINIS SCHAR, be glitimo, 60 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,50 €/kg

  • GAMTOS raug. pasukos su slyv. sėl.,0,3%,0,5kg
    Pagaminta Lietuvoje

    GAMTOS raug. pasukos su slyv. sėl.,0,3%,0,5kg

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/kg

  • Maisto pap. vitam.C ICA avieč.sk., 20 tabl.

    Maisto pap. vitam.C ICA avieč.sk., 20 tabl.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Virtos sardelės ROKIŠKIO MĖSINĖ, a.,r. 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos sardelės ROKIŠKIO MĖSINĖ, a.,r. 500 g

    2.49 € už vnt.
    Įprasta kaina: 4,29 €

    Kaina už vienetą: 4,98 €/kg

  • Dribsniai RIMI EXTRA TRIPLE CHOCO, 375 g
    2
    39 €
    6,37 €/kg

    Dribsniai RIMI EXTRA TRIPLE CHOCO, 375 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,97 €/kg

  • Puršk.oro gaiv. Botanica santalų236ml

    Puršk.oro gaiv. Botanica santalų236ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,62 €/l

  • Padažas mak.cuk.papr., SELECTION BY RIMI,350g

    Padažas mak.cuk.papr., SELECTION BY RIMI,350g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,83 €/kg

  • Baltos pop.lėkšt. RIMI SMART,23cm,20vnt.
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Baltos pop.lėkšt. RIMI SMART,23cm,20vnt.

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

  • R.saus.vynas PORTAL S. BRAZ ALENTEJANO, 0,75l
    Pagaminta Portugalijoje

    R.saus.vynas PORTAL S. BRAZ ALENTEJANO, 0,75l

    9.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,52 €/l

  • Juod.šokoladas 75% su jūros druska RŪTA, 90 g
    2
    99 €
    33,22 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Juod.šokoladas 75% su jūros druska RŪTA, 90 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,33 €/kg

  • Lietiniai su kumpio ir sūrio įdaru , 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Lietiniai su kumpio ir sūrio įdaru , 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Indų plovimo kempinė MCLEAN, 10 vnt.

    Indų plovimo kempinė MCLEAN, 10 vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • Marinuoti SALDŽIARŪGŠČIAI agurkai, 680 / 340g
    Pagaminta Lietuvoje

    Marinuoti SALDŽIARŪGŠČIAI agurkai, 680 / 340g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,91 €/kg

  • Ekol. sviest. pupelės SALLING EKO, 400/244 g
    Ekologiškas

    Ekol. sviest. pupelės SALLING EKO, 400/244 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,75 €/kg

  • Rud.ryž. trapučiai su sėklomis RICE UP, 120g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau Be glitimo Be laktozės

    Rud.ryž. trapučiai su sėklomis RICE UP, 120g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,58 €/kg

  • Avižiniai dribsn. aviž. sėlen. ELOVENA, 600 g
    Rinkis sveikiau

    Avižiniai dribsn. aviž. sėlen. ELOVENA, 600 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,82 €/kg

  • Kukurūzų lazd.su burokėliais URBANFOOD, 100 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų lazd.su burokėliais URBANFOOD, 100 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,90 €/kg

  • R.s.vynas ENCOSTAS DE LISBOA REGIONAL, 0,75l
    Pagaminta Portugalijoje

    R.s.vynas ENCOSTAS DE LISBOA REGIONAL, 0,75l

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,65 €/l

  • Žuvies filė tešloje su sūriu NOWACO, 44%,800g
    6
    14 €
    7,67 €/kg

    Žuvies filė tešloje su sūriu NOWACO, 44%,800g

    8.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,99 €/kg

  • Vytintas kumpis SELECTION BY RIMI, 70 g

    Vytintas kumpis SELECTION BY RIMI, 70 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,86 €/kg

  • Varšk. sūrelis su karam.įd. NYKŠTUKAS,21%,45g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varšk. sūrelis su karam.įd. NYKŠTUKAS,21%,45g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Konser. ėd. šunims su jaut.GRRREAT,1240g
    Gera kaina kasdien

    Konser. ėd. šunims su jaut.GRRREAT,1240g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,04 €/kg

  • Vyt.dešros užk. FUET, a.r., 50g

    Vyt.dešros užk. FUET, a.r., 50g

    3.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,80 €/kg

  • Keptas KLASIKINIS kep. paštetas, a. r., 180 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Keptas KLASIKINIS kep. paštetas, a. r., 180 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/kg

  • Tortilijos trašk.RIMI sūrio skonio, 200g
    1
    55 €
    7,75 €/kg

    Tortilijos trašk.RIMI sūrio skonio, 200g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,25 €/kg

  • Nealkoholinis alus Vilkmergės, 0,41 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Nealkoholinis alus Vilkmergės, 0,41 l

    0.91 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,22 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Kavos pupelės PUPA, 1 kg
    16
    81 €
    16,81 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kavos pupelės PUPA, 1 kg

    33.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,95 €/kg

  • Viskis BARTENDER'S CLUB SCOTCH 40%, 0,7 l

    Viskis BARTENDER'S CLUB SCOTCH 40%, 0,7 l

    16.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,56 €/l

  • Raud.kar.PANENG priesk.miš., SANTA MARIA, 32g

    Raud.kar.PANENG priesk.miš., SANTA MARIA, 32g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 59,06 €/kg

  • Saldžiosios paprikos įd.sūriu, 200/150 g

    Saldžiosios paprikos įd.sūriu, 200/150 g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,95 €/kg

  • Šalt.rūk. KLASIKINIS saliamis griež.,a.r.,90g
    2
    19 €
    24,33 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šalt.rūk. KLASIKINIS saliamis griež.,a.r.,90g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 44,33 €/kg

  • Pistac. sk. migdolų pudingas VALSOIA, 2x115 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Pistac. sk. migdolų pudingas VALSOIA, 2x115 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,65 €/kg

Filtrai

Filtrai