Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Višt. filė kepsniai 4 METŲ LAIKAI mar., 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Višt. filė kepsniai 4 METŲ LAIKAI mar., 400 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,22 €/kg

  • Duoniukai su aviž. dribsn. SELGA NATURE, 200g

    Duoniukai su aviž. dribsn. SELGA NATURE, 200g

    2.95 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Šiukšlių maišai CLERIT, 15 l, 30 vnt.
    -50%
    0
    34 €
    0,01 €/vnt.
    Gera kaina kasdien

    Šiukšlių maišai CLERIT, 15 l, 30 vnt.

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,02 €/vnt.

  • Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA VIRGIN, 0,5l
    Rinkis sveikiau

    Alyvuogių aliejus BORGES EXTRA VIRGIN, 0,5l

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,98 €/l

  • Ekol. jogurtas be laktozės BIOS, 3,8%, 200g
    -25%
    1
    16 €
    5,80 €/kg
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. jogurtas be laktozės BIOS, 3,8%, 200g

    1.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,75 €/kg

  • Sulčių gėrimas RIMI persikų ir vynuogių, 200
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Sulčių gėrimas RIMI persikų ir vynuogių, 200

    0.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,75 €/l

  • Koldūnai su dž.kumpio ir sūrio įd.RANA,  250g

    Koldūnai su dž.kumpio ir sūrio įd.RANA,  250g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,96 €/kg

  • Ek. jogurtas ob., grūd. DOBILAS,2,5-3,5%,300g
    -25%
    1
    64 €
    5,47 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    Ek. jogurtas ob., grūd. DOBILAS,2,5-3,5%,300g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,30 €/kg

  • Šok. van. valg. ledai BEN&JERRY'S, 465ml/406g

    Šok. van. valg. ledai BEN&JERRY'S, 465ml/406g

    9.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,61 €/kg

  • Vanil. sk. VILVI varšk. sūrelis, 24 %, 40 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanil. sk. VILVI varšk. sūrelis, 24 %, 40 g

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,75 €/kg

  • Akmens druska malūnėlyje SANTA MARIA, 140 g

    Akmens druska malūnėlyje SANTA MARIA, 140 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 37,79 €/kg

  • Šaldyta pica MANTINGA AMERICANA MAFIA, 400 g
    2
    39 €
    5,97 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaldyta pica MANTINGA AMERICANA MAFIA, 400 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,97 €/kg

  • Guminukai RIMI MĖSAINIAI, 100 g

    Guminukai RIMI MĖSAINIAI, 100 g

    0.75 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,50 €/kg

  • Stiklo valiklis su bioalkoholiu FROSCH, 1 l

    Stiklo valiklis su bioalkoholiu FROSCH, 1 l

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,99 €/l

  • Dantų pasta COLGATE ADVANCED WHITE, 125 ml
    2
    73 €
    21,84 €/l
    Naujiena

    Dantų pasta COLGATE ADVANCED WHITE, 125 ml

    5.45 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 43,60 €/l

  • Avižių dribsniai ELOVENA, 500 g
    Rinkis sveikiau

    Avižių dribsniai ELOVENA, 500 g

    2.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,58 €/kg

  • Šaldyti varškėčiai JUDEX, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Šaldyti varškėčiai JUDEX, 500 g

    2.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,98 €/kg

  • Brendis BARTENDER'S CLUB, VSOP 36%, 0,7 l

    Brendis BARTENDER'S CLUB, VSOP 36%, 0,7 l

    14.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 20,84 €/l

  • Balinamoji dantų pasta ECODENTA, 100ml
    2
    89 €
    28,90 €/l
    Pagaminta Lietuvoje

    Balinamoji dantų pasta ECODENTA, 100ml

    3.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 36,50 €/l

  • Gaz. gėrimas su sald. COCA-COLA ZERO, 1,5 l
    Be cukraus
    Gera kaina kasdien

