Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Ukrainietiškų barščių sriuba KKF, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ukrainietiškų barščių sriuba KKF, 480 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,40 €/kg

  • Atšaldyti kiaulienos šonkauliai su mėsa, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Atšaldyti kiaulienos šonkauliai su mėsa, 1 kg

    6.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 6,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Burok., lęš. makaronai SALLING FUSILLI, 250 g
    Be glitimo

    Burok., lęš. makaronai SALLING FUSILLI, 250 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,96 €/kg

  • Super klijai SUPER BOND ORIGINAL, 4g

    Super klijai SUPER BOND ORIGINAL, 4g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/vnt.

  • Kremas su Modenos balzam.actu, RIMI, 250ml
    2
    79 €
    11,16 €/l

    Kremas su Modenos balzam.actu, RIMI, 250ml

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/l

  • Jautienos sultinys MAGGI KOSTILJA, 120g
    0
    95 €
    7,92 €/kg

    Jautienos sultinys MAGGI KOSTILJA, 120g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,25 €/kg

  • Kempinės-šveist. MARINE 3vnt 7x8,5x4,5cm
    -50%
    0
    34 €
    0,11 €/vnt.
    Pagaminta Lietuvoje

    Kempinės-šveist. MARINE 3vnt 7x8,5x4,5cm

    0.68 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,23 €/vnt.

  • Kep.žem. riešutai med.drusk., ESTRELLA, 140g
    -40%
    1
    85 €
    13,21 €/kg

    Kep.žem. riešutai med.drusk., ESTRELLA, 140g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,07 €/kg

  • Kepimo maišeliai RIMI 2vnt, 50x50cm

    Kepimo maišeliai RIMI 2vnt, 50x50cm

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,65 €/vnt.

  • Vid. skrud. malta kava MERRILD IN CUP, 400 g

    Vid. skrud. malta kava MERRILD IN CUP, 400 g

    10.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,47 €/kg

  • Raudonėliai SALDVA, 7g

    Raudonėliai SALDVA, 7g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 107,14 €/kg

  • Ekologiški kokoso gabaliukai GENUINE, 100 g
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiški kokoso gabaliukai GENUINE, 100 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,90 €/kg

  • Jogurt. ban. ir brašk. užkandis DANONINO, 70g
    -25%
    0
    71 €
    10,14 €/kg

    Jogurt. ban. ir brašk. užkandis DANONINO, 70g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,57 €/kg

  • Želatina, 20g
    0
    57 €
    28,50 €/kg

    Želatina, 20g

    0.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,50 €/kg

  • Juodoji arbata DILMAH PREMIUM, 25 x 2 g
    -40%
    1
    43 €
    28,60 €/kg

    Juodoji arbata DILMAH PREMIUM, 25 x 2 g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 47,80 €/kg

  • Įv. vais. jogurt. gėrimas ACTIMEL,1,5%,4x100g
    -25%
    2
    09 €
    5,22 €/kg

    Įv. vais. jogurt. gėrimas ACTIMEL,1,5%,4x100g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,97 €/kg

  • Saldainiai RAFFAELLO, 230g
    4
    89 €
    21,26 €/kg

    Saldainiai RAFFAELLO, 230g

    6.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,91 €/kg

  • Fasuotos kriaušės CONFERENCE,1kg
    Rinkis sveikiau

    Fasuotos kriaušės CONFERENCE,1kg

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,19 €/kg

  • Šalta žalioji arbata cu citrinomis RIMI, 1,5l
    1
    49 €
    0,99 €/l

    Šalta žalioji arbata cu citrinomis RIMI, 1,5l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,26 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Traškučiai TAFFEL NACHO CHEESE BALLS, 110g

    Traškučiai TAFFEL NACHO CHEESE BALLS, 110g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,91 €/kg

  • Ryžių košė su abrikosais RYTAS, 6 %, 200 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Ryžių košė su abrikosais RYTAS, 6 %, 200 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,45 €/kg

  • Beržų sula MAGNUM TRADICINĖ, 750 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    Beržų sula MAGNUM TRADICINĖ, 750 ml

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,45 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Konserv. kaparėliai GREENHOUSE, 200 g / 120 g

    Konserv. kaparėliai GREENHOUSE, 200 g / 120 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,92 €/kg

  • Skrudinti javainiai su šokoladu RIMI, 375 g
    1
    79 €
    4,77 €/kg

    Skrudinti javainiai su šokoladu RIMI, 375 g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,91 €/kg

  • Puršk.oro gaiv. Botanica santalų236ml

    Puršk.oro gaiv. Botanica santalų236ml

    6.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 29,62 €/l

  • Pien. desertas šok.laz.rieš., ZOTT MONTE,150g

    Pien. desertas šok.laz.rieš., ZOTT MONTE,150g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,60 €/kg

  • Ekol. ryž. trapuč. mėlyn. sk. HIPP BIO, 30 g
    -30%
    1
    74 €
    58,00 €/kg
    Ekologiškas

    Ekol. ryž. trapuč. mėlyn. sk. HIPP BIO, 30 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,00 €/kg

  • Jogurtas vyšn.van. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,500g
    -25%
    1
    76 €
    3,52 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Jogurtas vyšn.van. GRAIKIŠKA AMFORA,2,4%,500g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

  • Kramt. gumos sk. valg. ledai AURUM, 150ml/72g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kramt. gumos sk. valg. ledai AURUM, 150ml/72g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,92 €/kg

  • K. rūk.kiaulienos kumpis MĖSOS KARALIUS, 135g

    K. rūk.kiaulienos kumpis MĖSOS KARALIUS, 135g

    1.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,49 €

    Kaina už vienetą: 14,74 €/kg

  • Bandelė su mėsa, 70 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Bandelė su mėsa, 70 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,29 €/kg

  • Valg. ledai su spang. įd. RIMI, 200 ml /120 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Valg. ledai su spang. įd. RIMI, 200 ml /120 g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,75 €/kg

  • Javainis CORNY BIG MILK, 40 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis CORNY BIG MILK, 40 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,25 €/kg

  • DZŪKIJOS sausainiai VYŠNAITĖ, 275 g
    Pagaminta Lietuvoje

    DZŪKIJOS sausainiai VYŠNAITĖ, 275 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,24 €/kg

  • Kvieč. ir avižų dribsn. NESTLE FITNESS, 375 g

    Kvieč. ir avižų dribsn. NESTLE FITNESS, 375 g

    4.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,77 €/kg

  • Vaniliniai ledai RIMI SMART 1l/500g
    Gera kaina kasdien

    Vaniliniai ledai RIMI SMART 1l/500g

    1.18 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,36 €/kg

  • Vytinta pjaustyta filė VIGESTA, a.r., 150 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Vytinta pjaustyta filė VIGESTA, a.r., 150 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,27 €/kg

  • Indapl. kaps. FAIRY PL. LEM. MIRACLE, 60 vnt.
    22
    99 €
    0,38 €/vnt.
    Naujiena

    Indapl. kaps. FAIRY PL. LEM. MIRACLE, 60 vnt.

    41.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,70 €/vnt.

  • Apvalus lavašas LIETUVOS KEPĖJAS, 160 g
    Naujiena

    Apvalus lavašas LIETUVOS KEPĖJAS, 160 g

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,31 €/kg

  • Napoletana makaronų padažas RIMI, 390 g

    Napoletana makaronų padažas RIMI, 390 g

    2.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,90 €/kg

Filtrai

Filtrai