Visi produktai



Filtrai

Filtrai
Rodyti produktus
Rūšiuoti
  • Makaronai TROTTOLE SELECTION BY RIMI, 500 g

    Makaronai TROTTOLE SELECTION BY RIMI, 500 g

    2.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 4,70 €/kg

  • Šaldytos strimelės SAARE FISHEXPORT, 1 kg
    -40%
    1
    31 €
    1,31 €/kg
    Rinkis sveikiau

    Šaldytos strimelės SAARE FISHEXPORT, 1 kg

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 2,19 €/kg

  • Vanilinis plombyras KAR KAR, 130 ml / 70 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Vanilinis plombyras KAR KAR, 130 ml / 70 g

    1.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,57 €/kg

  • Šv.viščiuko broilerio peteliai be antib.,500g
    Rinkis sveikiau Pagaminta Lietuvoje

    Šv.viščiuko broilerio peteliai be antib.,500g

    3.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,98 €/kg

  • Virta DAKTARIŠKA dešra VIKIS, a. r., 400 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virta DAKTARIŠKA dešra VIKIS, a. r., 400 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 13,22 €/kg

  • PIRMAS LIETUVIŠKAS majonezas VILNIUS, 250 ml
    Pagaminta Lietuvoje

    PIRMAS LIETUVIŠKAS majonezas VILNIUS, 250 ml

    1.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,12 €/kg

  • Ving. pj. bulv. trašk. krap. ESTRELLA, 180g
    1
    59 €
    8,83 €/kg

    Ving. pj. bulv. trašk. krap. ESTRELLA, 180g

    3.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,72 €/kg

  • Sūrelis su persikais ir mang. RYTAS, 7%, 100g
    Pagaminta Lietuvoje

    Sūrelis su persikais ir mang. RYTAS, 7%, 100g

    0.87 € už vnt.
    Įprasta kaina: 1,09 €

    Kaina už vienetą: 8,70 €/kg

  • Šald. SIBIRIETIŠKI koldūnai su mėsos įd., 2kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Šald. SIBIRIETIŠKI koldūnai su mėsos įd., 2kg

    6.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,15 €/kg

  • Marinuotas rausvas imbieras AJI, 200g

    Marinuotas rausvas imbieras AJI, 200g

    1.85 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,25 €/kg

  • Vid. aštrumo TACO padažas RIMI PLANET, 230g
    1
    45 €
    6,30 €/kg

    Vid. aštrumo TACO padažas RIMI PLANET, 230g

    2.09 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,09 €/kg

  • Tortas Medutis, 1 kg (vidutinis)
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Tortas Medutis, 1 kg (vidutinis)

    12.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 12,49 €/kg

  • Krekeriai su sezamų sėklomis ELEPHANT, 80 g

    Krekeriai su sezamų sėklomis ELEPHANT, 80 g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 17,38 €/kg

  • Grietinėlė MARGĖ, 36 % rieb., 0,25 l

    Grietinėlė MARGĖ, 36 % rieb., 0,25 l

    2.39 € už vnt.
    Įprasta kaina: 2,99 €

    Kaina už vienetą: 9,56 €/l

  • Traškus žemės riešutų kremas ULDUKAS, 300 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Traškus žemės riešutų kremas ULDUKAS, 300 g

    3.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,97 €/kg

  • Džiovintų uogų ir riešutų mišinys 1GO, 50 g
    -40%
    0
    81 €
    16,20 €/kg

    Džiovintų uogų ir riešutų mišinys 1GO, 50 g

    1.35 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 27,00 €/kg

  • Tualeto valiklis DOMESTOS ZERO LIME, 750ml

    Tualeto valiklis DOMESTOS ZERO LIME, 750ml

    4.65 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,20 €/l

  • Ekologiški linų sėmenys ARIMEX, 200g
    -40%
    1
    53 €
    7,65 €/kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas

    Ekologiški linų sėmenys ARIMEX, 200g

    2.55 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 12,75 €/kg

  • Itališki lakštiniai BARILLA LASAGNE, 500 g

    Itališki lakštiniai BARILLA LASAGNE, 500 g

    4.89 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 9,78 €/kg

  • Šald. ant akmens kepta pica RIMI KEBAB, 380 g

    Šald. ant akmens kepta pica RIMI KEBAB, 380 g

    3.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,50 €/kg

  • Varšk. sūrelis šok. gab. NYKŠTUKAS, 23,1%,45g
    Pagaminta Lietuvoje

    Varšk. sūrelis šok. gab. NYKŠTUKAS, 23,1%,45g

    0.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 15,33 €/kg

  • Raudonos slyvos, 1kg
    Rinkis sveikiau

    Raudonos slyvos, 1kg

    3.49 € už kg

    Kaina už vienetą: 3,49 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.48 kg 0.48kg

