Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Šald. pica su sūr. įd. kr.ir sal. RIMI, 472 g
    Naujiena

    Šald. pica su sūr. įd. kr.ir sal. RIMI, 472 g

    5.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,06 €/kg

  • Miltel. kalkių šalinti HI-LABS, 100 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltel. kalkių šalinti HI-LABS, 100 g

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,90 €/kg

  • Džiovintų mangų juostelės, 100g
    -40%
    3
    23 €
    32,30 €/kg

    Džiovintų mangų juostelės, 100g

    5.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 53,90 €/kg

  • Švelnusis padažas SANTA MARIA TACO, 230g
    Rinkis sveikiau

    Švelnusis padažas SANTA MARIA TACO, 230g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,48 €/kg

  • Marin. valgomieji svogūn. RIMI, 320 g / 190 g

    Marin. valgomieji svogūn. RIMI, 320 g / 190 g

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,37 €/kg

  • Šalt. rūk. ROKIŠKIO SKILANDUKAS, a. r., 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šalt. rūk. ROKIŠKIO SKILANDUKAS, a. r., 300 g

    2.99 € už vnt.
    Įprasta kaina: 5,19 €

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Šok. van. valg. ledai BEN&JERRY'S, 465ml/406g

    Šok. van. valg. ledai BEN&JERRY'S, 465ml/406g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,61 €/kg

  • Virtos dešrelės Klaipėdos ekstra, A, 300g

    Virtos dešrelės Klaipėdos ekstra, A, 300g

    2.05 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,95 €

    Kaina už vienetą: 6,83 €/kg

  • Ekol. jogurtas be laktozės BIOS, 3,8%, 200g
    -25%
    1
    16 €
    5,80 €/kg
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. jogurtas be laktozės BIOS, 3,8%, 200g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,75 €/kg

  • Gaz.citr.žal.citr.sk. gėrimas SPRITE ,2l,PET
    Gera kaina kasdien

    Gaz.citr.žal.citr.sk. gėrimas SPRITE ,2l,PET

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,50 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Šokol. desertas su grietinėl. ZOTT,2,7%, 125g
    Gera kaina kasdien

    Šokol. desertas su grietinėl. ZOTT,2,7%, 125g

    0.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,92 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA CANNELLONI, 250 g
    1
    29 €
    5,16 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA CANNELLONI, 250 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,56 €/kg

  • Kokoso kremas HENG GUAN, 200ml

    Kokoso kremas HENG GUAN, 200ml

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,41 €/l

  • Vyt.dešra Jubiliejaus BIOVELA A.r., 200 g
    4
    39 €
    21,95 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vyt.dešra Jubiliejaus BIOVELA A.r., 200 g

    7.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 35,95 €/kg

  • Burokėlių sriuba KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Burokėlių sriuba KĖDAINIŲ KONSERVAI, 480 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,19 €/kg

  • Grikių dribsniai RIMI, 500 g
    1
    45 €
    2,90 €/kg

    Grikių dribsniai RIMI, 500 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,18 €/kg

  • Višt. filė kepsniai 4 METŲ LAIKAI mar., 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. filė kepsniai 4 METŲ LAIKAI mar., 400 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,22 €/kg

  • K. rūk. KLAIPĖDOS kiaul. kumpis, a. r., 100 g

    K. rūk. KLAIPĖDOS kiaul. kumpis, a. r., 100 g

    1.15 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,69 €

    Kaina už vienetą: 11,50 €/kg

  • Šaltai rūkytas GIMINIŲ saliamis, a. r., 90 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaltai rūkytas GIMINIŲ saliamis, a. r., 90 g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 23,22 €/kg

  • Gaz. kr. skon. gėrimas, SELITA KLASIKA, 1,5 l
    Pagaminta Lietuvoje

    Gaz. kr. skon. gėrimas, SELITA KLASIKA, 1,5 l

    1.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,10 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Van. plombyr. su migd. NYKŠTUKAS, 4x80ml/252g
    Pagaminta Lietuvoje

    Van. plombyr. su migd. NYKŠTUKAS, 4x80ml/252g

    4.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 18,61 €/kg

  • Vatos lapeliai BELLA,120vnt

    Vatos lapeliai BELLA,120vnt

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Ypač grynas alyvuogių aliejus CLASSICO, 750ml
    9
    99 €
    13,32 €/l
    Rinkis sveikiau

    Ypač grynas alyvuogių aliejus CLASSICO, 750ml

    11.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,32 €/l

  • Gazuotas gėrimas DR. PEPPER, 330ml
    1
    09 €
    3,30 €/l

    Gazuotas gėrimas DR. PEPPER, 330ml

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,09 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Makaronai SELECTION BY RIMI LUMACONI, 500 g

    Makaronai SELECTION BY RIMI LUMACONI, 500 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

  • Makaronai SELECTION BY RIMI PENNONI, 500 g

    Makaronai SELECTION BY RIMI PENNONI, 500 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

  • Bulvių traškučiai NATURALS ROSEMARY, 100 g

    Bulvių traškučiai NATURALS ROSEMARY, 100 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,90 €/kg

  • BOCMANO silkių filė su paprikomis ZIGMAS,300g
    -30%
    2
    30 €
    7,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    BOCMANO silkių filė su paprikomis ZIGMAS,300g

    3.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,97 €/kg

  • Dušo želė MARGARITA su 7 žol.ekst.,500ml
    3
    59 €
    7,18 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Dušo želė MARGARITA su 7 žol.ekst.,500ml

    4.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,18 €/l

  • PALANGOS duona, 340g
    Pagaminta Lietuvoje

    PALANGOS duona, 340g

    1.25 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,68 €/kg

  • Karštai rūkytos dešrelės RIMI SMART, 300 g
    Gera kaina kasdien

    Karštai rūkytos dešrelės RIMI SMART, 300 g

    1.36 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,53 €/kg

  • DVARO šaltibarščių rūgpienis, 6 % rieb., 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    DVARO šaltibarščių rūgpienis, 6 % rieb., 1 kg

    2.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,65 €/kg

  • Mineralinis vanduo ACQUA PANNA, 1,5l

    Mineralinis vanduo ACQUA PANNA, 1,5l

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,26 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Vaisinė arbata ETNO VAISINIS MALONUMAS, 44 g
    -40%
    1
    79 €
    40,68 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Vaisinė arbata ETNO VAISINIS MALONUMAS, 44 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 67,95 €/kg

  • Klevų sirupas GREAT NORTHERN, 236 ml

    Klevų sirupas GREAT NORTHERN, 236 ml

    7.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 31,74 €/l

  • Fasuotos plautos morkos NKP, 500 g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Fasuotos plautos morkos NKP, 500 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,78 €/kg

  • Faršas V.PAUKŠTYNAS iš vištienos be E, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Faršas V.PAUKŠTYNAS iš vištienos be E, 400 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,22 €/kg

  • Šaldytos jūrinės lydekos be galvų, 800g
    -40%
    2
    27 €
    2,84 €/kg
    Rinkis sveikiau
    Gera kaina kasdien

    Šaldytos jūrinės lydekos be galvų, 800g

    3.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,74 €/kg

  • Duoniukai su aviž. dribsn. SELGA NATURE, 200g

    Duoniukai su aviž. dribsn. SELGA NATURE, 200g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Tep. varškė be lakt. su žal. RYTAS, 17%, 130g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Tep. varškė be lakt. su žal. RYTAS, 17%, 130g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,77 €/kg

Filtrai

Filtrai