Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šalto rūkymo vaivor. upėtakio filė RIMI, 100g
    -30%
    2
    58 €
    25,80 €/kg

    Šalto rūkymo vaivor. upėtakio filė RIMI, 100g

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,90 €/kg

  • Šaldyti blyneliai su šokolado įdaru VIČI,340g

    Šaldyti blyneliai su šokolado įdaru VIČI,340g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,79 €/kg

  • Kivių skonio želė JANKS, 150 g
    Be laktozės

    Kivių skonio želė JANKS, 150 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,27 €/kg

  • Sojų kubeliai BONA VITA, 100g
    Tinka veganams Rinkis sveikiau

    Sojų kubeliai BONA VITA, 100g

    0.98 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,80 €/kg

  • Varškės sūrelis su migd. NYKŠTUKAS, 25 %, 45g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varškės sūrelis su migd. NYKŠTUKAS, 25 %, 45g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Baltieji greipfrutai JACKSON, kg
    Rinkis sveikiau

    Baltieji greipfrutai JACKSON, kg

    2.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 2,99 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.65 kg 0.65kg

  • Sausain. avieč. įd. MILKA CHOCO JAFFA, 147 g

    Sausain. avieč. įd. MILKA CHOCO JAFFA, 147 g

    2.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,66 €/kg

  • WC val-gaiv.Bref PA Lavender 3x50g

    WC val-gaiv.Bref PA Lavender 3x50g

    6.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,93 €/kg

  • Sausučiai ŠALNA, 150g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sausučiai ŠALNA, 150g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,27 €/kg

  • Šokoladinis batonėlis NESTLE KIT KAT, 42 g

    Šokoladinis batonėlis NESTLE KIT KAT, 42 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 28,33 €/kg

  • ROKIŠKIO NAMINIS sviestas, 82 % rieb., 180 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    ROKIŠKIO NAMINIS sviestas, 82 % rieb., 180 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,94 €/kg

  • Sausainiai su riešut. DZŪKIJA MALŪNO, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sausainiai su riešut. DZŪKIJA MALŪNO, 200 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,95 €/kg

  • Rytiet. marinatas SANTA MARIA TERIYAKI, 75 g

    Rytiet. marinatas SANTA MARIA TERIYAKI, 75 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Kavos gėrimas HOCHWALD EISKAFFEE, 1,5%, 500ml
    Gera kaina kasdien

    Kavos gėrimas HOCHWALD EISKAFFEE, 1,5%, 500ml

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,58 €/l

  • Kvietinė duona GOJA, 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietinė duona GOJA, 500g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Ryt. raug. pieno gėrimas airan. 2LIFE,1%,0,5l

    Ryt. raug. pieno gėrimas airan. 2LIFE,1%,0,5l

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/l

  • Negaz. natūr. miner. vanduo ACQUA PANNA,0,75l

    Negaz. natūr. miner. vanduo ACQUA PANNA,0,75l

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,13 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Gaz. natūral. mineralinis vanduo TICHĖ, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. natūral. mineralinis vanduo TICHĖ, 1,5 l

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Alyvuogių išspaudų aliejus RIMI SMART, 1 l
    Gera kaina kasdien

    Alyvuogių išspaudų aliejus RIMI SMART, 1 l

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,99 €/l

  • Intym.hig.serv. Libresse PureSensit,12vt

    Intym.hig.serv. Libresse PureSensit,12vt

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,22 €/vnt.

  • Raudonųjų vynuogių nektaras RIMI, 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Raudonųjų vynuogių nektaras RIMI, 1 l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,89 €/l

  • Negaz. nat. miner. vanduo ŽALIA GIRIA, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Negaz. nat. miner. vanduo ŽALIA GIRIA, 1,5 l

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,53 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Švediški mėsos kukuliai NOWACO, 300 g
    3
    49 €
    11,63 €/kg

    Švediški mėsos kukuliai NOWACO, 300 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,63 €/kg

  • Bandelės GARDĖSIO su puriu varškės įd., 130 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Bandelės GARDĖSIO su puriu varškės įd., 130 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,77 €/kg

  • Raudonųjų pipirų padažas TABASCO, 57ml

    Raudonųjų pipirų padažas TABASCO, 57ml

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,98 €/l

  • Ž. svogūnų sk. bulvių traškučiai LAYS, 250 g

    Ž. svogūnų sk. bulvių traškučiai LAYS, 250 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,96 €/kg

  • Degtinė BELOFF, 40 %, 0,7 l
    Naujiena

    Degtinė BELOFF, 40 %, 0,7 l

    13.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,13 €/l

  • Elementai ENERGIZER MAX ALKALINE AA 6+2
    4
    99 €
    0,62 €/vnt.
    Naujiena

    Elementai ENERGIZER MAX ALKALINE AA 6+2

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,04 €/vnt.

  • Burokėlių salotos su obuoliais, 300 g
    Naujiena Pagaminta Lietuvoje

    Burokėlių salotos su obuoliais, 300 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,63 €/kg

  • Kukurūzų dribsniai NESTLE HONEY & NUT, 350 g
    Be glitimo Be pieno

    Kukurūzų dribsniai NESTLE HONEY & NUT, 350 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,40 €/kg

  • Ryžių košė su braškėmis RYTAS, 6 %, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ryžių košė su braškėmis RYTAS, 6 %, 200 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,45 €/kg

  • Bulv. traškučiai NATURALS SEA SALT&PEPPER,100

    Bulv. traškučiai NATURALS SEA SALT&PEPPER,100

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • Ekolog. saulėgrąžų aliejus BIONATURALIS, 1l
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekolog. saulėgrąžų aliejus BIONATURALIS, 1l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,99 €/l

  • Ekologiški anakardžių riešutai ARIMEX, 150g
    -40%
    2
    99 €
    19,93 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiški anakardžių riešutai ARIMEX, 150g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,27 €/kg

  • Anakardžių ledai su riešutais VALSOIA, 80 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams

    Anakardžių ledai su riešutais VALSOIA, 80 g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,38 €/kg

  • Greitai užšald. sluoksniuota tešla RIMI, 500g
    Gera kaina kasdien

    Greitai užšald. sluoksniuota tešla RIMI, 500g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,18 €/kg

  • Vištienos sultinys GALLINA BLANCA, 15vnt,150g

    Vištienos sultinys GALLINA BLANCA, 15vnt,150g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,27 €/kg

  • Padažas mak.cuk.papr., SELECTION BY RIMI,350g

    Padažas mak.cuk.papr., SELECTION BY RIMI,350g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,83 €/kg

  • Unit. valikl. HARPIC POWER PLUS CITRUS, 750ml

    Unit. valikl. HARPIC POWER PLUS CITRUS, 750ml

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,39 €/l

  • Duonos traškučiai su svog., BON CHANCE, 240g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Duonos traškučiai su svog., BON CHANCE, 240g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,63 €/kg

Filtrai

Filtrai