  • Rankų darbo tamsi duona CIABATTA, 350 g
    Tinka vegetarams Pagaminta Lietuvoje

    Rankų darbo tamsi duona CIABATTA, 350 g

    1.79 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 5,11 €/kg

  • Bulv.traškuč. su druska ESTRELLA KETTLE, 120g

    Bulv.traškuč. su druska ESTRELLA KETTLE, 120g

    2.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 21,58 €/kg

  • Atšaldyta kiaulienos išpjova, 1 kg
    Rinkis sveikiau

    Atšaldyta kiaulienos išpjova, 1 kg

    7.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 7,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.5 kg 0.5kg

  • Granola su kakava ir avietėmis, 450 g

    Granola su kakava ir avietėmis, 450 g

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,42 €/kg

  • Raud.saus.vynas WEST.CELLARS ZINFAN., 0,75l
    Pagaminta Jungtinėse Valstijose

    Raud.saus.vynas WEST.CELLARS ZINFAN., 0,75l

    6.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,65 €/l

  • Kar. sk. plombyras su s. kar. DIONE, 90ml/69g
    Pagaminta Lietuvoje

    Kar. sk. plombyras su s. kar. DIONE, 90ml/69g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 33,19 €/kg

  • Ekologiški kopūstai, kg
    Rinkis sveikiau Ekologiškas Pagaminta Lietuvoje

    Ekologiški kopūstai, kg

    1.69 € už kg

    Kaina už vienetą: 1,69 €/kg

    Apytikslis prekės kiekis vienetais:

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:1.5 kg 1.5kg

  • ŽEMAITIJOS natūr. kefyro gėrimas, 0,5%, 450g
    Be glitimo Pagaminta Lietuvoje

    ŽEMAITIJOS natūr. kefyro gėrimas, 0,5%, 450g

    1.39 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 3,09 €/kg

  • Popieriniai maišeliai RIMI, 50 vnt

    Popieriniai maišeliai RIMI, 50 vnt

    1.59 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 1,59 €/vnt.

  • Virt.rūk. kiaulienos dešrelės BERLINKI, 250g
    Gera kaina kasdien

    Virt.rūk. kiaulienos dešrelės BERLINKI, 250g

    2.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 8,76 €/kg

  • Virtas kiaulienos liežuvis, 1 kg
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtas kiaulienos liežuvis, 1 kg

    14.99 € už kg

    Kaina už vienetą: 14,99 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.18 kg 0.18kg

  • Dėmių valikl. su tulžies muilu FROSCH, 500 ml

    Dėmių valikl. su tulžies muilu FROSCH, 500 ml

    5.19 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,38 €/l

  • Virtas ausų ir liežuvių vyniotinis, a.r.,1 kg

    Virtas ausų ir liežuvių vyniotinis, a.r.,1 kg

    7.53 € už kg
    Įprasta kaina: 10,79 €

    Kaina už vienetą: 7,53 €/kg

    Produkto kiekio įvesties lauko pavadinimas:0.4 kg 0.4kg

  • Balt. batonėlis su ananas. THE BEGINNINGS,40g
    Tinka veganams Be glitimo Be pieno Be laktozės

    Balt. batonėlis su ananas. THE BEGINNINGS,40g

    1.69 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 42,25 €/kg

  • Medinės šakutės RIMI SMART,15,5cm,10vnt.
    Pagaminta Lietuvoje
    Gera kaina kasdien

    Medinės šakutės RIMI SMART,15,5cm,10vnt.

    0.99 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 0,10 €/vnt.

  • Virtų bulvių cepelinai su mėsa DAGERA, 500 g
    Pagaminta Lietuvoje

    Virtų bulvių cepelinai su mėsa DAGERA, 500 g

    5.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 10,58 €/kg

  • Ek. jogurtas be lakt. su vyšn. BIOS,3,1%,370g
    -25%
    1
    72 €
    4,65 €/kg
    Ekologiškas Be glitimo Be laktozės

    Ek. jogurtas be lakt. su vyšn. BIOS,3,1%,370g

    2.29 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 6,19 €/kg

  • Drib. su rieš. sviestu ir šok. GO ON, 300 g
    Naujiena

    Drib. su rieš. sviestu ir šok. GO ON, 300 g

    4.49 € už vnt.

    Kaina už vienetą: 14,97 €/kg

Filtrai

Filtrai