    Gaz. gėrimas su sald. COCA-COLA ZERO, 1,5 l

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,66 €/l

    Užstatas už tarą: 0,10 €

  • Raug. kopūstai maiš. KVEDARŲ ŪKIS, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Raug. kopūstai maiš. KVEDARŲ ŪKIS, 1 kg

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,99 €/kg

  • Vanil. plombyras vaflin. kūg. POLS, 200ml/90g

    Vanil. plombyras vaflin. kūg. POLS, 200ml/90g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 24,33 €/kg

  • Kukurūzų kruopos SKANĖJA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kukurūzų kruopos SKANĖJA, 500 g

    0.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,78 €/kg

  • Grik. dribsnių košė su vištiena ACTIVUS, 60 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Grik. dribsnių košė su vištiena ACTIVUS, 60 g

    1.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 19,83 €/kg

  • Prancūziškas raguolis, 220g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Prancūziškas raguolis, 220g

    1.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,86 €/kg

  • Faršas V.PAUKŠTYNAS iš vištienos be E, 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Faršas V.PAUKŠTYNAS iš vištienos be E, 400 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,22 €/kg

  • Ekol. jogurtas su mėlyn., aviet. AUGA, 125 g
    -25%
    0
    74 €
    5,92 €/kg
    Ekologiškas Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Ekol. jogurtas su mėlyn., aviet. AUGA, 125 g

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 7,92 €/kg

  • Makaronai LA MOLISANA MAFALDA, 500 g
    1
    09 €
    2,18 €/kg

    Makaronai LA MOLISANA MAFALDA, 500 g

    1.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,78 €/kg

  • Pjaust. raudonas kopūstas  FIT & EASY, 300 g
    0
    65 €
    2,17 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Pjaust. raudonas kopūstas FIT & EASY, 300 g

    0.84 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,80 €/kg

  • Plikyta duona KLAIPĖDOS, 800 g
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Plikyta duona KLAIPĖDOS, 800 g

    1.01 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,99 €

    Kaina už vienetą: 1,26 €/kg

  • Arbata ŽOLYNĖLIS NERVUS, 20 pak.
    -40%
    1
    49 €
    49,67 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Arbata ŽOLYNĖLIS NERVUS, 20 pak.

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 83,00 €/kg

  • Rudas cukrus ALVO, 500g

    Rudas cukrus ALVO, 500g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,58 €/kg

  • Žal. alyvuogės be kaul., RIMI, 350 g / 150 g

    Žal. alyvuogės be kaul., RIMI, 350 g / 150 g

    2.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 16,60 €/kg

  • Šunų maist. ANIMONDA, kalakut., ėriena, 150 g
    1
    15 €
    7,67 €/kg

    Šunų maist. ANIMONDA, kalakut., ėriena, 150 g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 11,27 €/kg

  • Aviečių gėrimas CIDO KIDS 0,2 l

    Aviečių gėrimas CIDO KIDS 0,2 l

    0.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,95 €/l

  • Kavos pupelės PAULIG ARABICA, 1 kg
    14
    99 €
    14,99 €/kg

    Kavos pupelės PAULIG ARABICA, 1 kg

    22.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 22,99 €/kg

  • Javainis su pien. šokoladu CORNY BIG, 50 g
    Gera kaina kasdien

    Javainis su pien. šokoladu CORNY BIG, 50 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,80 €/kg

  • Miltų mišinys lietiniams kepti RIMI, 400 g
    0
    87 €
    2,17 €/kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Miltų mišinys lietiniams kepti RIMI, 400 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,72 €/kg

  • Tep. varškė be lakt. su žal. RYTAS, 17%, 130g
    Be laktozės Pagaminta Lietuvoje

    Tep. varškė be lakt. su žal. RYTAS, 17%, 130g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,77 €/kg

  • Sojų padažas KIKKOMAN, 1l

    Sojų padažas KIKKOMAN, 1l

    10.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,49 €/l

Filtrai

Filtrai