Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šokoladinis plombyras NYKŠTUKAS, 80 ml / 63 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šokoladinis plombyras NYKŠTUKAS, 80 ml / 63 g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,13 €/l

  • Malta saldžioji paprika TASTE FROM GARDEN,60g

    Malta saldžioji paprika TASTE FROM GARDEN,60g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,50 €/kg

  • Ožkų pienas COVAP UAT, 1,5 % rieb., 1 l

    Ožkų pienas COVAP UAT, 1,5 % rieb., 1 l

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/l

  • Tark.kiet.sūris sal.DŽIUGAS MIX,40%rieb.,200g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Tark.kiet.sūris sal.DŽIUGAS MIX,40%rieb.,200g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,45 €/kg

  • Kalakut. gabalėliai guliašui RIMI, A kl. 450g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Kalakut. gabalėliai guliašui RIMI, A kl. 450g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,76 €/kg

  • Gaz. gėrimas COCA-COLA ZERO CAFFEINE, 330 ml
    Be cukraus

    Gaz. gėrimas COCA-COLA ZERO CAFFEINE, 330 ml

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,30 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Saldžioji rūkyta malta paprika SALDVA, 25 g

    Saldžioji rūkyta malta paprika SALDVA, 25 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,60 €/kg

  • Mažos morkytės RIMI, 1 kl., 500 g

    Mažos morkytės RIMI, 1 kl., 500 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,98 €/kg

  • Vafliniai batonėliai KINDER BUENO, 129 g
    2
    79 €
    21,63 €/kg

    Vafliniai batonėliai KINDER BUENO, 129 g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,05 €/kg

  • Maistinė soda RIMI SMART, 400 g

    Maistinė soda RIMI SMART, 400 g

    0.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,97 €/kg

  • Kiaulių liežuviai, atšaldyti RIMI SMART, KG
    Gera kaina kasdien

    Kiaulių liežuviai, atšaldyti RIMI SMART, KG

    5.89 € už kg

    Kaina už vienetą: 5,89 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.45 kg 0.45kg

  • Gazuotas gerimas FANTA, 2l
    Gera kaina kasdien

    Gazuotas gerimas FANTA, 2l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Pienas MŪ, UAT, 2,5 % rieb., 1 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Pienas MŪ, UAT, 2,5 % rieb., 1 l

    2.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,25 €/l

  • Viržis "Garden Girls" vazone, 1 vnt
    Naujiena

    Viržis "Garden Girls" vazone, 1 vnt

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,99 €/vnt.

  • Obuolių sultys RIMI 100 %, 1 l
    Naujiena

    Obuolių sultys RIMI 100 %, 1 l

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,29 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Višč. broil. šlaunelių mėsa RIMI, A kl., 1 kg
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Višč. broil. šlaunelių mėsa RIMI, A kl., 1 kg

    7.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,69 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.2 kg 0.2kg

  • Žemės riešutai AWAKE, 400 g
    -40%
    1
    13 €
    2,82 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Žemės riešutai AWAKE, 400 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,72 €/kg

  • Balti popieriniai puodeliai RIMI,240ml,20vnt.

    Balti popieriniai puodeliai RIMI,240ml,20vnt.

    1.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,07 €/vnt.

  • Kačių ėdalas FELIX su mėsa drebučiuose, 4x85g

    Kačių ėdalas FELIX su mėsa drebučiuose, 4x85g

    2.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,03 €/kg

  • Varškė su dž. slyv., CHIA GAMTOS, 2,3%, 130 g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Varškė su dž. slyv., CHIA GAMTOS, 2,3%, 130 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,69 €/kg

  • Vanilinis cukrus SANTA MARIA, 20g

    Vanilinis cukrus SANTA MARIA, 20g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 77,50 €/kg

  • Saul. džiov. pomidorai PIACELLI 280g/148g

    Saul. džiov. pomidorai PIACELLI 280g/148g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 25,61 €/kg

  • Skystas KORIO medus, 500 g

    Skystas KORIO medus, 500 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,58 €/kg

  • Ekologiški migdolai ARIMEX, 150g
    -40%
    2
    39 €
    15,93 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiški migdolai ARIMEX, 150g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 26,60 €/kg

  • Kepimo milteliai SANTA MARIA, 45g

    Kepimo milteliai SANTA MARIA, 45g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 39,78 €/kg

  • Ryžių trapučiai RIMI pomid.,bazil., 25 g
    Be glitimo Tinka vegetarams

    Ryžių trapučiai RIMI pomid.,bazil., 25 g

    0.53 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,20 €/kg

  • Javainis šok. ir bananų sk. CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis šok. ir bananų sk. CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • J. pipirai SANTA MARIA TELLICHERRY mal., 70g

    J. pipirai SANTA MARIA TELLICHERRY mal., 70g

    8.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 117,86 €/kg

  • Džiovintos vyšnios RIMI, 150 g
    -40%
    2
    45 €
    16,33 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Džiovintos vyšnios RIMI, 150 g

    4.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,27 €/kg

  • Himalajų rūpi druska SALDVA, 250g

    Himalajų rūpi druska SALDVA, 250g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,76 €/kg

  • Kalakutienos, stirnien. juostos PRIMA DOG,80g

    Kalakutienos, stirnien. juostos PRIMA DOG,80g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 49,88 €/kg

  • Marin. agurkai RIMI pjaustyti, 540 g / 330 g

    Marin. agurkai RIMI pjaustyti, 540 g / 330 g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,48 €/kg

  • Silkių filė gabaliukai su barav. DAUPARŲ,200g
    -30%
    1
    60 €
    8,00 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Silkių filė gabaliukai su barav. DAUPARŲ,200g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,45 €/kg

  • Gazuotas gaivusis gėrimas COCA-COLA, 0,5l

    Gazuotas gaivusis gėrimas COCA-COLA, 0,5l

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Lydytas sviestas GHEE RIMI PLANET, 500 ml
    Rinkis sveikiau

    Lydytas sviestas GHEE RIMI PLANET, 500 ml

    7.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,58 €/kg

  • Kepinti žemės riešutai drusk., ESTRELLA, 140g
    -40%
    1
    85 €
    13,21 €/kg

    Kepinti žemės riešutai drusk., ESTRELLA, 140g

    3.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,07 €/kg

  • Želė saldainiai Meškiukai RIMI, 100 g

    Želė saldainiai Meškiukai RIMI, 100 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Ilgragr. BASMATI SELLA ryžiai GRALLA, 800 g

    Ilgragr. BASMATI SELLA ryžiai GRALLA, 800 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,74 €/kg

  • Energ. gėr. MEGA MONSTER ENERGY ULTRA, 553 ml
    Gera kaina kasdien

    Energ. gėr. MEGA MONSTER ENERGY ULTRA, 553 ml

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,35 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Ypač grynas alyv. aliejus PONS SPRAY, 200ml
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyv. aliejus PONS SPRAY, 200ml

    9.15 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 45,75 €/l

Filtrai

Filtrai