Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Žal.alyvuogės RIMI SMART be kaul,180/70g
    Gera kaina kasdien

    Žal.alyvuogės RIMI SMART be kaul,180/70g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,57 €/kg

  • Lydytas sūris su ČEDERIO sūriu, 200 g

    Lydytas sūris su ČEDERIO sūriu, 200 g

    3.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,75 €/kg

  • Universalusis marinatas SANTA MARIA, 75g

    Universalusis marinatas SANTA MARIA, 75g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Didžkukuliai su varškės įdaru RESTERA, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Didžkukuliai su varškės įdaru RESTERA, 400 g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,47 €/kg

  • Žvakių įdėklas BOLSIUS 50h
    2 ir daugiau
    -50%
    0
    74 €
    1,49 €
    0,74 €/vnt.

    Žvakių įdėklas BOLSIUS 50h

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,49 €/vnt.

  • DAUMANTŲ KARALIŠKAS pom. padažas be kr., 500g
    Pagaminta Lietuvoje

    DAUMANTŲ KARALIŠKAS pom. padažas be kr., 500g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,18 €/kg

  • Humusas RIMI PLANET su mangais,kokosais, 180g

    Humusas RIMI PLANET su mangais,kokosais, 180g

    2.04 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,55 €

    Kaina už vienetą: 11,33 €/kg

  • Higien.įklotai NATURELLA LIGHT, 52vnt

    Higien.įklotai NATURELLA LIGHT, 52vnt

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,08 €/vnt.

  • Raudonasis sausas vynas ROSSO ORGANIC, 0,75l
    Tinka veganams Ekologiškas Tinka vegetarams Pagaminta Italijoje

    Raudonasis sausas vynas ROSSO ORGANIC, 0,75l

    12.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,05 €/l

  • Arbata su imbieru ETNO GAIVI AKIMIRKA, 36 g
    -40%
    1
    79 €
    49,72 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata su imbieru ETNO GAIVI AKIMIRKA, 36 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,06 €/kg

  • Citrinų sultys LIMMI, 200ml

    Citrinų sultys LIMMI, 200ml

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,95 €/l

  • Hig. paketai LIBRESSE MAXI GOODNIGHT, 10vnt.
    1
    69 €
    0,17 €/vnt.

    Hig. paketai LIBRESSE MAXI GOODNIGHT, 10vnt.

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,20 €/vnt.

  • Indaplovių druska FINISH SALT, 1,5kg
    3
    69 €
    2,46 €/kg

    Indaplovių druska FINISH SALT, 1,5kg

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,33 €/kg

  • Hig. paketai LIBRESSE ULTRA NORMAL, 20vnt.

    Hig. paketai LIBRESSE ULTRA NORMAL, 20vnt.

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,17 €/vnt.

  • Kmynai  SANTA MARIA, 20 g

    Kmynai SANTA MARIA, 20 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 54,50 €/kg

  • Vištienos krūtinėlių keps.MORLINY,I.r.,350g

    Vištienos krūtinėlių keps.MORLINY,I.r.,350g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,97 €/kg

  • Saulėje džiovinti pomidorai GUSTO, 550g/350g

    Saulėje džiovinti pomidorai GUSTO, 550g/350g

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,11 €/kg

  • Pj. ferm. sūris ROKIŠKIO NAMINIS, 45 %, 150g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Pj. ferm. sūris ROKIŠKIO NAMINIS, 45 %, 150g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,93 €/kg

  • Maskarponės sūris GALBANI, 500 g

    Maskarponės sūris GALBANI, 500 g

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,98 €/kg

  • Ekologiški grikiniai duoniukai JAVINĖ, 80g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiški grikiniai duoniukai JAVINĖ, 80g

    1.08 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,46 €

    Kaina už vienetą: 13,50 €/kg

  • Karštai rūkyta kiaulienos šoninė, I r., 1kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkyta kiaulienos šoninė, I r., 1kg

    10.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 10,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.37 kg 0.37kg

  • Obuolių sultys VAISIŲ SULTYS, 3 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Obuolių sultys VAISIŲ SULTYS, 3 l

    5.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,00 €/l

  • Žemės riešutai su paprika JĖGA, 200g
    -40%
    0
    95 €
    4,75 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutai su paprika JĖGA, 200g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Žemės riešutai su svogūnais JĖGA, 200g
    -40%
    0
    95 €
    4,75 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Žemės riešutai su svogūnais JĖGA, 200g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Ūkinis muilas su kokosu RINGUVA, 150g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ūkinis muilas su kokosu RINGUVA, 150g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,93 €/kg

  • Citrin. valg. ledai su glais. POLS, 120ml/75g

    Citrin. valg. ledai su glais. POLS, 120ml/75g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,87 €/kg

  • Karštai rūk.kiaulienos šoninė RIMI SMART,200g
    Gera kaina kasdien

    Karštai rūk.kiaulienos šoninė RIMI SMART,200g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,45 €/kg

  • Grūdų paplot. DUONIUKAI su rug. miltais, 80 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Grūdų paplot. DUONIUKAI su rug. miltais, 80 g

    0.95 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,19 €

    Kaina už vienetą: 11,88 €/kg

  • Juodoji Ceilono arbata RIMI, 20 vnt., 40 g
    -40%
    1
    49 €
    37,25 €/kg

    Juodoji Ceilono arbata RIMI, 20 vnt., 40 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,25 €/kg

  • Pūkų surinkimo volelis COZY HOME, 5m
    -50%
    0
    49 €
    0,49 €/vnt.

    Pūkų surinkimo volelis COZY HOME, 5m

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,99 €/vnt.

  • Apelsinų sultys TYMBARK, 1 l

    Apelsinų sultys TYMBARK, 1 l

    3.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,69 €/l

  • Skal.miltel. NEUTRAL Colour Wash 1.188kg

    Skal.miltel. NEUTRAL Colour Wash 1.188kg

    8.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/kg

  • Grikių duonelė, 70g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Grikių duonelė, 70g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,71 €/kg

  • Klasikinis salotų mišinys, 70 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Klasikinis salotų mišinys, 70 g

    0.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,29 €

    Kaina už vienetą: 14,14 €/kg

  • Sumuštinių raikyta duona RIMI SMART, 500 g
    Gera kaina kasdien

    Sumuštinių raikyta duona RIMI SMART, 500 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,98 €/kg

  • Atšaldytas kiaulienos kumpis be kaulo, 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Atšaldytas kiaulienos kumpis be kaulo, 1 kg

    4.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 4,49 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Krapų PESTO padažas SELECTION BY RIMI, 130g

    Krapų PESTO padažas SELECTION BY RIMI, 130g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,08 €/kg

  • Alyvuogės be kaul. GAEA maišel., 150 g/140g

    Alyvuogės be kaul. GAEA maišel., 150 g/140g

    4.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,64 €/kg

  • Balt.pus.putojantis vynas UNA BIANCO,10%,0,2l
    Pagaminta Vokietijoje

    Balt.pus.putojantis vynas UNA BIANCO,10%,0,2l

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,95 €/l

  • Vatos pagaliukai ALMEDA, 200 VNT.
    1
    19 €
    0,01 €/vnt.

    Vatos pagaliukai ALMEDA, 200 VNT.

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,01 €/vnt.

Filtrai

Filtrai