Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Sūr.padažas RIMI raud.sald.papr.chal., 300g
    2
    79 €
    9,30 €/kg

    Sūr.padažas RIMI raud.sald.papr.chal., 300g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,30 €/kg

  • Moliūgų sėklų branduoliai AWAKE, 150g
    -40%
    0
    65 €
    4,33 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Moliūgų sėklų branduoliai AWAKE, 150g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,27 €/kg

  • Ob., banan., brašk., morkų tyr. KUBUŠ, 100 g
    Rinkis sveikiau

    Ob., banan., brašk., morkų tyr. KUBUŠ, 100 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,90 €/kg

  • DZŪKIJOS sausainiai GUBOJA, 290 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DZŪKIJOS sausainiai GUBOJA, 290 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,24 €/kg

  • Varškės kremas su braškėmis RIMI, 6,1%, 150 g
    Gera kaina kasdien

    Varškės kremas su braškėmis RIMI, 6,1%, 150 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,60 €/kg

  • Sorbetas SUN365 COCONUT, 80 ml / 70 g
    Tinka veganams Be pieno Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Sorbetas SUN365 COCONUT, 80 ml / 70 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,14 €/kg

  • Jogurtas su kr. ir šok. gab. SMILGA,4,5%,200g
    -25%
    1
    19 €
    5,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas su kr. ir šok. gab. SMILGA,4,5%,200g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,95 €/kg

  • Karštai rūkyta dešra SAMSONO SERVELATAS, 220g
    Pagaminta Lietuvoje

    Karštai rūkyta dešra SAMSONO SERVELATAS, 220g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,59 €/kg

  • Saldžiarūgštis padažas su ananas., RIMI, 480g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldžiarūgštis padažas su ananas., RIMI, 480g

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,69 €/kg

  • Riešutų ir uogų mišinys Imperial RIMI, 500 g
    -40%
    4
    79 €
    9,58 €/kg

    Riešutų ir uogų mišinys Imperial RIMI, 500 g

    7.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,98 €/kg

  • Keturių grūdų dribsniai DOBELE, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Keturių grūdų dribsniai DOBELE, 500 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,38 €/kg

  • Pien. šok. pudingas su sald. VALIO,2,4%,150g

    Pien. šok. pudingas su sald. VALIO,2,4%,150g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,93 €/kg

  • Guliašo sriuba KKF, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Guliašo sriuba KKF, 480 g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,65 €/kg

  • DZŪKIJOS VAFLINIAI VAMZDELIAI su įd. 180 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DZŪKIJOS VAFLINIAI VAMZDELIAI su įd. 180 g

    2.05 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,39 €/kg

  • Natūral.negaz. mineralinis vanduo RIMI, 500ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Natūral.negaz. mineralinis vanduo RIMI, 500ml

    0.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,58 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Žirklės  CENTRUM, 13 cm

    Žirklės CENTRUM, 13 cm

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,79 €/vnt.

  • Keksiukai pranc. MADELEINES ST MICHEL, 175 g

    Keksiukai pranc. MADELEINES ST MICHEL, 175 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,37 €/kg

  • Kečupas HEINZ, 700g

    Kečupas HEINZ, 700g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

  • Priesk. mišinys SANTA MARIA TIKKA MASALA, 35g

    Priesk. mišinys SANTA MARIA TIKKA MASALA, 35g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,43 €/kg

  • Nerafin. saulėgrąžų aliejus NATURALISIMO, 1l
    Rinkis sveikiau

    Nerafin. saulėgrąžų aliejus NATURALISIMO, 1l

    5.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,97 €/kg

  • Ekol. viso grūdo avižin. dribsn. AUGA, 500 g
    Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. viso grūdo avižin. dribsn. AUGA, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • CIABATTA stick su jūros druskos pasta, 210 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    CIABATTA stick su jūros druskos pasta, 210 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,10 €/kg

  • Kukurūzų trapučiai RIMI SMART, 115 g
    Tinka veganams Be pieno Be laktozės Tinka vegetarams
    Gera kaina kasdien

    Kukurūzų trapučiai RIMI SMART, 115 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,87 €/kg

  • Bazilikas RIMI, 20g

    Bazilikas RIMI, 20g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 62,50 €/kg

  • Želė saldainiai HARIBO ERDBEEREN, 100g
    0
    95 €
    9,50 €/kg

    Želė saldainiai HARIBO ERDBEEREN, 100g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,90 €/kg

  • Saldūs pūsti ryžiai MORKŪNAS, 27g
    Pagaminta Lietuvoje

    Saldūs pūsti ryžiai MORKŪNAS, 27g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 46,30 €/kg

  • Vaflinis batonėlis KINDER BUENO, 43g
    0
    89 €
    20,70 €/kg

    Vaflinis batonėlis KINDER BUENO, 43g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 30,00 €/kg

  • Džiovintos ožerškių uogos RIMI, 100 g
    -40%
    1
    53 €
    15,30 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Džiovintos ožerškių uogos RIMI, 100 g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,50 €/kg

  • Nesmulk. tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO,240g
    3
    89 €
    16,21 €/kg

    Nesmulk. tunas saulėgrąžų aliejuje CALVO,240g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,04 €/kg

  • Airišk. čederio sūris TRULY IRISH, 50%, 200g

    Airišk. čederio sūris TRULY IRISH, 50%, 200g

    4.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,19 €

    Kaina už vienetą: 21,95 €/kg

  • Šaltai rūkyta KLEBONIŠKA  nugarinė, a.r.,80 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltai rūkyta KLEBONIŠKA  nugarinė, a.r.,80 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 32,38 €/kg

  • Vyšnių uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g
    3
    09 €
    7,19 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyšnių uogienė KĖDAINIŲ KONSERVAI, 430 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,44 €/kg

  • Sausainiai BELVITA NUTS & HONEY, 300 g

    Sausainiai BELVITA NUTS & HONEY, 300 g

    4.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,83 €/kg

  • Makaronai azij. stil. višt. sk. SUN YAN, 65 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Makaronai azij. stil. višt. sk. SUN YAN, 65 g

    1.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,69 €/kg

  • Pl. šampūnas su dilgėl.eks., MARGARITA, 250ml
    2
    79 €
    11,16 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Pl. šampūnas su dilgėl.eks., MARGARITA, 250ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/l

  • Smulkinti linų sėmenys OLD MILLER, 250 g
    Rinkis sveikiau

    Smulkinti linų sėmenys OLD MILLER, 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Virtos LIETUVIŠKOS sardelės, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtos LIETUVIŠKOS sardelės, 1 kg

    3.99 € už kg
    Įprasta kaina: 6,69 €

    Kaina už vienetą: 3,99 €/kg

  • Ekologiška MAMUKO avižų tyrelė, 4 mėn, 100 g
    -30%
    1
    36 €
    13,60 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be pieno

    Ekologiška MAMUKO avižų tyrelė, 4 mėn, 100 g

    1.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,50 €/kg

  • K.r.medž.dešrelės KAI NORISI MĖSOS, a.r.,230g
    Pagaminta Lietuvoje

    K.r.medž.dešrelės KAI NORISI MĖSOS, a.r.,230g

    3.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,61 €/kg

  • Kvietiniai miltai MALSENA SELF RAISING, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Kvietiniai miltai MALSENA SELF RAISING, 1 kg

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/kg

Filtrai

Filtrai